Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Koncert charytatywny w Gdańsku

W niedzielę 8 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności przy pl. Solidarności 1 w Gdańsku, odbędzie się koncert charytatywny w wykonaniu Antoniny Krzysztoń na rzecz Wspólnoty Domowej dla Dorosłych Osób z Autyzmem im. Arama Rybickiego.

I Bieg Leśny we Włocławku

W sobotę 7 kwietnia we Włocławku z okazji Dnia Leśnika po raz pierwszy odbędzie się Bieg Leśny. Trasa o długości 5 kilometrów będzie poprowadzona pięknymi, malowniczymi terenami wokół jeziora Dzilno.

III Bieg Przełajowy - Marynarska Dycha w Ustce

W sobotę 7 kwietnia w Ustce odbędzie się III Bieg Przełajowy - Marynarska Dycha. Bieg odbędzie się na dystansie 10 kilometrów. Dodatkowo w ramach Marynarskiej Dychy zaplanowano także Marsz Nordic Walking oraz Rajd Rowerowy.

Ustroński Charytatywny Bal Sportu

W sobotę 7 kwietnia w Ustroniu odbędzie się Ustroński Charytatywny Bal Sportu, który organizowany jest po raz drugi przez Stowarzyszenie "Wspólnie dla Ustronia". Całkowity dochód z balu zostanie przekazany na rzecz młodych sportowców z Ustronia.

15. Międzynarodowy Festiwal Twórczości w Polanicy-Zdroju

W terminie 23-25 marca 2018 w Polanicy-Zdroju odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Twórczości - Kalejdoskop Talentów Wiosna 2018. W programie artystycznym zaplanowano występy zespołów z Włoch, Białorusi, Rosji, Republiki Kałmucji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii i Polski.

Sopocka Wiosna na 5

W niedzielę 8 kwietnia w Sopocie odbędzie się bieg uliczny na dystansie 5 kilometrów, organizowany z okazji 4. rocznicy organizowania przez Sopot Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce. Wydarzenie odbędzie się na Placu Kuracyjnym w Sopocie, potrwa w godzinach 10.00 - 14.00.

Festiwal Zaczarowanej Piosenki - wydłużony termin przyjmowania zgłoszeń!

Zgłoszenia do tegorocznej, 14. edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, przyjmowane będą dłużej - aż do 25 marca! Jeżeli ktoś jeszcze wahał się, czy spróbować swoich sił, teraz ma jeszcze szansę. Warto wziąć udział w tym konkursie.

Żywienie w cukrzycy - spotkanie w Kudowie-Zdroju

W czwartek 15 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kudowie-Zdroju odbędzie się wykład Teresy Chlebowskiej, poświęcony tematyce odżywiania osób z cukrzycą i wpływie diety na życie codzienne diabetyków. Spotkanie potrwa w godzinach 11.00 - 13.00.

Aktywny Dzień Kobiet w Gdańsku

W niedzielę 11 marca na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Meissnera w Gdańsku odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna z okazji Święta Kobiet - Aktywny Dzień Kobiet. Wydarzenie potrwa w godzinach 12.00 - 18.00. Wstęp na imprezę jest wolny.

XIX Gdyński Maraton na Orientację Spiros

W dniach 9-10 marca 2018 w Gdyni odbędzie się kolejna edycja Maratonu na Orientację Spiros. Impreza adresowana jest do zapalonych piechurów oraz miłośników turystyki rowerowej. Do wyboru różnorodne dystanse, coś dla siebie znajdą wszyscy, od maratończyków po całe rodziny.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.