Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny Piramida II

ul. Jagiellońska 3, 76-153 Darłówko

Informacje - tel. +48 94 314 25 24, +48 509 863 920

www.piramidadarlowko.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl

Od ponad 20 lat zajmujemy się obsługą pobytów wczasowych i zdrowotnych! Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z wypoczynku w naszym Ośrodku w Darłówku, dysponujemy bogatą ofertą: wczasy, kolonie, zielone szkoły, turnusy rehabilitacyjne.

Piramida II usytuowana jest w nadmorskiej dzielnicy – Darłówko, wolnej od miejskiego zgiełku, jednocześnie w bliskim sąsiedztwie plaży – 350 m, oraz centrum kurortu – 500 m. Teren ośrodka posiada wiele zacisznych miejsc idealnych do relaksu i wyciszenia. Na terenie znajduje się bezpłatny parking.

Do dyspozycji aktywnych gości oddajemy sprzęt sportowy: rowery, kije do Nordic-Walkingu, sala fitness. W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka przebiegają bezpieczne, szerokie ścieżki rowerowe, które pozwolą zwiedzić całą okolicę, włącznie z widokowymi trasami nad jeziorem i morzem! W odległości około 1 km znajduje się całoroczny Park Wodny JAN, z szerokim wachlarzem wodnych atrakcji – baseny, jacuzzi, bicze wodne, sauna, zjeżdżalnie, basen zewnętrzny.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy komfortowo i przytulnie urządzone pokoje 2-3-4osobowe wyposażone są w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W naszej ofercie znajdą Państwo również domki letniskowe wyposażone w aneks kuchenny oraz łazienki zapewniające pełną swobodę dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób ceniących sobie większe przestrzenie.

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny PIRAMIDA II obsługuje turnusy rehabilitacyjne zarówno dla osób indywidualnych jak i otrzymujących dofinansowania, działając na podstawie wpisu do rejestru ośrodków rehabilitacyjnych Nr OD/32/0005/14 oraz organizatorów turnusów rehabilitacyjnych Nr OR/32/0011/14 . Obsługujemy również pobyty grup zorganizowanych z programem zdrowotnym, zwolnione z VAT-u.

OFERTA TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH 2018

Baza zabiegowa składa się z 3 działów:
Kinezyterapia: ćwiczenia- fitness, ogólno-usprawniające, w podwieszeniu w kabinie UGUL, indywidualne w terapii neurologicznej: terapia lustrzana, reh. Funkcjonalna; ćwiczenia z taśmami Thera-Band, ćwiczenia na piłce fitness.
Hydroterapia: hydromasaże, hydromasaże z ozonem.
Fizykoterapia: prądy: TENS, Interdyn, Diadynamik, KOTZ, MENS; ultradźwięki, fonoforeza, magnetoterapia, Sollux, masaż-próżniowy, lampy Bioptron, maty masujące, masaż na łóżku Nefrytowym, laseroterapia, Inhalacje solankowe oraz nebulizacje.

Szczegółowe informacje, cenniki, pakiety oraz oferty specjalne
znajdziecie Państwo na www.piramidadarlowko.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Oferta leczenia i rehabilitacji - przegląd:

 • Rodzaj dysfunkcji lub schorzenia
  - z chorobą psychiczną
  - z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  - z dysfunkcją narządu słuchu
  - z dysfunkcją narządu wzroku
  - z padaczką
  - z upośledzeniem umysłowym
  - ze schorzeniami układu krążenia
  - inne kobiety po mastektomii, z alergią, z autyzmem, z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego, z chorobami neurologicznymi, z chorobami przemiany materii, z chorobami układu krwiotworczego, z chorobami układu moczowo-płciowego, z chorobami układu pokarmowego, z cukrzycą, z mózgowym porażeniem dziecięcym, z wadami genetycznymi, z zaburzeniami głosu i mowy, z zespołem Downa, ze schorzeniami endokrynologicznymi, ze schorzeniami kręgosłupa, ze schorzeniami metabolicznymi, ze schorzeniami onkologicznymi, ze schorzeniami układu immunologicznego, ze schorzeniami układu oddechowego, ze stwardnieniem rozsianym,
 • Rodzaj turnusu
  - Rekreacyjno - sportowy i sportowy fitnes, marszobiegi, piłka nożna, siatkówka, tenis, tenis stołowy,
  - Usprawniająco - rekreacyjny
 • Rodzaj diety
  - bezglutenowa
  - cukrzycowa
  - niskotłuszczowa
  - wątrobowa
  - wegetariańska
 • Finansowanie pobytu
  - dofinansowanie PFRON (MOPS, GOPS, PCPR)
  - pełnopłatne
 • Profile leczenia
  - Zaburzenia głosu, mowy i choroby słuchu 03-L
  - Upośledzenie narządu ruchu 05-R
  - Choroby układu oddechowego i krążenia 07-S
  - Choroby układu moczowo-płciowego 09-M
  - Choroby neurologiczne 10-N
  - Inne schorzenia 11-I
  - Całościowe zaburzenia rozwojowe 12-C

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.