Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Bieg Tropem Wilczym w Gdyni

W niedzielę 4 marca w Gdyni, podobnie jak w wielu innych polskich miastach, odbędzie się Bieg Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bieg odbędzie się na symbolicznym dystansie 1963 metrów. Impreza sportowa odbędzie się w godzinach 9.30 - 12.30.

II Słupski Nordic Walking Kaziuków - "Kaziukowa Piątka"

W sobotę 3 marca w Słupsku odbędzie się impreza rekreacyjno-sportowa II Słupski Nordic Walking Kaziuków - "Kaziukowa Piątka". W programie marsz nordic walking na dystansie 5 km oraz bieg na dystansie 6 kilometrów. Początek zawodów o godzinie 14.00.

VIII Festiwal Górski Wondół Challenge

W dniach 2-4 marca w Gliwicach i  Szczyrku odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Górskiego Wondół Challenge. W programie m.in. spotkania z niezwykłymi gośćmi - miłośnikami gór i podróżnikami, ponadto pokazy, warsztaty i wiele innych atrakcji.

Wilczym tropem - bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rabce-Zdroju

W niedzielę 4 marca w wielu polskich miejscowościach odbędą się biegi pamięci Żołnierzy Wyklętych. Jednym z tych miejsc jest Rabka-Zdrój, w której także odbędzie się bieg Tropem Wilczym. Bieg odbędzie się na symbolicznym dystansie 1963 metry.

Rajd pieszy i rowerowy w Ustce

W niedzielę 18 lutego w Ustce odbędzie się rajd pieszy i rowerowy, wiodący trasami turystycznymi głównie w południowych okolicach Ustki. Na zakończenie rajdu odbędzie się ognisko dla uczestników.

59. Cykliczny Bieg Śledzia

W walentynkową środę 14 lutego w Gdyni odbędzie się jeden z największych cyklicznych bezpłatnych biegów na 10 kilometrów - 59. CBŚ, czyli Cykliczny Bieg Śledzia. Trasa biegu będzie wiodła Bulwarem Nadmorskim i jego okolicami.

IV Zakopiański Duathlon Zimowy

W niedzielę 18 lutego w Zakopanem odbędzie się IV Zakopiański Duathlon Zimowy - do pokonania 5 kilometrów na nartach biegowych stylem klasycznym oraz 5 kilometrów biegu przełajowego. Zawody rozpoczną się o godzinie 10.00 na Górnej Równi Krupowej.

XVII Zawody Narciarskie o Maskotkę Ustronia

W niedzielę 11 lutego w Ustroniu odbędzie się impreza narciarska dla dzieci - Zawody Narciarskie o Maskotkę Ustronia. Do pokonania będzie trasa o długości około 150 metrów (slalom ok. 7 bramek). Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00.

IV Walentynkowy Bieg Narciarski Parami

W niedzielę 11 lutego w Kościelisku odbędzie się wyjątkowa impreza narciarska połączona z obchodami Dnia Zakochanych - IV Walentynkowy Bieg Narciarski Parami. W wydarzeniu mogą wziąć udział pary narciarzy - także te zakochane po prostu w narciarstwie biegowym.

XV Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie

W dniach 9-11 lutego w Mielnie odbędzie się już 15. edycja Międzynarodowego Zlotu Morsów. Program imprezy jest pełen morsowych atrakcji, jest to jedna z największych zimowych imprez nad polskim morzem. Będzie się działo!

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.