Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

V Kołobrzeskie Senioralia

W dniach 15-16 września odbędą się V Kołobrzeskie Senioralia - Dni Seniora 2017. Na wydarzenie zaprasza kołobrzeski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Impreza odbędzie się w budynku i okolicach Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu.

VII Bieg Leśnika w Świnoujściu

W niedzielę 17 września w Świnoujściu odbędzie się 7. edycja Biegu Leśnika. Start biegu o godzinie 12.00, zapisy na miejscu od godziny 11.00. Organizatorem wydarzenia jest Klub Biegacza Jogging.

Turniej w Przeciąganiu Liny o Puchar Prezydenta Kołobrzegu

W sobotę 9 września na plaży przy molo w Kołobrzegu odbędzie się Turniej w Przeciąganiu Liny o Puchar Prezydenta Kołobrzegu. Impreza rekreacyjna odbędzie się bez względu na pogodę oraz ilość startujących drużyn. Początek Turnieju o godzinie 11.00.

6. edycja "Indeksu Marzeń" - konkursu Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

Osoby niepełnosprawne, które chcą się kształcić i dążą do realizacji swoich życiowych planów, mają ponownie szansę zdobycia stypendiów w ramach konkursu Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" realizowanym w projekcie "Akademia Odnalezionych Nadziei". Zgłoszenia przyjmowane są do 29 września.

II Bieg po Oddech w Zakopanem

W niedzielę 3 września w Zakopanem odbędzie się 2. edycja Biegu po Oddech. Impreza ma charakter charytatywny, a jej celem jest wspieranie osób chorych na mukowiscydozę. Patronką biegu jest m.in. Justyna Kowalczyk, która także weźmie udział w wydarzeniu.

Aktywnie i rodzinnie w Ustroniu

Miasto Uzdrowisko Ustroń zaprasza do udziału w zajęciach rekreacyjno-sportowych dla każdego! W każdą sobotę do końca września na placu zabaw w Jaszowcu będą się odbywały zajęcia z instruktorami, w których mogą brać udział dzieci i dorośli.

VIII Festyn Komandosa w Dziwnowie

W dniach 25-27 sierpnia w Dziwnowie odbędzie się kolejna edycja Festynu Komandosa. Na tej imprezie nie może zabraknąć żadnego miłośnika militariów, który ostatni wakacyjny weekend spędza na polskim zachodnim wybrzeżu! Zaplanowano liczne tematyczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Festyn Rodzinny w Mielnie

W piątek 18 sierpnia na placu rekreacyjno-sportowym przy MOPS w Mielnie o godzinie 18.00 odbędzie się Festyn Rodzinny. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Dni Buska-Zdroju

W weekend 25-27 sierpnia będą obchodzone Dni Buska-Zdroju! Znane uzdrowisko będzie świętowało 730-lecie lokacji miasta. Z tej okazji zaplanowano mnóstwo wydarzeń i atrakcji dla mieszkańców, gości i kuracjuszy.

Dzień Ratownika Górskiego w Krynicy-Zdroju

W dniach 5-6 sierpnia na Deptaku w Krynicy-Zdroju odbędzie się piknik charytatywny "Dzień Ratownika Górskiego", której organizatorem jest Fundacja GOPR. W programie mnóstwo wydarzeń, które zainteresują każdego entuzjastę gór.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.