Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem TORVITA

Aktualności

III Zakopiańska Mila Konstytucyjna

W czwartek 3 maja w Zakopanem odbędzie się 3. edycja biegu Zakopiańska Mila Konstytucyjna. Bieg odbędzie się na terenie MOSiR Zakopane. Impreza sportowa potrwa w godzinach 9.00 - 11.00.

10. Siła Serca w Ustroniu

We wtorek 1 maja na Rynku w Ustroniu odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja imprezy promującej ideę wolontariatu. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie "Można Inaczej".

Bieg "Zachować dla pokoleń" w Ustce

W sobotę 14 kwietnia w Ustce odbędzie się bieg promujący Grand Prix Ustka 2018 - bieg pn. "Zachować dla pokoleń". Bieg odbędzie się na trasie o długości 5,5 kilometra, start o godzinie 11.00.

Rajd rowerowy w Jastrzębiu-Zdroju

W sobotę 21 kwietnia w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się XII Rajd Rowerowy "Pierwszy Dzwonek". Wydarzenie potrwa w godzinach 9.00 - 12.00. Udział w rajdzie mogą wziąć wszyscy chętni rowerzyści.

Koncert charytatywny w Gdańsku

W niedzielę 8 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności przy pl. Solidarności 1 w Gdańsku, odbędzie się koncert charytatywny w wykonaniu Antoniny Krzysztoń na rzecz Wspólnoty Domowej dla Dorosłych Osób z Autyzmem im. Arama Rybickiego.

I Bieg Leśny we Włocławku

W sobotę 7 kwietnia we Włocławku z okazji Dnia Leśnika po raz pierwszy odbędzie się Bieg Leśny. Trasa o długości 5 kilometrów będzie poprowadzona pięknymi, malowniczymi terenami wokół jeziora Dzilno.

III Bieg Przełajowy - Marynarska Dycha w Ustce

W sobotę 7 kwietnia w Ustce odbędzie się III Bieg Przełajowy - Marynarska Dycha. Bieg odbędzie się na dystansie 10 kilometrów. Dodatkowo w ramach Marynarskiej Dychy zaplanowano także Marsz Nordic Walking oraz Rajd Rowerowy.

Ustroński Charytatywny Bal Sportu

W sobotę 7 kwietnia w Ustroniu odbędzie się Ustroński Charytatywny Bal Sportu, który organizowany jest po raz drugi przez Stowarzyszenie "Wspólnie dla Ustronia". Całkowity dochód z balu zostanie przekazany na rzecz młodych sportowców z Ustronia.

15. Międzynarodowy Festiwal Twórczości w Polanicy-Zdroju

W terminie 23-25 marca 2018 w Polanicy-Zdroju odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Twórczości - Kalejdoskop Talentów Wiosna 2018. W programie artystycznym zaplanowano występy zespołów z Włoch, Białorusi, Rosji, Republiki Kałmucji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii i Polski.

Sopocka Wiosna na 5

W niedzielę 8 kwietnia w Sopocie odbędzie się bieg uliczny na dystansie 5 kilometrów, organizowany z okazji 4. rocznicy organizowania przez Sopot Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce. Wydarzenie odbędzie się na Placu Kuracyjnym w Sopocie, potrwa w godzinach 10.00 - 14.00.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.