Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem TORVITA

Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały Lew

Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały Lew

Romanówka 22, 24-­204 Wojciechów

Informacje - tel. 502 195 780

www.bialylew.com.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl
 
Ośrodek Biały Lew jest organizatorem specjalistycznych, dedykowanych turnusów dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera. Obsługa terapeutyczna prowadzona jest przez specjalistyczną kadrę m in.  z Fundacji Alpha.

Turnusy na rok 2020

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera -

Turnus rehabilitacyjny dla młodzieży z autyzmem i zespołem Aspergera -

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną

Posiadamy również podstawowe turnusy rekreacyjno-usparawniające  dla osób z autyzmem , zespolem aspergera i niepełnosprzwnością intelektualną , z dofinansowaniem z PFRON-u w terminie  od 15.08-28.08.2020  w cenie 2199 zł uczestnik ,opiekun 2045 zł .

 


 

Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały Lew

Biały Lew to całoroczny kameralny ośrodek z małym zoo, oferujący wypoczynek i rehabilitację. Położony na Wyżynie Lubelskiej, z dala od zgiełku i miejskiego hałasu. Usytuowany wśród pól, łąk, lasów i wąwozów, w niewielkiej miejscowości Romanówka, nieopodal Wojciechowa –słynnej wioski kowalskiej.

Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały LewOśrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały Lew

Malownicze krajobrazy i czyste powietrze czynią go zakątkiem ciszy i spokoju kusząc tym turystów do przyjazdu i spędzania tu wolnego czasu. Piękne krajobrazy i dobrze przygotowana infrastruktura turystyczna zachęca do licznych spacerów i przejażdżek rowerowych. Lokalizacja na obrzeżu trójkąta turystycznego Nałęczów ­ Kazimierz Dolny – Puławy umożliwia organizowanie naszym gościom atrakcyjnych wycieczek.

Piękno otaczającej nas przyrody i duża przestrzeń stwarza idealne warunki dla osób przebywających w celach rehabilitacyjnych, wypoczynkowo –rekreacyjnych, oraz biznesowych. Biały Lew to także miejsce dla rodzin z dziećmi szukających wytchnienia na łonie natury, obcowania ze zwierzętami i rozwijania swoich zainteresowań. Ośrodek posiada rozbudowaną ofertę dla szkół oferując: wycieczki, obozy, kolonie, warsztaty, pokazy, lekcje edukacyjne, oraz zabawy integracyjne.

Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały LewOśrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały LewOśrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały LewOśrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały Lew

Ośrodek jest nowoczesny i innowacyjny, a cały zespół tworzą osoby, których pasją jest rehabilitacja i szukanie nowych możliwości w procesie terapii dzieci i dorosłych, osób z różnymi stanami chorobowymi i stopniami dysfunkcji. 

Ceny turnusów 14-dniowych:
 


14.04-27.04.2020 1885 zł

28.04-11.05.2020 2199 zł

11.05-24.05.2020 2199 zł

24.05-06.06.2020-2199

15.08-28.08.2020 2199 zł

23.09-06.10.2020 2015 zł

07.10-20.10.2020 1950 zł

21.10-03.11.2020 1885 zł

04.11-17.11.2020  1885 zł

18.11-01.12.2020 1885 zł

02.12-15.12.2020 1885 zł

Cena obejmuje: 
- zakwaterowanie wg rodzaju pokoju 
- pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie(od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu),możliwość  skorzystania z diet z dodatkową opłatą
-  badanie  lekarskie w trakcie pobytu ,
- 20 zabiegów rehabilitacyjnych zleconych po konsultacji lekarskiej
- gimnastyka grupowa i gimnastyka w basenie (realizacja przy min. 20 osobach
- spacer po okolicach Romanówki i Wojciechowa
- wieczorek taneczny
- bezprzewodowy Internet
- parking strzeżony na terenie obiektu

Usługi dodatkowo płatne:

- basen rekreacyjno-rehabilitacyjny
- masaże relaksacyjne, pielęgnacyjne i lecznicze
- inne atrakcje na życzenie (np. grill, organizacja przejażdżki bryczką, wycieczki fakultatywne, zwiedzanie zoo z przewodnikiem  min 20 os., warsztaty garncarskie ,kulinarne, pokazy )
- wypożyczalnia rowerów, 

Pobyty rekreacyjno-zdrowotne 

Dostępne w ciągłej sprzedaży w dowolnych terminach !!!!

                   
Zachęcając do połączenia przyjemnego z pożytecznym proponujemy Państwu pobyty rekreacyjno-zdrowotne. W malowniczych zakątkach, z dala od miejskiego zgiełku będą mogli Państwo zniwelować swoje dysfunkcje, oraz skorzystać z propozycji kulturalno-rozrywkowych przygotowanych przez naszego animatora kultury i ujętych  w kalendarzu imprez w trakcie pobytu.


