Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Wycieczka krajoznawcza - Ustka i okolice

Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe Ustka zaprasza do udziału w wycieczce autokarowo-pieszej "Szlakiem Mieciuchy", która odbędzie się w niedzielę 14 maja. Trasa turystyczna wycieczki: SPN - Rowokół - Smołdzino - Czołpino.

Międzypokoleniowa potańcówka na Sopockiej Majówce

W niedzielę 30 kwietnia w Muszli Koncertowej na Skwerze Kuracyjnym przy Sopockim Molo odbędzie się Potańcówka Międzypokoleniowa, którą poprowadzą: najstarsza w Polsce DJ-ka:DJ Wika oraz DJ Czarna z Sopotu.

Wielkie Ustrońskie Grillowanie na Równicy

W dniach 5-7 maja w Górskim Parku Równica w Ustroniu odbędzie się Wielkie Ustrońskie Grillowanie. Organizatorzy zadbali o bardzo bogaty program aktrakcji towarzyszących! Wstęp na Wielkie Grillowanie jest bezpłatny.

Pierwszomajowy Marsz Nordic Walking w Wiśle

W poniedziałek 1 maja w Wiśle odbędzie się Pierwszomajowy Marsz Nordic Walking. Udział mogą wziąć osoby w każdym wieku, do wyboru dla uczestników będą trzy trasy: 7, 14 oraz 20 kilometrów.

Triathlon Amazonek - Jacnia k/Zamościa

Stowarzyszenie Kobiet po Leczeniu Raka Piersi "Zamojskie Amazonki" oraz Gmina Adamów organizują V Triathlon Amazonek, który odbędzie się w niedzielę 30 kwietnia. Dochód z imprezy będzie przekazany na profilaktykę i leczenie raka piersi prowadzone przez Stowarzyszenie.

Kopalnia Bursztynu w Świnoujściu

W sobotę 29 kwietnia na terenie Fortu Anioła w Świnoujściu zostanie uruchomiona po raz pierwszy nowa atrakcja dla turystów i mieszkańców: Kopalnia Bursztynu. Znalezione tam bursztyny będzie można zabrać ze sobą na pamiątkę!

Akcja "Przewodnik Czeka" w Wiśle!

PTTK oddział Wisła zachęca turystów indywidualnych do udziału w pieszych wycieczkach z przewodnikiem. Akcja potrwa w czasie długiego weekendu majowego: od 29 kwietnia do 3 maja 2017.

Światowy Dzień Zdrowia 2017

Każdego roku 7 kwietnia w rocznicę powstania WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku ten dzień poświęcony jest kampanii informacyjnej na rzecz depresji pod hasłem "Depresja - porozmawiajmy o niej".

IV Ogólnopolski Marsz Nordic Walking

W sobotę 29 kwietnia w Chorzowie na Stadionie Śląskim odbędzie się impreza rekreacyjna - IV Ogólnopolski Marsz Nordic Walking "Chodzić każdy może". Na zawodników będą czekały dwa dystanse: 5 km i 10 km oraz Marsz Malucha na 400 metrów.

Milion Swingów dla Autyzmu

W sobotę 1 kwietnia w wielu miastach Polski odbędzie się kolejna edycja imprezy charytatywnej "Milion Swingów dla Autyzmu". Całość zebranych funduszy zostanie przekazana na rzecz pomocy dzieciom ze spektrum autyzmu.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.