Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

XXII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim dla amatorów FAMILY CUP 2017 w Sopocie

W sobotę 3 czerwca odbędą się zawody kolarskie, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie oraz Stowarzyszenie Family Cup. W imprezie sportowej mogą wziąć udział całe rodziny, przewidziane są również trasy dla dzieci.

Światowy Dzień Inwalidy i Seniora w Krynicy-Zdroju

W czwartek 8 czerwca w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy-Zdroju odbędzie się uroczystość obchodów Światowego Dnia Inwalidy i Seniora. Na wydarzenie zaprasza Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy w Krynicy-Zdroju.

II Zakopiański Charytatywny Maraton Badmintona

W dniach 27-28 maja w Hali Sportowej przy ul. Nowotarskiej 42 w Zakopanem zostanie rozegrany charytatywny maraton badmintona. W czasie trwania imprezy będzie prowadzona zbiórka pieniędzy oraz aukcje charytatyne. Organizatorzy zadbali także o różne wydarzenia towarzyszące.

Bieg przełajowy w Jantarze

W sobotę 27 maja w Jantarze odbędzie się Jantarowy Przełaj - wyjątkowy bieg, którego trasa będzie wiodła pięknymi nadmorskimi terenami. Przewidziane są dwie trasy - bieg główny na 10 kilometrów oraz bieg rekreacyjny na 3 kilometry.

"Wystrzałowe rybki" w Polanicy-Zdroju

W niedzielę 28 maja w Polanicy-Zdoju odbędzie się IV edycja zawodów wędkarskich "Wystrzałowe rybki". Impreza odbędzie się nad stawami przy ulicy Okrzei w Polanicy-Zdroju. Początek wydarzenia o godzinie 10.00.

Motoserce 2017 w Kołobrzegu

W sobotę 13 maja na Skwerze Pionierów w Kołobrzegu odbędzie się akcja krwiodawstwa z cyklu Motoserce 2017. Wydarzeniu będą towarzyszyć liczne atrakcje, w tym pokazy i koncerty. Akcja potrwa w godzinach 10.00 - 14.00.

Wycieczka krajoznawcza - Ustka i okolice

Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe Ustka zaprasza do udziału w wycieczce autokarowo-pieszej "Szlakiem Mieciuchy", która odbędzie się w niedzielę 14 maja. Trasa turystyczna wycieczki: SPN - Rowokół - Smołdzino - Czołpino.

Międzypokoleniowa potańcówka na Sopockiej Majówce

W niedzielę 30 kwietnia w Muszli Koncertowej na Skwerze Kuracyjnym przy Sopockim Molo odbędzie się Potańcówka Międzypokoleniowa, którą poprowadzą: najstarsza w Polsce DJ-ka:DJ Wika oraz DJ Czarna z Sopotu.

Wielkie Ustrońskie Grillowanie na Równicy

W dniach 5-7 maja w Górskim Parku Równica w Ustroniu odbędzie się Wielkie Ustrońskie Grillowanie. Organizatorzy zadbali o bardzo bogaty program aktrakcji towarzyszących! Wstęp na Wielkie Grillowanie jest bezpłatny.

Pierwszomajowy Marsz Nordic Walking w Wiśle

W poniedziałek 1 maja w Wiśle odbędzie się Pierwszomajowy Marsz Nordic Walking. Udział mogą wziąć osoby w każdym wieku, do wyboru dla uczestników będą trzy trasy: 7, 14 oraz 20 kilometrów.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.