W cenie:
-2  zabiegi rehabilitacyjne dziennie (oprócz sobót, niedziel i świąt) zleconych  przez lekarza
-pobyt w pokoju 1-2 osobowym posiadającym pełny węzeł sanitarny, telewizor, dostęp do WI-FI
-pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie) z uwzględnieniem diet, możliwość zwiedzania zoo, korzystanie z basenu wewnętrznego jedną godzinę dziennie


Uwagi!!!
Pobyt rozpoczyna się  kolacją w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Zakwaterowanie w dniu przyjazdu odbywa się od godz. 13.00. Pokój należy opuścić w dniu wyjazdu do godz. 11.00.
Dzieci:
       - do lat 3: bezpłatnie (wspólne łóżko z opiekunem, bez świadczeń),
Dzień przyjazdu, wyjazdu, niedziele i święta są dniami bez zabiegów.
Parking niestrzeżony na terenie ośrodka – bezpłatny.Małe zwierzę 10zł/doba duże 20 zł/doba

 

Termin Pokój 2os z łazienką
Cena za osobę za 1 dzień 165zł
Pobyt 3 dniowy 465zł
Pobyt 5 dniowy 795zł
Pobyt 7 dniowy 1099zł

Zgodnie z Ustawą Dz.U.2007.230.1694 z dn. 15.11.2007 Ośrodek prowadzi turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem   PFRON   –   14   dni   dla     minimum   20   osób   –   w   przypadku   mniejszej   ilości uczestników   Organizator   zastrzega   sobie   prawo   do   odwołania   turnusu   na   30   dni   przed   datą rozpoczęcia  turnusu.

 

 

Naszą bazę rehabilitacyjną stanowi:

 • Sala fizjoterapii
 • Sala kinezyterapii
 • Sala integracji sensorycznej
 • Sala doświadczania świata
 • Basen
 • ZOO

W rehabilitacji wykorzystujemy innowacyjny sprzęt, oparty o nowoczesne technologie i rozwiązania światowe, z wysokim standardem, jakości i certyfikatami CE.

                                      

Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały LewOśrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały LewOśrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały LewOśrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały LewOśrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały Lew

Profesjonalizm –Zdrowie- Przygoda - Satysfakcja

Szczegółowe informacje, cenniki, pakiety oraz oferty specjalne znajdziecie Państwo na www.bialylew.com.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich w gościnę do Białego Lwa

 

 

Oferta leczenia i rehabilitacji - przegląd:

 • Rodzaj dysfunkcji lub schorzenia
  - z padaczką
  - z upośledzeniem umysłowym
  - ze schorzeniami układu krążenia
  - inne kobiety po mastektomii, z alergią, z autyzmem, z celiakią, z chorobami dermatologicznymi, z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego, z chorobami neurologicznymi, z chorobami przemiany materii, z chorobami reumatycznymi, z chorobami układu pokarmowego, z chorobami wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi, z mózgowym porażeniem dziecięcym, z wadami genetycznymi, z wadami postawy, z zaburzeniami depresyjnymi, z zaburzeniami głosu i mowy, z zaburzeniami nerwicowymi, z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, z zespołem Downa, ze schorzeniami dermatologicznymi, ze schorzeniami kręgosłupa, ze schorzeniami laryngologicznymi, ze schorzeniami układu oddechowego,
 • Rodzaj turnusu
  - Nauki niezależnego funkcjonowania z niepełnosprawnością (oraz z innym programem) edukacyjno-leczniczy, z programem krajoznawczo-turystycznym, z programem leczniczo-rehabilitacyjno-edukacyjnym, z programem rehabilitacyjno-leczniczym, z programem rehabilitacyjno-terapeutycznym,
  - Psychoterapeutyczny
  - Rekreacyjno - sportowy i sportowy brydż, fitnes, marszobiegi, rajdy rowerowe, szachy, turystyka rowerowa, warcabowo-szachowy, warcaby,
  - Rozwijający zainteresowania i uzdolnienia artystyczne, ceramiczne, folklorystyczne, fotograficzne, informatyczne, językowe, krajoznawcze, kulinarne, malarskie, pisarskie, plastyczne, przyrodnicze,
  - Szkoleniowy kurs komputerowy, nauka języka obcego, rehabilitacja społeczna,
  - Usprawniająco - rekreacyjny
 • Rodzaj diety
  - bezglutenowa
  - cukrzycowa
  - niskotłuszczowa
  - wątrobowa
  - wegetariańska
 • Finansowanie pobytu
  - dofinansowanie PFRON (MOPS, GOPS, PCPR)
  - pełnopłatne
 • Profile leczenia
  - Upośledzenie umysłowe 01-U
  - Epilepsja 06-E
  - Choroby układu oddechowego i krążenia 07-S
  - Choroby układu pokarmowego 08-T
  - Choroby neurologiczne 10-N
  - Inne schorzenia 11-I

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.