Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem TORVITA

Centralny Ośrodek Sportu
Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale

Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6
97-215 Inowłódz

Informacje - tel. +48 44 724 23 46 wew. 513

www.spala.cos.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl

Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale to doskonałe miejsce na rekreacyjny pobyt rehabilitacyjny z dala od zgiełku dużych miast.


Położony w sercu Spalskiego Parku Krajobrazowego Ośrodek zapewnia doskonały mikroklimat oraz różnego rodzaju zajęcia rekreacyjne. Dobrze przygotowane ścieżki rowerowe, wypożyczalnia rowerów, kajaków, siłownie zewnętrzne oraz obiekty sportowe to w połączeniu z lokalnymi atrakcjami turystycznymi doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu po zabiegach rehabilitacyjnych.
Centralne położenie zapewnia doskonałą komunikację z każdym miejscem naszego kraju.

Olimpijskie Centrum Zdrowia w Spale to nowoczesna baza rehabilitacyjna, stworzona dla potrzeb sportowców jak i klientów indywidualnych z zachowaniem wysokich standardów usług leczniczych.

Nasza baza rehabilitacyjna wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny, stale uzupełniana jest o nowoczesne urządzenia, które posiadamy jako jedni z niewielu ośrodków w kraju.

W oparciu o nowoczesną bazę zabiegową wykonujemy kompleksowe zabiegi fizjoterapii i odnowy biologicznej a wysoko wykwalifikowany personel zapewnia szybki powrót do sprawności ruchowej. Jako jedyni w regionie posiadamy nowoczesne urządzenia jak laser wysokoenergetyczny, terapia radiofalowa TR Therapy, bieżnia antygrawitacyjna, fala uderzeniowa.


Pobyty rehabilitacyjne prowadzimy od ponad 20 lat. W 2000 roku uruchomiliśmy trzeci w Polsce ośrodek krioterapii ogólnoustrojowej, który nieprzerwanie działa do dziś zapewniając wysokiej jakości usługi kriorehabilitacyjne. Przydomek "Spalskiej szkoły krioterapii" spowodował, że gościliśmy sportowców i pacjentów indywidualnych z całego świata.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwala optymalnie wykorzystać czas oraz skupić się na problemie leczniczym. Nasz zespół fizjoterapeutów współpracuje na miejscu z lekarzami specjalistami ortopedii, neurologii oraz rehabilitacji medycznej, zapewniając tym samym trafny dobór metod rehabilitacyjnych.

Wykorzystaj czas urlopu na poprawę swojego samopoczucia. Połączenie kompleksowej fizjoterapii z zabiegami relaksacyjnymi sprawi, że uzyskasz lepszą sprawność ruchową i pełen pozytywnej energii uciekniesz od problemów codzienności. Obok oferty rehabilitacyjnej zapraszamy do skorzystania ze strefy relaksu jak sauna, kąpiele solankowo algowe, borowinowe, masaże relaksacyjne, mikroklimatyczna komnata solna.
Baza noclegowa oraz obiekty gastronomiczne są stale udoskonalane oraz doskonale połączone funkcjonalnie z gabinetami rehabilitacji i obiektami sportowymi. Obiekty noclegowe zostały zbudowane w 2006 oraz 2010 roku, stanowiąc jedną całość zapewniają komfortowy standard dla klientów.

Bogata oferta posiłków serwowana w postaci stołu szwedzkiego zapewnia dobór odpowiednio zbilansowanej dla każdego diety z zachowaniem wysokiej jakości oraz smaku przyrządzanych potraw.

Oferta zabiegowa:

 • Kompleksowa fizykoterapia – wszystkie rodzaje zabiegów wraz z najnowszymi urządzeniami
 • Hydroterapia – 10 urządzeń do zabiegów wodnych umożliwia doskonały dobór zabiegu dla każdego.
 • Kinezyterapia – w pełni wyposażone siłownie i gabinety kinezyterapii ruchowej pozwalają naszym terapeutom wybrać odpowiedni dla każdego pacjenta program terapii ruchowej. Każdy dzień pobytu rozpoczynamy od gimnastyki w wodzie, która stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów fizjoterapeutycznych.
 • Krioterapia ogólnoustrojowa – znana wielu od lat „Spalska krioterapia” sprawia, że pacjenci chętnie wracają poprawić samopoczucie oraz jakość ruchu.
 • Masaże – połączenie różnych form masażu leczniczego i relaksacyjnego stanowi doskonałą ofertę dla każdego rodzaju schorzenia.

Zadbaj o swoje zdrowie na olimpijskim poziomie!!!

Terminy pobytów na rok 2020. Ilość miejsc na każdy 10

10 - 20.01.2020

6 - 16.02.2020

8 - 18.03.2020

cdn...

Zabiegi są realizowane przez każdy dzień pobytu.

Również w sobotę i niedzielę!!!

Oferta pobytów rehabilitacyjnych:

 • Pobyt z zabiegiem krioterapii ogólnoustrojowej:
  W pakiecie:
  - nocleg
  - wyżywienie – 3 posiłki (stół szwedzki)
  - konsultacja lekarska
  - gimnastyka w wodzie
  - zabieg krioterapii ogólnoustrojowej
  - wejście na pływalnię
  - mikroklimatyczna komnata solna z tężnią solankową
 • Pobyt bez zabiegu krioterapii ogólnoustrojowej:
  W pakiecie:
  - nocleg
  - wyżywienie – 3 posiłki (stół szwedzki)
  - konsultacja lekarska
  - gimnastyka w wodzie
  - 1 zabieg z fizykoterapii
  - wejście na pływalnię
  - mikroklimatyczna komnata solna z tężnią solankową

Dodatkowe zabiegi zlecone przez lekarza w trakcie wstępnej konsultacji są realizowane codziennie w trakcie całego pobytu. Odpłatne wg wykorzystania.

Szczegółowe informacje, cenniki, pakiety oraz oferty specjalne
znajdziecie Państwo na www.spala.cos.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK

 

Oferta leczenia i rehabilitacji - przegląd:

 • Rodzaj dysfunkcji lub schorzenia
  - z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich
  - z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Rodzaj turnusu
  - Usprawniająco - rekreacyjny
 • Rodzaj diety
  - bezglutenowa
  - cukrzycowa
  - niskotłuszczowa
  - wegetariańska
 • Finansowanie pobytu
  - pełnopłatne
 • Profile leczenia
  - Upośledzenie narządu ruchu 05-R

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.