Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem TORVITA

Aktualności

Festiwal Zaczarowanej Piosenki - wydłużony termin przyjmowania zgłoszeń!

Zgłoszenia do tegorocznej, 14. edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, przyjmowane będą dłużej - aż do 25 marca! Jeżeli ktoś jeszcze wahał się, czy spróbować swoich sił, teraz ma jeszcze szansę. Warto wziąć udział w tym konkursie.

Żywienie w cukrzycy - spotkanie w Kudowie-Zdroju

W czwartek 15 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kudowie-Zdroju odbędzie się wykład Teresy Chlebowskiej, poświęcony tematyce odżywiania osób z cukrzycą i wpływie diety na życie codzienne diabetyków. Spotkanie potrwa w godzinach 11.00 - 13.00.

Aktywny Dzień Kobiet w Gdańsku

W niedzielę 11 marca na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Meissnera w Gdańsku odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna z okazji Święta Kobiet - Aktywny Dzień Kobiet. Wydarzenie potrwa w godzinach 12.00 - 18.00. Wstęp na imprezę jest wolny.

XIX Gdyński Maraton na Orientację Spiros

W dniach 9-10 marca 2018 w Gdyni odbędzie się kolejna edycja Maratonu na Orientację Spiros. Impreza adresowana jest do zapalonych piechurów oraz miłośników turystyki rowerowej. Do wyboru różnorodne dystanse, coś dla siebie znajdą wszyscy, od maratończyków po całe rodziny.

Bieg Tropem Wilczym w Gdyni

W niedzielę 4 marca w Gdyni, podobnie jak w wielu innych polskich miastach, odbędzie się Bieg Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bieg odbędzie się na symbolicznym dystansie 1963 metrów. Impreza sportowa odbędzie się w godzinach 9.30 - 12.30.

II Słupski Nordic Walking Kaziuków - "Kaziukowa Piątka"

W sobotę 3 marca w Słupsku odbędzie się impreza rekreacyjno-sportowa II Słupski Nordic Walking Kaziuków - "Kaziukowa Piątka". W programie marsz nordic walking na dystansie 5 km oraz bieg na dystansie 6 kilometrów. Początek zawodów o godzinie 14.00.

VIII Festiwal Górski Wondół Challenge

W dniach 2-4 marca w Gliwicach i  Szczyrku odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Górskiego Wondół Challenge. W programie m.in. spotkania z niezwykłymi gośćmi - miłośnikami gór i podróżnikami, ponadto pokazy, warsztaty i wiele innych atrakcji.

Wilczym tropem - bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rabce-Zdroju

W niedzielę 4 marca w wielu polskich miejscowościach odbędą się biegi pamięci Żołnierzy Wyklętych. Jednym z tych miejsc jest Rabka-Zdrój, w której także odbędzie się bieg Tropem Wilczym. Bieg odbędzie się na symbolicznym dystansie 1963 metry.

Rajd pieszy i rowerowy w Ustce

W niedzielę 18 lutego w Ustce odbędzie się rajd pieszy i rowerowy, wiodący trasami turystycznymi głównie w południowych okolicach Ustki. Na zakończenie rajdu odbędzie się ognisko dla uczestników.

59. Cykliczny Bieg Śledzia

W walentynkową środę 14 lutego w Gdyni odbędzie się jeden z największych cyklicznych bezpłatnych biegów na 10 kilometrów - 59. CBŚ, czyli Cykliczny Bieg Śledzia. Trasa biegu będzie wiodła Bulwarem Nadmorskim i jego okolicami.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.