Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Dziwnów i Dziwnówek – Może Muzeum

Rozpoczyna się promocyjna kampania wakacyjna Muzeum Narodowego w Szczecinie. Muzeum w okresie wakacyjnym promuje się w kurortach wypoczynkowych na wybrzeżu zachodnim polskiego morza. 4 lipca impreza odbędzie się w Dziwnowie, a dzień później w Dziwnówku.

Zachodniopomorskie Warsztaty Chóralne

Już po raz trzeci odbędą się Zachodniopomorskie Warsztaty Chóralne. W dniach 25-28 czerwca Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzeg wraz ze szczecińską Fundacją Morze Kultury Zapraszają na trzecią już edycję zajęć warsztatowych, realizowanych po czujnym okiem i uchem specjalistów chóralistyki i dyrygentury.

Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej w Gdańsku

Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich na Plac Zebrań Ludowych o godzinie 15:00 na Oficjalny Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej w Gdański! Świetną i niezapomnianą zabawę zapewni nam zabawa kolorami Holi, dobra muzyka w tle i uśmiechnięci ludzie wokół.

Zagadka polskiej tożsamości, Gdynia

W najbliższą środę 20 czerwca w godzinach 18-20 w Muzeum Miasta Gdynia będzie miała miejsce debata o zagadce polskiej tożsamości. Organizatorem imprezy jest Cafe Księgarnia Vademecum, wstęp na imprezę jest wolny.

Almost Jazz Group – koncert Jazz na Politechnice Gdańskiej

W najbliższą środę zapraszamy na koncert trójmiejskiego kwartetu jazzowego Almost Jazz Group, który odbędzie się w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa” o godzinie 19. Występ formacji obfituje zarówno w kompozycje autorskie jak i jazzowe standardy.

Rodzinny Rajd Jaszowca, Ustroń

Zachęcamy do aktywnego spędzenia nadchodzącej niedzieli na Jaszowcu. Zapraszamy na rajd rowerowy, którego trasa poprowadzona będzie przez urokliwe ścieżki Ustronia. Na trasie przewidziane są liczne niespodzianki” przekąski, konkursy, zabawy, kąpiel w basenie oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek na mecie.

Rehabilitacja dla osób z chorobą Parkinsona

Choroba Parkinsona wciąż jest dla lekarzy zagadką, szczególnie w kwestii jej przyczyn. Na chwilę obecną leczenie objawowe tej choroby to farmakologia połączona z rehabilitacją: spacery, pływanie, gimnastyka czy nordic walking.

Długi weekend nad wodą

Nadchodzący długi weekend zapowiada się wyjątkowo słonecznie. To skłania do krótszych lub dłuższych wyjazdów nad wodę. Plaże nadmorskie, jak również te nad jeziorami, z pewnością będą oblegane. Pamiętać jednak należy o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Słoneczna Dziecinada – Wiślańskie Centrum Kultury

Wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy „Słoneczna Dziecinada” Ruphert & Rico z okazji dnia dziecka, w sobotę 2 czerwca o godzinie 15:00. Impreza odbędzie się w Wiślańskim Centrum kultury w Wiśle, na Placu B. Hoffa.

Weekend Zdrowia w Serenadzie, Kraków

W najbliższy weekend, tj 26-27 maja 2018, odbędzie się akcja „Dajże szpik” zorganizowana pod patronatem Fundacji DKMS Polska oraz akcji profilaktycznej „Pacjent pod opieką Diagnosty” nad którą czuwają studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego. Miejscem wydarzenia jest Centrum Serenada w Krakowie.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.