Imperiall Resort & MediSpa

ul. Północna 6, Sianożęty
78-111 Ustronie Morskie,

Informacje - tel. +48 94 351 56 39

www.imperiall.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl


Imperiall Resort & MediSpa jest ośrodkiem z basenem położonym nad morzem w odległości zaledwie 100 m od szerokiej piaszczystej plaży, jednocześnie około 12 km od Kołobrzegu i 1,5 km od Ustronia Morskiego. Sianożęty – Ustronie Morskie są jedną z najpiękniejszych i najczystszych miejscowości na polskim wybrzeżu, oferującą nadmorski wypoczynek. Wydmy, piaszczysta szeroka plaża i czysta woda gwarantują optymalne warunki do plażowania, kąpieli morskich i pieszych wędrówek.

Imperiall Resort & MediSpa jest kompleksem o powierzchni ponad 3000 m2, na terenie którego znajduje się m.in. innowacyjny basen kryty ze zjeżdżalnią i wydzieloną strefą dla dzieci, przestronna restauracja, sale konferencyjne, strefa wellness, centrum spa i rehabilitacji, sala zabaw dla dzieci, klub nocny, siłownia, sala gimnastyczna.

Całość połączona jest z budynkiem hotelowym oferującym pokoje 2, 3 i 4-osobowe Standard oraz Standard Plus. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również w pełni wyposażone całoroczne Domki Lux z klimatyzacją i aneksem kuchennym.

Restauracja Imperiall zlokalizowana w budynku hotelowym serwuje śniadania oraz obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego dla wszystkich Gości Imperiall Resort & MediSpa w Sianożętach. Asortyment na bufetach jest bardzo urozmaicony, a dania przygotowywane są wyłącznie z lokalnych i świeżych produktów z okolic Sianożęt i Ustronia Morskiego, które są specjalnie selekcjonowane przez naszego Szefa Kuchni, co daje gwarancję jakości i smaku.

Zapewniamy Państwu profesjonalne usługi rehabilitacyjne. Imperiall Resort & Medispa, wyposażony jest w najwyższej jakości urządzenia rehabilitacyjne do elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii, inhalacji, zabiegów ultradźwiękami, lampą Sollux, a także gabinet Redcord - w pełni przygotowany do usprawniania ruchowo, stół do ćwiczeń z wykorzystaniem podwieszek, ciężarków i bloczków, piłki i drabinki. Wykonujemy również okłady borowinowe oraz masaże lecznicze.

Obiekt posiada wpis do:
Rejestru Niepublicznych Zakładów Leczniczych nr 186241
Rejestru Ośrodków Rehabilitacyjnych Nr OD/32/0036/18
Rejestru Organizatorów Turnusów Rehabilitacyjnych Nr OR/32/0009/18

Zapraszamy na Turnus Rehabilitacyjny Usprawniająco-Rekreacyjny dla osób dorosłych oraz dzieci z opiekunem ze schorzeniami: laryngologicznymi, dermatologicznymi, reumatycznymi, kręgosłupa, układu oddechowego, układu krążenia, z alergią, z chorobami układu pokarmowego, z cukrzycą, kobiety po mastektomii, z dysfunkcją narządów ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), wady postawy, zaburzania nerwicowe, depresyjne, autyzm, całościowe zaburzenia rozwoju.

Oferta pakietów Rehabilitacyjnych w Przygotowaniu

Aktualnie zachęcamy do rezerwacji pakietów Wakacje w Czerwcu
i Aktywne Wakacje 2021
(uwaga: pakiety bez dofinansowania)

 

 

BASEN KRYTY – JEDYNY W SIANOŻĘTACH
Innowacyjny basen wyposażony w nowoczesny system uzdatniania wody o znikomej zawartości chloru, w którego skład wchodzi: wydzielony tor do pływania o długości 12,5m, strefa rekreacyjna, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia, jacuzzi dla 6 osób, bezpośrednie wejście do Strefy Wellness – z kolejnym jacuzzi, łaźnią parową, sauną fińską i tężnia solankową. Na basenie zapewniona jest opieka ratownika. Głębokość:
– część rekreacyjna (niecka główna) 1,20 m
– tor do pływania 1,30 m
– brodzik mały 0,5 m


BASEN ZEWNĘTRZNY
Na terenie Imperiall Resort & MediSpa znajduje się zespół dwóch basenów letnich zaplanowany z myślą o klientach w każdym wieku. Dla dorosłych przygotowano basen rekreacyjny o wymiarach 15m x 8m i głębokości 1,3 m wyposażony w przeciwprąd natomiast dla dzieci brodzik w kształcie koła o średnicy 6 m i głębokości 50 cm, który stanowi bezpieczną strefę zabawy w wodzie. Dla przyjemnego spędzenia czasu dla wypoczywających dostępne są wygodne leżaki ustawione na plaży basenowej w kolorze piaskowca. Woda w obu basenach jest podgrzewana za pomocą ekologicznych paneli solarnych co pozwala uzyskać latem temperaturę wody nawet do 30 stopni Celsjusza. Wszyscy nasi goście mogą czuć się bezpiecznie pod czujnym okiem wykwalifikowanego ratownika.

STREFA WELLNESS
Integralną częścią Kompleksu Basenowego Imperiall Resort & MediSpa jest Strefa Wellness z sauną suchą, łaźnią parową oraz tężnią solankową i jacuzzi. Wizyta w saunie pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni odprężenie .

Szczegółowe informacje, cenniki, pakiety oraz oferty specjalne
znajdziecie Państwo na www.imperiall.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK