Aktualności

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

W sobotę 11 września w Gdańsku odbędzie się Koncert Fortepianowy. Wydarzenie będzie miało miejsce przy ul. Polanki 124 w Dworze II Quelbrunn.

Letni koncert Cleo w Świnoujściu

Już 19 lipca zapraszamy na koncert Cleo w Świnoujściu w Amfiteatrze przy ul. Chopina 30. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00.

Dieta w czasie upałów

Od kilku dni zalewa nas fala upałów. Poza ochroną słoneczną i przyjmowaniem dużej ilości płynów, na nasze samopoczucie ma też wpływ, co wówczas jemy. Okazuje się, że pomocne będą nie ulubione przez nas lody, a wręcz przeciwnie – ciepłe i pikantne potrawy.

Rehabilitacja pocovidowa

Osoby, które przechorowały COVID-19, bardzo często borykają się z wieloma dolegliwościami i w różnym tempie dochodzą do sprawności. Zdecydowanie pomocna w tym jest rehabilitacja po przebytej chorobie COVID-19.

Siła wodnej terapii

Rehabilitacja w wodzie znajduje coraz większe grono zwolenników. Wodna terapia wskazana jest niemal dla każdego i w każdym wieku. Rehabilitacja w wodzie znacznie przyspiesza proces powrotu do zdrowia.

Rowerowy Bieg Piastów

W najbliższą sobotę, 26 września, zapraszamy do wzięcia udziału w 6 Rowerowym Biegu Piastów, który odbędzie się po malowniczych trasach Gór Izerskich. Przewidziane dystanse to giga, mega i mini oraz wyścig dla dzieci.

Turnus rehabilitacyjny w dobie epidemii

Po okresie całkowitego niemal lockdownu, wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne i zdrowotne są znowu możliwe. Trzeba mieć jednak świadomość, że epidemia koronawirusa nadal stanowi zagrożenie dla naszego życia i zdrowia. O czym więc trzeba pamiętać?

Kabaret Młodych Panów w Ustroniu

Zapraszamy do Amfiteatru w Ustroniu na Kabaret Młodych Panów z nowym programem: „To jest Chore”. Widowisko odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

Bezpieczny turnus rehabilitacyjne w upalne lato

Na turnus rehabilitacyjny można wybrać się o każdej porze roku, i każdy czas będzie miał swoje zalety. Dużo pacjentów decyduje się na wyjazdy latem, co sprzyja pieszym wędrówkom i dłuższym przebywaniu na świeżym powietrzu, ale w przypadku upałów może być też niebezpieczne.

Nosalowy Muzycznie - koncert w Zakopanem

28 lutego zapraszamy na koncert IRA Akustycznie do Centrum Kongresowego Gerlach w Zakopanem. Będzie to ostatni z cyklu koncertów „Nosalowy Muzycznie 2020”, podczas którego usłyszymy mocne, gitarowe brzmienia.