Wyjazdy rehabilitacyjne

Wyjazdy rehabilitacyjne cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które zmagają się z różnymi dolegliwościami i schorzeniami. To dla nich przeznaczone są różnego rodzaju pobyty z zabiegami, wczasy rehabilitacyjne, pakiety lecznicze i profilaktyczne oraz inne formy wypoczynku połączonego z korzystaniem z zabiegów rehabilitacyjnych. Dzięki takim wyjazdom można połączyć wymarzony urlop z podratowaniem zdrowia, poprawą sprawności i redukcją dolegliwości. Wczasy rehabilitacyjne zyskują zatem coraz szersze grono odbiorców.

Szczególną formą wyjazdów rehabilitacyjnych są turnusy rehabilitacyjne, które są skierowane do osób niepełnosprawnych. Tego typu pobyty cechują się zorganizowanym programem, obejmującym nie tylko zabiegi, ale także część czasu wolnego na turnusie. Dzięki temu osoby niepełnosprawne mają możliwość skorzystania z atrakcyjnego wypoczynku połączonego z rehabilitacją, którego celem jest ogólna poprawa sprawności psychofizycznej. W turnusie rehabilitacyjnym można wziąć udział ponosząc pełną odpłatność lub korzystając z dofinansowania ze środków PFRON.

Jeżeli zmagasz się ze schorzeniem przewlekłym, chcesz odpocząć i podreperować swoje zdrowie, wyjazdy rehabilitacyjne są także dla Ciebie. Skorzystaj z wyszukiwarki lub wybierz interesujące Cię parametry w lewej kolumnie serwisu.

Rozważasz wyjazd na pobyt zdrowotny, ale nie wiesz gdzie i jaki wybrać?
Skontaktuj się z naszym Biurem Pośrednictwa. Współpracujemy w zakresie rezerwacji ze sprawdzonymi ośrodkami w całym kraju. Wśród proponowanych przez nie ofert pomożemy wybrać odpowiednią dla Ciebie.

Chcesz wiedzieć więcej o wyjazdach leczniczych i profilaktycznych zanim przystąpisz do wyszukiwania propozycji? Zajrzyj koniecznie na naszego bloga ABC Kuracjusza, gdzie znajdziesz wiele informacji o pobytach z zabiegami, wczasach rehabilitacyjnych, kuracjach, a także garść przydatnej wiedzy o dbaniu o swoje zdrowie na co dzień.