Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Lodo Disco - Dyskoteka na Lodzie w Ustroniu

W piątek 9 lutego na ustrońskim lodowisku przy al. Legionów 3 odbędzie się zabawa taneczna na lodzie przy muzyce elektronicznej. Wstęp na Lodo Disco jest bezpłatny, impreza rozpocznie się o godzinie 17.00.

Ferie zimowe na Grodzisku w Sopocie

Muzeum Archeologiczne w Gdańsku Oddział Grodzisko w Sopocie przy ul. Haffnera 63, zaprasza do udziału w programie ferii zimowych 2018. Specjalnie przygotowane atrakcje odbędą się w dniach 30.01 - 02.02 oraz 6.02 - 9.02.

Koncert kolęd i pastorałek w Iwoniczu-Zdroju

W niedzielę 28 stycznia w Sali Kina "Wczasowicz" w Iwoniczu-Zdroju odbędzie się Koncert Laureatów XX Gminnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00.

7. edycja World Snow Day w Zakopanem

Zakopane zaprasza w dniach 20-21 stycznia na kolejną edycję Światowego Dnia Śniegu. W ramach imprezy zaplanowano różnorodne atrakcje dla dzieci i dorosłych, tematem przewodnim wydarzeń będzie oczywiście śnieg i sporty zimowe.

Wycieczka po Wiśle ze zwiedzaniem Rezydencji Prezydenta RP

PTTK Wisła zaprasza wszystkich turystów odwiedzających Wisłę do udziału w wycieczce po Wiśle połączonej ze zwiedzaniem Rezydencji Prezydenta RP. W czasie wycieczki będzie można zobaczyć najciekawsze obiekty w miejscowości oraz usłyszeć od przewodnika wiele ciekawych faktów na ich temat.

Na Rowerach Dla Orkiestry - Mikołaje na Rowerach 2018

W niedzielę 14 stycznia odbędzie się zimowy przejazd rowerowy "Mikołaje na Rowerach 2018". Zbiórka uczestników na granicy Sopotu i Gdańska - przy Ergo Arenie (Gdańsk, plac Dwóch Miast 1). Przewidziane tempo rekreacyjne, odpowiednie dla każdego rowerzysty. Uczestnicy proszeni są o przybycie w tematycznych strojach mikołajowych.

Zbójnicka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W ramach 26. Finału WOŚP w niedzielę 14 stycznia w Ustroniu odbędzie się jedyna taka w kraju Zbójnicka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Finał odbędzie się w Karczmie Góralskiej nad rzeką Wisłą. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00.

Wielkie Nordowe Morsowanie w Święto Trzech Króli we Władysławowie

W sobotę 6 stycznia Nordowe Morsy zapraszają na Wielkie Morsowanie we Władysławowie. Wielkie święto Morsów odbędzie się w COS OPO Cetniewo przy ul. Żeromskiego 52. Początek wydarzenia o godzinie 10.00.

Oddaj Krwinkę pod Choinkę - zbiórka krwi w Kołobrzegu

W dniach 18-21 grudnia Młodzieżowy Klub Honorowych Dawców Krwi "Medyk" działający przy Zespołe Szkół Policealnych w Kołobrzegu zaprasza do udziału w akcji "Oddaj Krwinkę pod Choinkę" - zbiórce krwi dla potrzebujących.

Jarmark Świąteczny w Brennej

W dniach 16-17 grudnia w Parku Turystyki w Brennej Centrum przy ul. Malinowej 2b odbędzie się Jarmark Świąteczny. Oprócz tradycyjnych atrakcji, w ramach jarmarku odbędzie się także zbiórka charytatywna na leczenie jednej z mieszkanek Gminy Brenna.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.