Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem Pośrednictwa

Aktualności

Mikołajkowy Marsz Nordic Walking

W sobotę 2 grudnia w Wiśle odbędzie się Mikołajkowy Marsz Nordic Walking. Impreza jest doskonałą okazją do spędzenia czasu aktywnie na świeżym powietrzu. Do wyboru dla uczestników będą trzy trasy.

IV Zakopiański Bieg Niepodległości

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zaprasza w sobotę 11 listopada do udziału w IV Zakopiańskim Biegu Niepodległości. Impreza sportowa została objęta honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zakopane Leszka Doruli oraz Starosty Tatrzańskiego Piotra Bąka.

Cykl imprez sportowo-rekreacyjnych w Kołobrzegu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu zaprasza do udziału w szeregu jesiennych wydarzeń sportowych "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Imprezy sportowe odbędą się w okresie 4-19 listopada.

Bieg na Piątkę 2017

W niedzielę 5 listopada w Gdańsku odbędzie się Bieg na Piątkę - impreza towarzysząca AmberExpo Półmaraton Gdańsk. Oba biegi wystartują z tego samego miejsca w tym samym czasie. Pierwsze kilkadziesiąt metrów trasy będzie wspólne dla obu biegów.

Rodzinny Piknik Sportowy w Szklarskiej Porębie

W sobotę 28 października w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 przy ul. 1-go Maja 32 w Szklarskiej Porębie, odbędzie się Rodzinny Piknik Sportowy pod patronatem Karkonoskiej Grupy GOPR. Impreza potrwa w godzinach 11.30 - 14.30.

VII Otwarte Mistrzostwa Szczyrku w Piłce Siatkowej

W sobotę 25 listopada w Hali COS OPO Szczyrk o godzinie 9.00 zostaną rozegrane VII Otwarte Mistrzostwa Szczyrku z Piłce Siatkowej. Udział w turnieju mogą wziąć wyłącznie drużyny mieszane (w składzie muszą być conajmniej 2 zawodniczki).

Rowerowe Zakończenie Sezonu w Wiśle

W sobotę 21 października Schronisko Górskie PTTK Przysłop pod Baranią Górą zaprasza na II Baraniogórskie Zakończenie Sezonu Rowerowego. W programie rajd rowerowy dookoła Baraniej Góry oraz slajdowiska podróżnicze.

Sopocka Jesień na Placu Mancowym

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza w sobotę 14 października do udziału w imprezie biegowej Sopocka Jesień na Placu Mancowym (Łazienki Północne). W programie bieg główny na 10 km oraz biegi dla dzieci i młodzieży.

6. Festiwal "Inspirowane Górami" im. Macieja Berbeki w Zakopanem

W dniach 19-21 października w Zakopanem odbędzie się szósta edycja Festiwalu "Inspirowane Górami" im. Macieja Berbeki. Na Festiwalu prezentowana jest twórczość z różnych dziedzin oraz interdyscyplinarna, którą łączy jedno - inspiracja górami.

Szkoła Biegania w Ustce

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce zaprasza wszystkich miłośników biegania oraz tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, do udziału w zajęciach Szkoły Biegania. Ćwiczyć i doskonalić technikę będzie można pod okiem wytrawnych trenerów biegowych.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.