Rezydencja LIVE - Okole

REZYDENCJA LIVE

Okole, ul Miodowa 7-8
83-200 Starogard Gdański

Informacje - tel. 58 53 650 50

Pełna informacja: www.rezydencjalive.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl

Rezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - Okole

Rezydencja LIVE to ekskluzywny ośrodek rehabilitacji i odnowy biologicznej, który powstał z myślą o osobach w wieku senioralnym i nie tylko.

Rezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - Okole

W naszym Centrum Rehabilitacji cenimy zdrowie i wypoczynek. Leczymy trzy choroby cywilizacyjne – ból, stres i powikłania po covid-19. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem z sukcesami usprawniają Pacjentów:

 • po udarach i wylewach
 • z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów obwodowych, problemami mięśniowymi
 • po zabiegach operacyjnych w zakresie ortopedii
 • z bólami głowy spowodowanymi między innymi migrenami.

Rezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - Okole

Zajmujemy się organizacją pobytów długo i krótkoterminowych połączonych z rehabilitacją w komfortowych warunkach. Terapię rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem specjalistą, który wspólnie z fizjoterapeutą zaproponuje plan rehabilitacji z indywidualnie dobranymi zabiegami, które dostępne są w naszym Centrum.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty zabiegów leczniczych z zakresu hydroterapii, fizykoterapii oraz kinezyterapii. W trakcie pobytu oferujemy zabiegi takie jak:

 • tlenoterapia i aromaterapia
 • masaże lecznicze i relaksacyjne
 • zabiegi z zakresu medycyny naturalnej, m.in.:
  • akupunktury
  • ziołolecznictwa
  • moksoterapii
  • refleksologii
  oraz innych nowoczesnych metod leczenia.

Stosujemy też terapię urządzeniem Indiba Acive, terapię falą uderzeniową, terapię SIS Super Indukcyjną Stymulację oraz wykorzystujemy też do zabiegów laser wysokoenergetyczny BTL-6000 Hil Power. Możliwości jest znacznie więcej!

Oprócz zabiegów leczniczych organizujemy również zajęcia grupowe, takie jak:

 • rehabilitacja dźwiękiem,
 • pilates,
 • aqua fitness,
 • nauka tańca,
  i wiele innych.

Rezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - Okole

Do dyspozycji naszych gości oferujemy również Strefę Spa, w której skorzystać można m in: z sauny suchej i na podczerwień, łaźni parowej, groty lodowej, tężni solankowej, jacuzzi, basenu, a także strefy relaksu

Rezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - Okole

Do dyspozycji naszych Kuracjuszy oddajemy najnowocześniejszą na Pomorzu komorę normobaryczną - jest to pomieszczenie ciśnieniowe, w którym panują idealne warunki dla zdrowia i urody. Jest to innowacyjny, skuteczny sposób, którego głównym zadaniem jest dostarczenie tlenu przy pomocy podwyższonego ciśnienia do 1500 hPa i z większą zawartością dwutlenku węgla w celu dotarcia do wszystkich komórek ciała i przeniknięcia do obszarów nieodpowiednio ukrwionych. Podczas 2h sesji oddycha się idealnie skomponowaną mieszanką tlenową.

Rezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - Okole

PAKIETY REHABILITACYJNE
Pakiety rehabilitacyjne dedykowane osobom zmagającymi się z bólem związanym z dolegliwościami zarówno przed jak i po zabiegu operacyjnych, dla ozdrowieńców po przebytym COVID-19, dla osób chcących poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną. Dodatkowo oferujemy turnusy dedykowane dla osób w celu regeneracji, poprawie witalności oraz odnowie biologicznej.

Pakiet obejmuje pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację), konsultację z lekarzem specjalistą oraz konsultację z fizjoterapeutą, zabiegi rehabilitacyjne (od 7 do 9 zabiegów dziennie) oraz wstęp do strefy SPA (sauna na podczerwień, sauna sucha, sauna parowa, grota lodowa, tężnia solankowa, strefa relaksu, basen, jacuzzi).

CENNIK PAKIETÓW REHABILITACYJNYCH

Rezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - Okole

Atrakcje w ramach organizacji czasu wolnego:

 • czwartkowe spotkania z kulturą (muzyka na żywo, animacje, koncerty, film, malarstwo, książka itp.)
 • niespodzianki kulinarne (produkty z upraw ekologicznych, kuchnie świata)
 • piątkowe wieczory taneczne

Nasi goście mają do dyspozycji 4 hektary terenów zielonych, na których mogą spędzić aktywnie czas.

Zapraszamy do restauracji, gdzie w miłej i rodzinnej atmosferze serwujemy świeże i smaczne dania kuchni polskiej i regionalnej kuchni Pomorza. Nasi kucharze przykładają szczególną wagę do przygotowywanych dań, wszystkie potrawy powstają na bazie składników pochodzących od lokalnych dostawców.

Rezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - OkoleRezydencja LIVE - Okole

W Rezydencji Live znajdziecie Państwo wszystko co jest potrzebne, aby się zrelaksować, odzyskać zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Rezydencja LIVE - Okole

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!