Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Róża Med & Spa

Sanatorium Uzdrowiskowe Róża

43-450 Ustroń, ul. Szpitalna 1

Informacje - tel./fax 33 854 28 46, 33 854 33 73

www.roza.com.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl

Róża Med & Spa

Sanatorium Uzdrowiskowe Róża wprowadziło rewolucyjną
FORMUŁĘ ALL INCLUSIVE MED & SPA

Dzięki niej otrzymacie Państwo wszystkie zabiegi leczniczo - rehabilitacyjne i odnowy biologicznej w cenie pobytu. Naszym celem jest przywrócenie, zarówno zdrowia, jak i holistyczne podejście do potrzeb współczesnego człowieka. Dzięki nam możecie Państwo korzystać ze wszystkich naszych usług Med & Spa bez ograniczeń, nie ponosząc jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Róża Med & SpaRóża Med & SpaRóża Med & SpaRóża Med & Spa

Nowe oblicze RÓŻY – przebudowa i remont zakończone!
Jest nam niezmiernie miło przedstawić nowe oblicze Sanatorium Uzdrowiskowego Róża. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości przeprowadziliśmy gruntowną modernizację wielu działów. W lipcu 2018r zakończyła się rozległa przebudowa i modernizacja Róży.

Pokoje

Staramy się stworzyć doskonała harmonię sprzyjająca wypoczynkowi – po intensywnych i relaksujących zabiegach macie Państwo możliwość wypoczynku w przytulnych wnętrzach z widokiem na wspaniałe górskie szczyty.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

 • Pokój standard - posiada jedną sypialnię i indywidualną łazienkę z kabiną prysznicową, wyposażony w dwa pojedyncze łóżka, z bezpośrednim wyjściem na balkon; wyposażenie: 2 komplety ręczników, 2 prześcieradła do zabiegów fizykalnych, telewizor z telewizją satelitarną, stolik kawowy, lodówka, czajnik elektryczny.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

 • Pokój 2 osobowy LUX - elegancki pokój, idealny dla pary z możliwością dokwaterowania 1 lub 2 osób. Pokoje LUX to świeżo wyremontowane w 2018 r. pomieszczenia. Posiadają sypialnię z łóżkiem małżeńskim, elegancką łazienkę z obszerną kabiną prysznicową oraz rozkładaną kanapę, na której mogą spać dodatkowe 1 lub 2 osoby. Bezpośrednio z pokoju można wyjść na dwa balkony: po stronie południowej oraz zachodniej. Na wyposażenie pokoju dodatkowo składają się: telewizor z telewizją satelitarną, lodówka, czajnik elektryczny, fotel, stolik, krzesła, suszarka, ręczniki i prześcieradła do zabiegów fizykalnych.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

 • Apartament 2-pokojowy - posiada przytulnie urządzoną sypialnię z małżeńskim łóżkiem, łazienkę z kabiną prysznicową i mały, zaciszny salonik do przyjmowania gości; wyposażenie: 2 komplety ręczników, 2 prześcieradła do zabiegów fizykalnych, telewizor z telewizją satelitarną, stolik kawowy, lodówka, czajnik elektryczny.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

 • Apartament 3-pokojowy - posiada dwie sypialnie (jedną z łóżkiem małżeńskim, drugą z dwoma oddzielnymi łóżkami), zaciszny salonik i łazienkę z kabiną prysznicową; wyposażenie: komplety ręczników, prześcieradła do zabiegów fizykalnych, telewizor z telewizją satelitarną, stolik kawowy, lodówka, czajnik elektryczny.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

 • Apartament LUX - przestronne, luksusowe apartamenty dla gości oczekujących wyższego standardu, znajdujące się na najwyższych (4 i 5) piętrach budynku, z których rozpościera się najładniejszy widok na górę Czantorię oraz miasto Ustroń. Apartamenty LUX to obszerne, świeżo wyremontowane w 2018 r. apartamenty o gustownym wystroju. Posiadają sypialnię z łóżkiem małżeńskim, przestronny pokój dzienny z rozkładaną kanapą, na której mogą spać dodatkowe 1 lub 2 osoby, oraz gustowną łazienkę z kabiną prysznicową. Apartament posiada balkon po stronie południowej oraz balkony francuskie po stronie zachodniej. Na wyposażenie pokoju dodatkowo składają się: telewizor z telewizją satelitarną, lodówka, czajnik elektryczny, fotel, stolik, krzesła, suszarka, ręczniki i prześcieradła do zabiegów fizykalnych.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

 • Pokój dla osób niepełnosprawnych - obszerny pokój wyposażony tak samo jak pokój standard, zapewnia swobodę poruszania się osobom na wózkach inwalidzkich; wyjątkowo duża łazienka jest przystosowana do korzystania z niej osobom o poważnych ograniczeniach ruchowych.

