Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem Pośrednictwa

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Active Summer z Radiem ZET w Ustce

W dniach 19-23 lipca strefa Active Summer zagości na plaży wschodniej w Ustce! Active Summer będzie czynne w godzinach 10.00 - 16.00. W tym czasie będzie można korzystać z wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Festyn Rodzinny w Mielnie

W piątek 18 lipca na Placu Rekreacyjno-Sportowym w Mielnie odbędzie się Festyn Rodzinny. Zabawa wystartuje o godzinie 19.00. W programie mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, wstęp wolny.

XV Letni Festiwal Muzyczny w Krynicy-Zdroju

Krynickie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na tegoroczną odsłonę jednego z najważniejszych letnich wydarzeń muzycznych w Krynicy-Zdroju - XV Letni Festiwal Muzyczny. Impreza potrwa w dniach 20-23 lipca.

Architektoniczny spacer nordic walking w Gdyni

W piątek 14 lipca w Gdyni odbędzie się wydarzenie z cyklu "Przez dzielnice z kijkami - architektoniczny spacer nordic walking". Zaplanowano trasę na Wzgórze Świętego Maksymiliana. Początek spaceru o godzinie 11.00.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.