Aktualności

Platforma informatyczna iPFRON+

Nowoczesna platforma informatyczna iPFRON+ ma za zadanie ułatwić obsługę Programów Wsparcia realizowanych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Światowy Dzień Zespołu Downa

21 marca - pierwszy dzień wiosny jest także Światowym Dniem Zespołu Downa, ustanowionym w 2005 roku, a od 2012 objętym patronatem przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Białe szaleństwo w Krynicy-Zdroju

Zima powoli dobiega końca, dużo osób z utęsknieniem wypatruje wiosny, jednak w Krynicy-Zdroju nadal można cieszyć się białym szaleństwem.

Kabaret Nowaki w Polanicy-Zdroju

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na najnowszy program Kabaretu Nowaki „Za granicą żartu” do Teatru Zdrojowego w Polanicy-Zdroju. Widownia zostanie zabrana w rozrywkową podróż pełną humoru, dystansu i błyskotliwości.

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich 2022

W najbliższy piątek, 19 sierpnia, w Zakopanem odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. Jest to okazja na inspirujące spotkanie z bogactwem góralskiej tradycji, strojów, tańca, śpiewu, kuchni i rzemiosła.

70-lecie Zespołu Śląsk w Kołobrzegu

W sobotę 26 marca w Kołobrzegu odbędzie sie Koncert Jubileuszowy Zespołu Śląsk. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Milenium przy ul. ppor Edmunda Łopuskiego 38 a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Koncert Michała Bajora w Koszalinie

W piątek 3 grudnia w koszalinie o godzinie 19.00 odbędzie się koncert Michała Bajora. Wydarzeni będzie miało miejsce w Filharmonii Koszalińskiej.

Występ Jerzego Kryszaka w Kamiennej Górze

W niedzielę 28 listopada w Kamiennej Górze wystąpi Jerzy Kryszak. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00 a będzie miał miejsce w Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 4.

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

W sobotę 11 września w Gdańsku odbędzie się Koncert Fortepianowy. Wydarzenie będzie miało miejsce przy ul. Polanki 124 w Dworze II Quelbrunn.

Letni koncert Cleo w Świnoujściu

Już 19 lipca zapraszamy na koncert Cleo w Świnoujściu w Amfiteatrze przy ul. Chopina 30. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00.