Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

II Bieg po Oddech w Zakopanem

W niedzielę 3 września w Zakopanem odbędzie się 2. edycja Biegu po Oddech. Impreza ma charakter charytatywny, a jej celem jest wspieranie osób chorych na mukowiscydozę. Patronką biegu jest m.in. Justyna Kowalczyk, która także weźmie udział w wydarzeniu.

Aktywnie i rodzinnie w Ustroniu

Miasto Uzdrowisko Ustroń zaprasza do udziału w zajęciach rekreacyjno-sportowych dla każdego! W każdą sobotę do końca września na placu zabaw w Jaszowcu będą się odbywały zajęcia z instruktorami, w których mogą brać udział dzieci i dorośli.

VIII Festyn Komandosa w Dziwnowie

W dniach 25-27 sierpnia w Dziwnowie odbędzie się kolejna edycja Festynu Komandosa. Na tej imprezie nie może zabraknąć żadnego miłośnika militariów, który ostatni wakacyjny weekend spędza na polskim zachodnim wybrzeżu! Zaplanowano liczne tematyczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Festyn Rodzinny w Mielnie

W piątek 18 sierpnia na placu rekreacyjno-sportowym przy MOPS w Mielnie o godzinie 18.00 odbędzie się Festyn Rodzinny. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Dni Buska-Zdroju

W weekend 25-27 sierpnia będą obchodzone Dni Buska-Zdroju! Znane uzdrowisko będzie świętowało 730-lecie lokacji miasta. Z tej okazji zaplanowano mnóstwo wydarzeń i atrakcji dla mieszkańców, gości i kuracjuszy.

Dzień Ratownika Górskiego w Krynicy-Zdroju

W dniach 5-6 sierpnia na Deptaku w Krynicy-Zdroju odbędzie się piknik charytatywny "Dzień Ratownika Górskiego", której organizatorem jest Fundacja GOPR. W programie mnóstwo wydarzeń, które zainteresują każdego entuzjastę gór.

Dni Zdrowia i Górski Sprint Challenge w Ustroniu

W dniach 16-20 sierpnia w ośrodku Poniwiec Mała Czantoria w Ustroniu odbędą się Dni Zdrowia & Górski Sprint Challenge. Wydarzenie będzie trwało w godzinach 9.30 - 17.30. To impreza dla wszystkich miłośników zdrowego stylu życia.

72. Międzynarodowy Festiwal Chopinowski w Dusznikach-Zdroju

W dniach 4-12 sierpnia w Dusznikach-Zdroju odbędzie się kolejna, już 72. edycja Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego. Koncerty w ramach tego wydarzenia grane są przez muzyków z różnych krajów i gromadzą międzynarodową publiczność. 

Bezpłatne Wycieczki po Magicznym Szlaku Ducha Gór

Szklarska Poręba zaprasza do udziału w nieodpłatnych wędrówkach po Królestwie Karkonosza. Wycieczki odbywają się w poniedziałki i przeznaczone są wyłącznie dla turystów indywidualnych. Trasy są odpowiednie dla całych rodzin.

Active Summer z Radiem ZET w Ustce

W dniach 19-23 lipca strefa Active Summer zagości na plaży wschodniej w Ustce! Active Summer będzie czynne w godzinach 10.00 - 16.00. W tym czasie będzie można korzystać z wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.