Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Zagadka polskiej tożsamości, Gdynia

W najbliższą środę 20 czerwca w godzinach 18-20 w Muzeum Miasta Gdynia będzie miała miejsce debata o zagadce polskiej tożsamości. Organizatorem imprezy jest Cafe Księgarnia Vademecum, wstęp na imprezę jest wolny.

Almost Jazz Group – koncert Jazz na Politechnice Gdańskiej

W najbliższą środę zapraszamy na koncert trójmiejskiego kwartetu jazzowego Almost Jazz Group, który odbędzie się w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa” o godzinie 19. Występ formacji obfituje zarówno w kompozycje autorskie jak i jazzowe standardy.

Rodzinny Rajd Jaszowca, Ustroń

Zachęcamy do aktywnego spędzenia nadchodzącej niedzieli na Jaszowcu. Zapraszamy na rajd rowerowy, którego trasa poprowadzona będzie przez urokliwe ścieżki Ustronia. Na trasie przewidziane są liczne niespodzianki” przekąski, konkursy, zabawy, kąpiel w basenie oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek na mecie.

Rehabilitacja dla osób z chorobą Parkinsona

Choroba Parkinsona wciąż jest dla lekarzy zagadką, szczególnie w kwestii jej przyczyn. Na chwilę obecną leczenie objawowe tej choroby to farmakologia połączona z rehabilitacją: spacery, pływanie, gimnastyka czy nordic walking.

Długi weekend nad wodą

Nadchodzący długi weekend zapowiada się wyjątkowo słonecznie. To skłania do krótszych lub dłuższych wyjazdów nad wodę. Plaże nadmorskie, jak również te nad jeziorami, z pewnością będą oblegane. Pamiętać jednak należy o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Słoneczna Dziecinada – Wiślańskie Centrum Kultury

Wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy „Słoneczna Dziecinada” Ruphert & Rico z okazji dnia dziecka, w sobotę 2 czerwca o godzinie 15:00. Impreza odbędzie się w Wiślańskim Centrum kultury w Wiśle, na Placu B. Hoffa.

Weekend Zdrowia w Serenadzie, Kraków

W najbliższy weekend, tj 26-27 maja 2018, odbędzie się akcja „Dajże szpik” zorganizowana pod patronatem Fundacji DKMS Polska oraz akcji profilaktycznej „Pacjent pod opieką Diagnosty” nad którą czuwają studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego. Miejscem wydarzenia jest Centrum Serenada w Krakowie.

VIII Bieg o Kryształ Soli

Już w najbliższą sobotę 26 maja w Parku Linowym przy ul. Staszica w Ciechocinku zapraszamy na VIII Bieg o Kryształ Soli. Impreza organizowana jest przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku, koszt uczestnictwa jest bezpłatny w planowane godziny imprezy to 10:00- 14:00.

Muzeum Ustrońskie zaprasza na wystawę „Modelarski Świat Marzeń”

Wystawa organizowana jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Historyczno – Rekonstrukcyjnym „Barwa i Broń – Schron 45” z Cieszyna. Na wystawie zobaczymy mistrzowskie modele pojazdów wojskowych, statków i okrętów, pociągów, rakiet, a nawet całych oświetlonych miast!

I Ogólnopolska Konferencja Rehabilitacji, (Neuro)Ortopedii i Komunikacji Medycznej

W dniach 17-18 maja w Łodzi odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Rehabilitacji, (Neuro)Ortopedii i Komunikacji Medycznej, na która zaprasza Studenckie Kolo Naukowe mające swoją działalność przy Klinice Rehabilitacji i Medycyny Fizykalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.