Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

6. Festiwal "Inspirowane Górami" im. Macieja Berbeki w Zakopanem

W dniach 19-21 października w Zakopanem odbędzie się szósta edycja Festiwalu "Inspirowane Górami" im. Macieja Berbeki. Na Festiwalu prezentowana jest twórczość z różnych dziedzin oraz interdyscyplinarna, którą łączy jedno - inspiracja górami.

Szkoła Biegania w Ustce

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce zaprasza wszystkich miłośników biegania oraz tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, do udziału w zajęciach Szkoły Biegania. Ćwiczyć i doskonalić technikę będzie można pod okiem wytrawnych trenerów biegowych.

IX edycja Gdańsk Biega

W niedzielę 22 października po raz kolejny - Gdańsk Biega. Bieg rozpocznie się o godzinie 12.00, do wyboru dla uczestników będą dwa dystanse do pokonania: 3,3 km lub 6 km. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy biegacze w każdym wieku, zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni.

Barbarian Race w Ustroniu

Finał tegorocznego sezonu Barbarian Race - ostatnia edycja biegu z przeszkodami, odbędzie się w weekend 30 września - 1 października w Ustroniu. W ostatnią wrześniową sobotę zaplanowano Barbarian Arrow, dzień później odbędzie się Barbarian Race.

PARAGEDON - Festiwal Aktywności Ruchowej dla Osób Niepełnosprawnych

W sobotę 30 września na Stadionie Lekkoatletycznym w Kielcach odbędzie się impreza rekreacyjna dla osób niepełnosprawnych. Wydarzenie potrwa w godzinach 10.00 - 19.00 i będzie podzielone na 3 części.

XXII Festiwal Górski w Lądku-Zdroju

W dniach 21-24 września w Lądku-Zdroju odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady. W programie pokazy filmów, ciekawe spotkania, wystawy, dyskusje, warsztaty, porady i wiele więcej.

V Kołobrzeskie Senioralia

W dniach 15-16 września odbędą się V Kołobrzeskie Senioralia - Dni Seniora 2017. Na wydarzenie zaprasza kołobrzeski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Impreza odbędzie się w budynku i okolicach Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu.

VII Bieg Leśnika w Świnoujściu

W niedzielę 17 września w Świnoujściu odbędzie się 7. edycja Biegu Leśnika. Start biegu o godzinie 12.00, zapisy na miejscu od godziny 11.00. Organizatorem wydarzenia jest Klub Biegacza Jogging.

Turniej w Przeciąganiu Liny o Puchar Prezydenta Kołobrzegu

W sobotę 9 września na plaży przy molo w Kołobrzegu odbędzie się Turniej w Przeciąganiu Liny o Puchar Prezydenta Kołobrzegu. Impreza rekreacyjna odbędzie się bez względu na pogodę oraz ilość startujących drużyn. Początek Turnieju o godzinie 11.00.

6. edycja "Indeksu Marzeń" - konkursu Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

Osoby niepełnosprawne, które chcą się kształcić i dążą do realizacji swoich życiowych planów, mają ponownie szansę zdobycia stypendiów w ramach konkursu Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" realizowanym w projekcie "Akademia Odnalezionych Nadziei". Zgłoszenia przyjmowane są do 29 września.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.