Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem TORVITA

Murzasichle - informacje

Wieś położona na Podhalu u podnóża Tatr, na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego w województwie małopolskim, nieopodal Zakopanego. Jest to idealne miejsce dla osób chcących wypocząć w górach i ceniących sobie górskie wędrówki. Sama miejscowość gwarantuje spokojny wypoczynek i malownicze krajobrazy górskie z przepięknym widokiem na Tatry, natomiast atrakcje turystyczne znaleźć można w pobliskim Zakopanem. Nie oznacza to bynajmniej nudy w samej miejscowości. 
Latem przyciągają liczne górskie szlaki, natomiast zimą rozrywkę gwarantuje Kompleks Narciarski. Znajdują się tam trzy wyciągi o zróżnicowanej długości, trasy narciarskie przeznaczone są głównie dla początkujących narciarzy. Korzystać można tam z wypożyczalni sprzętu narciarskiego i sanek, a także ski - serwisu. Wyznaczony jest również tor zjazdów saneczkowych. Można tam także uprawiać snowboard czy pojeździć na skuterze śnieżnym. Do bardzo atrakcyjnych rozrywek należą kuligi i przejażdżki powozem z pochodniami, co gwarantuje doskonałą zabawę. Tradycyjną rozrywką a zarazem sposobem na relaks i wypoczynek są organizowane ogniska. 

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.