Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Festyn Rodzinny w Mielnie

W piątek 18 lipca na Placu Rekreacyjno-Sportowym w Mielnie odbędzie się Festyn Rodzinny. Zabawa wystartuje o godzinie 19.00. W programie mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, wstęp wolny.

XV Letni Festiwal Muzyczny w Krynicy-Zdroju

Krynickie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na tegoroczną odsłonę jednego z najważniejszych letnich wydarzeń muzycznych w Krynicy-Zdroju - XV Letni Festiwal Muzyczny. Impreza potrwa w dniach 20-23 lipca.

Architektoniczny spacer nordic walking w Gdyni

W piątek 14 lipca w Gdyni odbędzie się wydarzenie z cyklu "Przez dzielnice z kijkami - architektoniczny spacer nordic walking". Zaplanowano trasę na Wzgórze Świętego Maksymiliana. Początek spaceru o godzinie 11.00.

Wakacyjny Tydzień Zdrowia w Ustroniu

W dniach 3-7 lipca na Rynku w Ustroniu będzie trwał Wakacyjny Tydzień Zdrowia! W programie m.in. bezpłatne pomiary, badania, porady specjalistów, pokazy dietetyczne i wiele innych.

"Do źródeł Wisły" - Bieg Roku Rzeki Wisły

Rok 2017 jest Rokiem Rzeki Wisły. Z tej okazji odbywa się wiele imprez, specjalnych wydarzeń nie może zabraknąć także w mieście Wisła. W sobotę 8 lipca odbędzie się tam Bieg Roku Rzeki Wisły - "Do źródeł Wisły", który został objęty patronatem Ministra Środowiska.

Grand Prix Kołobrzegu w Siatkówce Plażowej 2017

W pierwszy wakacyjny weekend - już 24 czerwca, w Kołobrzegu wystartują rozgrywki Grand Prix w siatkówce plażowej. Turniej będzie podzielony na dwie kategorie wiekowe: młodzież oraz seniorzy. Turniej finałowy zaplanowano na 5-6 sierpnia.

Dni Morza w Ustce

W dniach 24-25 czerwca Dwumiasto Ustka-Słupsk zaprasza na Dni Morza! Imprezy będą się odbywały w Porcie Zachodnim w Ustce oraz na Promenadzie w Ustce. Udział w wydarzeniach w ramach Dni Morza jest bezpłatny.

Królewska wędrówka ulicami Gdańska

W sobotę 17 czerwca w Gdańsku odbędzie się ostatnia wędrówka z elementami gry miejskiej z cyklu "Tajemnice gdańskich uliczek". Wydarzenie adresowane jest do rodzin oraz nieformalnych grup.

II Turniej Deblowy w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Miasta Wisła

W sobotę 17 czerwca w Sali Gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków w Wiśle zostanie rozegrany otwarty Turniej Deblowy w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Udział w zawodach mogą wziąć wszystkie chętne pary deblowe.

Otwarcie Sezonu Uzdrowiskowego w Ustroniu

W czasie nadchodzącego długiego weekendu 15-18 czerwca w Ustroniu odbędzie się mnóstwo atrakcji z okazji hucznego rozpoczęcia tegorocznego Sezonu Uzdrowiskowego. W ramach wydarzenia zaplanowano mnóstwo atrakcji dla mieszkańców, gości i kuracjuszy w każdym wieku!

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.