Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem TORVITA

Aktualności

Rehabilitacja dla osób z chorobą Parkinsona

Choroba Parkinsona wciąż jest dla lekarzy zagadką, szczególnie w kwestii jej przyczyn. Na chwilę obecną leczenie objawowe tej choroby to farmakologia połączona z rehabilitacją: spacery, pływanie, gimnastyka czy nordic walking.

Długi weekend nad wodą

Nadchodzący długi weekend zapowiada się wyjątkowo słonecznie. To skłania do krótszych lub dłuższych wyjazdów nad wodę. Plaże nadmorskie, jak również te nad jeziorami, z pewnością będą oblegane. Pamiętać jednak należy o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Słoneczna Dziecinada – Wiślańskie Centrum Kultury

Wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy „Słoneczna Dziecinada” Ruphert & Rico z okazji dnia dziecka, w sobotę 2 czerwca o godzinie 15:00. Impreza odbędzie się w Wiślańskim Centrum kultury w Wiśle, na Placu B. Hoffa.

Weekend Zdrowia w Serenadzie, Kraków

W najbliższy weekend, tj 26-27 maja 2018, odbędzie się akcja „Dajże szpik” zorganizowana pod patronatem Fundacji DKMS Polska oraz akcji profilaktycznej „Pacjent pod opieką Diagnosty” nad którą czuwają studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego. Miejscem wydarzenia jest Centrum Serenada w Krakowie.

VIII Bieg o Kryształ Soli

Już w najbliższą sobotę 26 maja w Parku Linowym przy ul. Staszica w Ciechocinku zapraszamy na VIII Bieg o Kryształ Soli. Impreza organizowana jest przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku, koszt uczestnictwa jest bezpłatny w planowane godziny imprezy to 10:00- 14:00.

Muzeum Ustrońskie zaprasza na wystawę „Modelarski Świat Marzeń”

Wystawa organizowana jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Historyczno – Rekonstrukcyjnym „Barwa i Broń – Schron 45” z Cieszyna. Na wystawie zobaczymy mistrzowskie modele pojazdów wojskowych, statków i okrętów, pociągów, rakiet, a nawet całych oświetlonych miast!

I Ogólnopolska Konferencja Rehabilitacji, (Neuro)Ortopedii i Komunikacji Medycznej

W dniach 17-18 maja w Łodzi odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Rehabilitacji, (Neuro)Ortopedii i Komunikacji Medycznej, na która zaprasza Studenckie Kolo Naukowe mające swoją działalność przy Klinice Rehabilitacji i Medycyny Fizykalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Kto szuka, Ten czyta! - zabawa detektywistyczna w plenerze Ustki

Zapraszamy do działu w drugiej edycji detektywistycznej gry plenerowej w Ustce, organizowanej w ramach Tygodnia Bibliotek 2018. Tegoroczny cykl imprez organizowany jest pod hasłem „(Do)Wolność Czytania” i jak w poprzednich latach ma celu promocję bibliotek i czytelnictwa.

Cykl biegów RWSB 2018 rozpocznie się półmaratonem w Polanicy-Zdroju

Pierwszym biegiem w ramach imprezy Runner's World Super Bieg 2018 będzie Półmaraton Górski Polanica-Zdrój 13 maja. Rozpoczęcie i zakończenie biegu będzie miało miejsce w samym centrum uzdrowiska, po sąsiedzku z Parkiem Zdrojowym. Poza półmaratonem organizatorzy proponują także udział w biegu górskim na 10km.

Majówkowy Dzień Seniora w Ustce

W sobotę 28 kwietnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ustce przy ul. Grunwaldzkiej 35 odbędzie się Dzień Seniora. Impreza ma bardzo bogaty program, wydarzenie potrwa w godzinach 9.00 - 21.00.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.