Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem TORVITA

Rehabilitacja nad morzem

INTERFERIE Argentyt w Dąbkach

76-156 Dąbki, ul. Wydmowa 17

Informacje - tel. 94 314 81 34, fax 94 314 81 30

www.interferie.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl

INTERFERIE Argnetyt w Dąbkach to największe sanatorium dla dzieci w wieku 3-6 lat w Polsce, położone w wyjątkowym miejscu, bo 100 m od plaży i 50 m od Jeziora Bukowo. Posiada 412 miejsc w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w radio, telefon, TV, sprzęt plażowy i pełen węzeł sanitarny. Do dyspozycji gości jest tu nowoczesna baza uzdrowiskowa z bogatą ofertą zabiegów leczniczych.

Argentyt DąbkiDąbki ArgentytOSW Argentyt DąbkiApartament ArgentytPokój ArgentytŁazienka Argentyt

Ciepłe wnętrze i domowe specjały budują wyjątkową atmosferę w hotelowej restauracji. To właśnie tutaj obsługa INTERFERIE Argentyt serwuje dania kuchni polskiej oraz posiłki specjalne, niezbędne w dietach eliminacyjnych – np. diecie bezglutenowej, cukrzycowej czy wegetariańskiej. Do dyspozycji gości jest również kawiarnia, w której odbywają się wieczory taneczne i serwowane są wyśmienite ciasta i kawy, oraz ogródek grillowy.

Jadalnia Argentyt DąbkiPosiłki Dąbki ArgentytWypoczynek Argentyt Dąbki

INTERFERIE Argentyt w Dąbkach oferuje zajęcia rekreacyjno-ruchowe w sali gimnastycznej i sali fitness, treningi na korcie tenisowym i na boisku oraz wspólne piesze i rowerowe wycieczki wzdłuż mierzei i po piaszczystej plaży. Ponadto w obiekcie znajduje się wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego, a także organizowane są animacje dla dzieci i wycieczki fakultatywne. Aktywny pobyt w obiekcie działa jak szczepionka uodporniająca organizm na długi czas, głównie za sprawą czystego powietrza, które pełne jest aerozolu morskiego.

Fizykoterapia Argentyt DąbkiFizykoterapia Dąbki Argentyt
Hydroterapia Argentyt DąbkiHydroterapia Dąbki Argentyt

Specjalnie dla najmłodszych gości, obsługa obiektu organizuje zabawy, teatrzyki, bale dziecięce, wycieczki, przejażdżki konne oraz ogniska. Dzieci mogą spędzać czas w świetlicy, gdzie biorą udział w zajęciach manualnych i rozwijających twórczość, m.in. w warsztatach ceramicznych czy wspólnym czytaniu bajek i oglądaniu filmów. Na terenie kompleksu znajdują się również boisko do gier zespołowych oraz sala zabaw z piłeczkami. Dla rodzin z dziećmi obiekt przygotował również plac zabaw, otoczony lasem sosnowym. Moc atrakcji w okolicy, tj. przystań żeglarska, rejsy wycieczkowe po jeziorze, jazda konna czy bogactwo rozmaitych szlaków rowerowych i ścieżek turystycznych, sprawia, że pobyt tutaj staje się wyjątkowy i niezapomniany.

Inhalacje Argentyt DąbkiInhalacja dzieci Dąbki Argentyt
Masaż Argentyt DąbkiMasaż klasyczny Dąbki Argentyt

Rehabilitacja

W INTERFERIE Argentyt do dyspozycji gości jest nowoczesna baza zabiegowa z licznymi gabinetami, w których można podreperować zdrowie, zrelaksować się i wypocząć. Na polecenie lekarza wykonywane są tutaj zabiegi elektroterapii, hydroterapii, magnetoterapii, światłoterapii (lampy Bioptron, Sollux), laseroterapii, krioterapii oraz inhalacje lecznicze. Dla gości dostępne są również kąpiele zdrowotne - perełkowe i solankowe, kąpiele czterokomorowe kończyn dolnych oraz wirowa kąpiel podudzi.

Sauna klasyczny Dąbki ArgentytBorowina Dąbki ArgentytKrioterapia Dąbki Argentyt

Dla poprawy nastroju specjaliści bazy zabiegowej w INTERFERIE Argentyt polecają zabieg krioterapii, masaże suche i wodne oraz okłady z borowiny. Do dyspozycji osób, doceniających właściwości lecznicze koloroterapii, obiekt udostępnia suchą saunę Infrared. Wszystkie zabiegi lecznicze w bazie zabiegowej wykonywane są zgodnie z dyspozycją lekarza, po uprzednim badaniu i konsultacji. W INTERFERIE Argentyt dostępna jest również całodobowa opieka lekarsko-pielęgniarska.

PEŁNA INFORMACJA, CENNIKI, PEŁEN WYKAZ ZABIEGÓW, AKTUALNE PROMOCJE NA WWW.INTERFERIE.PL

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Oferta leczenia i rehabilitacji - przegląd:

 • Rodzaj dysfunkcji lub schorzenia
  - z chorobą psychiczną
  - z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich
  - z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  - z dysfunkcją narządu słuchu
  - z dysfunkcją narządu wzroku
  - z padaczką
  - z upośledzeniem umysłowym
  - ze schorzeniami układu krążenia
  - inne kobiety po mastektomii, z chorobami neurologicznymi, z chorobami układu krwiotworczego, z chorobami wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi, z cukrzycą, ze schorzeniami układu oddechowego,
 • Rodzaj turnusu
  - Rekreacyjno - sportowy i sportowy pływanie, tenis, żeglarstwo,
  - Usprawniająco - rekreacyjny
 • Rodzaj diety
  - bezglutenowa
  - cukrzycowa
  - niskotłuszczowa
  - wątrobowa
  - wegetariańska
 • Finansowanie pobytu
  - dofinansowanie PFRON (MOPS, GOPS, PCPR)
  - pełnopłatne
 • Profile leczenia
  - Upośledzenie umysłowe 01-U
  - Choroby psychiczne 02-P
  - Zaburzenia głosu, mowy i choroby słuchu 03-L
  - Choroby narządu wzroku 04-O
  - Upośledzenie narządu ruchu 05-R
  - Epilepsja 06-E
  - Choroby układu oddechowego i krążenia 07-S
  - Choroby układu pokarmowego 08-T
  - Choroby układu moczowo-płciowego 09-M
  - Choroby neurologiczne 10-N
  - Inne schorzenia 11-I

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.