Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem Pośrednictwa

Aktualności

Grand Prix Kołobrzegu w Siatkówce Plażowej 2017

W pierwszy wakacyjny weekend - już 24 czerwca, w Kołobrzegu wystartują rozgrywki Grand Prix w siatkówce plażowej. Turniej będzie podzielony na dwie kategorie wiekowe: młodzież oraz seniorzy. Turniej finałowy zaplanowano na 5-6 sierpnia.

Dni Morza w Ustce

W dniach 24-25 czerwca Dwumiasto Ustka-Słupsk zaprasza na Dni Morza! Imprezy będą się odbywały w Porcie Zachodnim w Ustce oraz na Promenadzie w Ustce. Udział w wydarzeniach w ramach Dni Morza jest bezpłatny.

Królewska wędrówka ulicami Gdańska

W sobotę 17 czerwca w Gdańsku odbędzie się ostatnia wędrówka z elementami gry miejskiej z cyklu "Tajemnice gdańskich uliczek". Wydarzenie adresowane jest do rodzin oraz nieformalnych grup.

II Turniej Deblowy w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Miasta Wisła

W sobotę 17 czerwca w Sali Gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków w Wiśle zostanie rozegrany otwarty Turniej Deblowy w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Udział w zawodach mogą wziąć wszystkie chętne pary deblowe.

Otwarcie Sezonu Uzdrowiskowego w Ustroniu

W czasie nadchodzącego długiego weekendu 15-18 czerwca w Ustroniu odbędzie się mnóstwo atrakcji z okazji hucznego rozpoczęcia tegorocznego Sezonu Uzdrowiskowego. W ramach wydarzenia zaplanowano mnóstwo atrakcji dla mieszkańców, gości i kuracjuszy w każdym wieku!

XXII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim dla amatorów FAMILY CUP 2017 w Sopocie

W sobotę 3 czerwca odbędą się zawody kolarskie, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie oraz Stowarzyszenie Family Cup. W imprezie sportowej mogą wziąć udział całe rodziny, przewidziane są również trasy dla dzieci.

Światowy Dzień Inwalidy i Seniora w Krynicy-Zdroju

W czwartek 8 czerwca w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy-Zdroju odbędzie się uroczystość obchodów Światowego Dnia Inwalidy i Seniora. Na wydarzenie zaprasza Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy w Krynicy-Zdroju.

II Zakopiański Charytatywny Maraton Badmintona

W dniach 27-28 maja w Hali Sportowej przy ul. Nowotarskiej 42 w Zakopanem zostanie rozegrany charytatywny maraton badmintona. W czasie trwania imprezy będzie prowadzona zbiórka pieniędzy oraz aukcje charytatyne. Organizatorzy zadbali także o różne wydarzenia towarzyszące.

Bieg przełajowy w Jantarze

W sobotę 27 maja w Jantarze odbędzie się Jantarowy Przełaj - wyjątkowy bieg, którego trasa będzie wiodła pięknymi nadmorskimi terenami. Przewidziane są dwie trasy - bieg główny na 10 kilometrów oraz bieg rekreacyjny na 3 kilometry.

"Wystrzałowe rybki" w Polanicy-Zdroju

W niedzielę 28 maja w Polanicy-Zdoju odbędzie się IV edycja zawodów wędkarskich "Wystrzałowe rybki". Impreza odbędzie się nad stawami przy ulicy Okrzei w Polanicy-Zdroju. Początek wydarzenia o godzinie 10.00.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.