Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

FWP Willa Storczyk - Syrena I

ul. Parkowa 19, 57-320 Polanica-Zdrój

Informacje - tel. 74 868 13 75

pełna informacja: www.fwp.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl

Zapraszamy do Polanicy-Zdroju, miasta, które już od wielu lat ma ugruntowaną pozycję wśród światowych uzdrowisk, do naszych wód przyjeżdżają turyści z całego świata. Doskonały klimat i piękne pejzaże okolicznych Gór Stołowych i Bystrzyckich, smaczne wody mineralne to tylko niektóre walory Polanicy. Łagodny, podgórski klimat stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, leczenia chorób układu krążenia i przewodu pokarmowego, także zwalczania nałogu palenia tytoniu.

Willa Storczyk to stylowy, kameralny 3-piętrowy budynek, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego i ogrodu rododendronów. Otoczony zielenią latem, otulony śniegiem zimą zaprasza w swe progi przez cały rok.

Syrena I to obiekt znajdujący się przy Parku Zdrojowym w odl. ok 50 m od szachownicy na wolnym powietrzu i ok. 100 m od Pijalni i deptaka.

Willa Storcyzk to nowe, atrakcyjnie urządzone pokoje (TV, telefon, radio) stanowiące gwarancję miłego wypoczynku. Zastosowana nowoczesna technika grzewcza pozwala indywidualnie dostosować temperaturę w pokoju do wymagań Gości. Niemal wszystkie pokoje posiadają balkon. W budynku znajduje się recepcja, do dyspozycji Gości także winda.

Budynek posiada 23 pokoje wyposażone najczęściej w szerokie łoża, co zapewnia wygodę i komfort. Organizujmy głównie:
- pobyty wczasowe,
- weekendowe,
- hotelowe itp.
W budynku do dyspozycji Gości sala fitnes i świetlica.

Syrena I posiada 47 miejsc noclegowych z pełnym węzłem sanitarnym. Na miejscu znajduje się jadalnia oraz kameralna świetliica z biblioteczką. Dla Gości FWP jest możliwość bezpłatnego korzystania z sali fitness (Willa Storczyk).

Wszystkich Gości zapraszamy na gimnastykę ogólnousprawniającą (kręgosłup) prowadzoną przez Fizjoterapeutę. Na terenie Polanicy istnieje możliwość korzystania z basenu krytego, basenu otwartego, kortów tenisowych, hali sportowej, gabinetów odnowy bilologicznej, wycieczek krajowych i zagranicznych (np. Praga, Wiedeń).

Na usprawniająco-rekreacyjne turnusy rehabilitacyjne zapraszamy następujące grupy osób:

 • z cukrzycą,
 • z celiakią,
 • z alergią,
 • z chorobami przemiany materii,
 • z chorobami układu pokarmowego,
 • z chorobami wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami specjalnymi (kliknij po więcej):

TURNUS REHABILITACYJNY DLA DIABETYKÓW

WCZASY DLA SAMOTNYCH SENIORÓW

14-DNIOWA OFERTA KLIMATYCZNA

 

Oferta leczenia i rehabilitacji - przegląd:

 • Rodzaj dysfunkcji lub schorzenia
  - inne z alergią, z celiakią, z chorobami przemiany materii, z chorobami układu pokarmowego, z chorobami wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi, z cukrzycą,
 • Rodzaj turnusu
  - Usprawniająco - rekreacyjny
 • Rodzaj diety
  - bezglutenowa
  - cukrzycowa
  - niskotłuszczowa
  - wegetariańska
 • Profile leczenia
  - Choroby układu pokarmowego 08-T
  - Inne schorzenia 11-I

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.