Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Majówka za miastem

Weekend majowy, jeśli tylko pogoda sprzyja, uznawany jest za inaugurację sezonu grillowego. Ale czy grill musi oznaczać niezdrowy posiłek? Nie! Wystarczy pamiętać o 5 zasadach zdrowego grillowania.

Ustka Duathlon Energy 2019

W nadchodzącą niedzielę, tj. 28 kwietnia, wszystkich aktywnych mieszkańców i kuracjuszy z Ustki zapraszamy do udziału w Duathlonie. Urokliwa trasa prowadzić będzie wzdłuż morza oraz nową trasą rowerową.

Ceremonia Dźwięku – koncert medytacyjny

W najbliższy piątek KsięgarnioKawiarnia Nalanda z Wrocławia zaprasza na koncert relaksacyjno-medytacyjny „Ceremonia Dźwięku przy Pełni Księżyca”, który odbędzie się o godzinie 18:30 na placu Kościuszki 12.

Festiwal Kultury Podróży ŚwiatoPogląd

Zapraszamy na pierwszą edycję Festiwalu Kultury Podróży ŚwiatoPogląd w województwie kujawsko-pomorskim. Impreza zorganizowana będzie w Toruniu w dniach 29-30 marca, w Dworze Artusa na Rynku Staromiejskim 6.

Narciarskie Retro w Szklarskiej Porębie

W najbliższą sobotę 9 marca w Szklarskiej Porębie odbędzie się Bieg Retro, który jednocześnie będzie zakończeniem Ski RETRO Festiwalu. Zasady obowiązujące uczestników są proste: stare narty, stylowy kostium i obowiązkowo duża dawka dystansu i humoru! Zapraszamy na godzinę 11:30 do Stacji turystycznej ORLE

Pielęgnacja uzdrowiskowa bez wychodzenia z domu

Kierunkiem obieranym na wyjazdy sanatoryjne są zazwyczaj uzdrowiska, a to ze względu na bogactwa naturalne jakimi dysponują, jak borowina, solanka czy siarka. Szereg kosmetyków uzdrowiskowych można obecnie zakupić w sklepach internetowych, jak Zdrowinki, i kontynuować kurację leczniczą w zaciszu własnego domu.

Warta Challenge Marathon&Half

W nadchodzącą sobotę 2 lutego zapraszamy na sportową imprezę do Biedruska. Do zawodów zaproszeni są zawodnicy i zawodniczki w marszach i biegach Nordic Walking. Bieg rozpocznie się o godz. 10.

Tajemnicze wrocławskie krypty

Zapraszamy na nietuzinkową wycieczkę w czasie i przestrzeni, w mało znane i na co dzień niedostępne miejsca, okryte niezwykłością i tajemnicą. Wyprawa organizowana jest 24 stycznia o godzinie 16:45 na Placu św. Marcina we Wrocławiu.

Dofinansowanie PFRON na sprzęt rehabilitacyjny

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ma za zadanie wspieranie osób niepełnosprawnych w ich rehabilitacji, ułatwianie aktywnego funkcjonowania w społeczeństwie, a także pomoc osobom związanym ze środowiskiem osób niepełnosprawnych.

Zakopiańskie Targi Sztuki

W Miejskiej Galerii Sztuki na Krupówkach w Zakopanem w godzinach 10-18 odbywają się Zakopiańskie Targi Sztuki. Ekspozycje dostępne będą do 24 grudnia. Wystawa nie jest biletowana.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.