Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Kto szuka, Ten czyta! - zabawa detektywistyczna w plenerze Ustki

Zapraszamy do działu w drugiej edycji detektywistycznej gry plenerowej w Ustce, organizowanej w ramach Tygodnia Bibliotek 2018. Tegoroczny cykl imprez organizowany jest pod hasłem „(Do)Wolność Czytania” i jak w poprzednich latach ma celu promocję bibliotek i czytelnictwa.

Cykl biegów RWSB 2018 rozpocznie się półmaratonem w Polanicy-Zdroju

Pierwszym biegiem w ramach imprezy Runner's World Super Bieg 2018 będzie Półmaraton Górski Polanica-Zdrój 13 maja. Rozpoczęcie i zakończenie biegu będzie miało miejsce w samym centrum uzdrowiska, po sąsiedzku z Parkiem Zdrojowym. Poza półmaratonem organizatorzy proponują także udział w biegu górskim na 10km.

Majówkowy Dzień Seniora w Ustce

W sobotę 28 kwietnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ustce przy ul. Grunwaldzkiej 35 odbędzie się Dzień Seniora. Impreza ma bardzo bogaty program, wydarzenie potrwa w godzinach 9.00 - 21.00.

III Zakopiańska Mila Konstytucyjna

W czwartek 3 maja w Zakopanem odbędzie się 3. edycja biegu Zakopiańska Mila Konstytucyjna. Bieg odbędzie się na terenie MOSiR Zakopane. Impreza sportowa potrwa w godzinach 9.00 - 11.00.

10. Siła Serca w Ustroniu

We wtorek 1 maja na Rynku w Ustroniu odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja imprezy promującej ideę wolontariatu. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie "Można Inaczej".

Bieg "Zachować dla pokoleń" w Ustce

W sobotę 14 kwietnia w Ustce odbędzie się bieg promujący Grand Prix Ustka 2018 - bieg pn. "Zachować dla pokoleń". Bieg odbędzie się na trasie o długości 5,5 kilometra, start o godzinie 11.00.

Rajd rowerowy w Jastrzębiu-Zdroju

W sobotę 21 kwietnia w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się XII Rajd Rowerowy "Pierwszy Dzwonek". Wydarzenie potrwa w godzinach 9.00 - 12.00. Udział w rajdzie mogą wziąć wszyscy chętni rowerzyści.

Koncert charytatywny w Gdańsku

W niedzielę 8 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności przy pl. Solidarności 1 w Gdańsku, odbędzie się koncert charytatywny w wykonaniu Antoniny Krzysztoń na rzecz Wspólnoty Domowej dla Dorosłych Osób z Autyzmem im. Arama Rybickiego.

I Bieg Leśny we Włocławku

W sobotę 7 kwietnia we Włocławku z okazji Dnia Leśnika po raz pierwszy odbędzie się Bieg Leśny. Trasa o długości 5 kilometrów będzie poprowadzona pięknymi, malowniczymi terenami wokół jeziora Dzilno.

III Bieg Przełajowy - Marynarska Dycha w Ustce

W sobotę 7 kwietnia w Ustce odbędzie się III Bieg Przełajowy - Marynarska Dycha. Bieg odbędzie się na dystansie 10 kilometrów. Dodatkowo w ramach Marynarskiej Dychy zaplanowano także Marsz Nordic Walking oraz Rajd Rowerowy.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.