Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Sanatorium Uzdrowiskowe Watra

Sanatorium Uzdrowiskowe "Watra"

ul Piękna 19, 33-380 Krynica-Zdrój

Informacje - tel.: 18 471-56-27, 477-70-55, 477-70-56

fax: 18 471- 20 47
www: www.sanatoriumwatra.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl

Sanatorium Uzdrowiskowe "WATRA" położone jest w centrum Krynicy na wzgórzu z widokiem na Górę Parkową i całe uzdrowisko. Wszystkie najważniejsze obiekty uzdrowiska znajdują się w zasięgu jednego kilometra od budynku naszego sanatorium.

Sanatorium Uzdrowiskowe Watra LatemWatra pokój

Sanatorium Uzdrowiskowe "WATRA" znajduje się w 4-piętrowym budynku, posiadającym nowoczesną windę. Dysponujemy pokojami 1,2,3 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym wyposażonych w radio, telefon, telewizor, bezprzewodowe łącze internetowe.

pokój Watra KrynicaWatra łazienkałazienka Sanatoriumpokój sanatorium Krynica
Jadalnia Watra Krynicałazienka Sanatorium

W naszej jadalni oferujemy smaczną domową kuchnię, posiłki przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów przez doświadczonych kucharzy. Nadzór nad przygotowywaniem posiłków sprawuje wykwalifikowany i doświadczony dietetyk. Istnieje zatem możliwość przygotowania żywienia dietetycznego z uwzględnieniem szerokiego zakresu diet leczniczych.

Sanatorium Uzdrowiskowe "WATRA" zaprasza przez cały rok na pobyty:

 • 21-dniowe turnusy sanatoryjne ze skierowaniem z NFZ;
 • 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON;
 • 14-21 dniowe pełnopłatne wczasy lecznicze;
 • krótkie pobyty wczasowe

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń: reumatycznych, układu trawienia, górnych dróg oddechowych, nerek i dróg moczowych, cukrzycy, układu krwiotwórczego.

Zabiegi Watra KrynicaWatra zabiegi

Leczenie odbywa się w nowoczesnym dziale zabiegowym, w którym wykonywane są zabiegi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii, balneoterapii. Usługi wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę medyczną. mają na celu poprawę stanu zdrowia oraz przywrócenie utraconej sprawności psychofizycznej poprzez aktywną rehabilitację połączoną z wypoczynkiem.

rehabilitacja Watra KrynicaWatra rehabilitacja

Naturalne lecznicze wody mineralne Krynicy z dużą zawartością magnezu wapnia i żelaza, są jednym z największych bogactw uzdrowiska. Do najważniejszych wód leczniczych uzdrowiska zaliczamy: Słotwinka, Mieczysław, Zuber, Jan, Józef, Tadeusz, Zdrój Główny. Kuracja pitna tymi wodami jest skuteczna w leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego, układu oddechowego, schorzeń przemiany materii takich jak cukrzyca, dna, otyłość, schorzeń układu krwiotwórczego (anemia z niedoboru żelaza) oraz w profilaktyce chorób cywilizacyjnych.

Pełna informacja, aktualne oferty promocyjne i wiele więcej na www.sanatoriumwatra.pl.

Serdecznie zapraszamy

 

Oferta leczenia i rehabilitacji - przegląd:

 • Rodzaj dysfunkcji lub schorzenia
  - z chorobą psychiczną
  - z upośledzeniem umysłowym
  - inne kobiety po mastektomii, z chorobami przemiany materii, z chorobami reumatycznymi, z chorobami układu krwiotworczego, z chorobami układu moczowo-płciowego, z chorobami układu pokarmowego, z cukrzycą, z przewlekłym zapaleniem trzustki, z przewlekłymi chorobami wątroby, z wadami postawy, z zaburzeniami nerwicowymi, ze schorzeniami kręgosłupa, ze schorzeniami laryngologicznymi, ze schorzeniami układu oddechowego, ze skoliozą,
 • Rodzaj turnusu
  - Usprawniająco - rekreacyjny
 • Finansowanie pobytu
  - dofinansowanie PFRON (MOPS, GOPS, PCPR)
  - pełnopłatne
 • Profile leczenia
  - Upośledzenie umysłowe 01-U
  - Choroby psychiczne 02-P
  - Zaburzenia głosu, mowy i choroby słuchu 03-L
  - Upośledzenie narządu ruchu 05-R
  - Choroby układu oddechowego i krążenia 07-S
  - Choroby układu pokarmowego 08-T
  - Choroby układu moczowo-płciowego 09-M
  - Inne schorzenia 11-I

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.