Reklama w serwisie

Obiekty prowadzące turnusy rehabilitacyjne oraz oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne zapraszamy do uczestnictwa w naszym serwisie. Jeżeli nie ma Państwa obiektu w serwisie, można go dodać samodzielnie i skorzystać z dwutygodniowego bezpłatnego okresu próbnego dostępu do panelu edycji wizytówki. Można również zlecić nam wprowadzenie wizytówki obiektu do serwisu. Zachęcamy również do umieszczenia pełnej prezentacji obiektu w serwisie.
Wpis do bazy danych jest bezpłatny.

Nasze dane:

 

Enet Broda i Wspólnicy sp.j.
ul. Polna 101, 87-100 Toruń
tel.: 56 659 98 82, 602 48 69 22
e-mail: marketing@turnusy.rehabilitacyjne.pl

Przy bezpłatnym wpisie obiekt Państwa prezentowany jest w postaci wizytówki z danymi teleadresowymi - przykład.
Wasz ośrodek może mieć w serwisie swoją prezentację - przykład. W tej sprawie prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.

Bardzo ważną sprawą w pozyskaniu kuracjuszy jest uczestniczenie w systemie Banku Wolnych Miejsc na turnusach. Dzięki temu systemowi możecie Państwo na bieżąco, w trybie online prezentować swoją ofertę wolnych turnusów rehabilitacyjnych. System umożliwia wprowadzenie terminarza turnusów, informacji o ich zajętości, cen, informacji o rodzajach pokojów. A co najważniejsze - możecie Państwo na bieżąco aktualizować te dane. Również w tej sprawie prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.