Róża Med & Spa

Basen

Najciekawszą nowością w naszym Sanatorium, z lipca 2018r., jest bardzo rozbudowana i elegancka strefa basenowa.

Róża Med & SpaRóża Med & SpaRóża Med & SpaRóża Med & Spa

Róża wzbogacona została w niezwykle gustowny basen z przeciwprądami dla bardziej wymagających gości, profesjonalną wannę balneologiczną do hydromasażu solankowego (jacuzzi), przytulną saunę fińską z aromaterapią, łaźnię parową z koloroterapią oraz nowoczesną saunę infrared (na podczerwień) z dodatkowymi funkcjami muzykoterapii.

Róża Med & SpaRóża Med & SpaRóża Med & SpaRóża Med & Spa

Rehabilitacja

Proponujemy Państwu program rehabilitacji realizowany przez szczegółowe badania lekarskie, konsultacje lekarzy specjalistów i ponad 50 rodzajów profesjonalnych zabiegów.
Rodzaje zabiegów leczniczych oferowanych w naszym sanatorium:

 • HYDROTERAPIA: masaż podwodny ręczny, masaż podwodny wielostrumieniowy, jacuzzi, natrysk, bicz, kabina, chromatoterapia.
 • KĄPIELE LECZNICZE: kąpiel solankowa, borowinowa, perełkowa, kąpiel wirowa kończyn górnych i dolnych, kąpiel wirowa kończyn górnych i dolnych z solą leczniczą.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

 • INHALACJE: solankowa, inhalacja z lekiem.
 • MASAŻE: ręczny kręgosłupa, ręczny częściowy i całościowy, limfatyczny, masaż ręczny - refleksoterapia, masaż pneumatyczny BOA, masaż komputerowy.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

 • ZIMNO I CIEPŁOLECZNICTWO: krioterapia, okłady borowinowe, okłady termożelowe.
 • ŚWIATŁOLECZNICTWO: laser skaner, laser kontakt, sollux, bioptron, sollaris, infrared.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

 • ELEKTROLECZNICTWO: elektrostymulacja, jonoforeza, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne, prądy Tens, prądy Kotza, prądy Traberta, prądy Galwaniczne, tonoliza.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

 • ZABIEGI FIZYKALNE: skanlab pole wielkiej częstotliwości, ultradźwięki, fonoforeza, pole magnetyczne – magnetoterapia.
 • KINEZYTERAPIA: gimnastyka w basenie, gimnastyka indywidualna, gimnastyka zbiorowa, gimnastyka krążeniowo-oddechowa, siłownia.

Róża Med & SpaRóża Med & SpaRóża Med & SpaRóża Med & Spa

 • TERAPIA MANUALNA: terapia manualna kręgosłup, terapia manualna duże stawy, terapia manualna drobne stawy.
 • KINESIOTAPING: kinesiotaping + plaster.
 • ZABIEGI WELLNESS: kąpiel aromatyczna (kosmetyczna), bodyball, sauna, kabina podczewieni, Nordic Walking (1 godz. - minimum 5 osób w grupie), yoga, pilates, streatching, łaźnia parowa + Chromatoterapia - kabina.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

Restauracja

Niezbędnym elementem prowadzącym do poprawy samopoczucia jest odpowiednia dieta. Dokładamy wszelkich starań, aby była ona odpowiednio zbilansowana, pożywna, a przede wszystkim – wyjątkowo smaczna.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

Zapewnienie aktywności ruchowej, wypoczynku, relaksu
i dobrego samopoczucia to cele, jakie pomaga osiągnąć
odnowa biologiczna. W sanatorium Róża składają się na nią
doskonałe zaplecze med & spa oraz kadra specjalistów,
którzy właściwie dostosują tryb i zakres działań do Państwa potrzeb,
a dzięki formule All Inclusive Med & Spa mogą Państwo
korzystać z naszej oferty bez ograniczeń.
Serdecznie Zapraszamy!

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

Wszelkie dodatkowe informacje, ceny pobytów,
aktualne promocje i oferty specjalne znajdziecie Państwo
na www.roza.com.pl

Oferta leczenia i rehabilitacji - przegląd:

 • Rodzaj dysfunkcji lub schorzenia
  - z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich
  - z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  - inne z chorobami reumatycznymi, z wadami postawy, ze schorzeniami kręgosłupa, ze schorzeniami reumatycznymi, ze stwardnieniem rozsianym,
 • Rodzaj turnusu
  - Usprawniająco - rekreacyjny
 • Finansowanie pobytu
  - pełnopłatne
 • Profile leczenia
  - Upośledzenie narządu ruchu 05-R
  - Choroby neurologiczne 10-N

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.