Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Bieg na Piątkę 2017

W niedzielę 5 listopada w Gdańsku odbędzie się Bieg na Piątkę - impreza towarzysząca AmberExpo Półmaraton Gdańsk. Oba biegi wystartują z tego samego miejsca w tym samym czasie. Pierwsze kilkadziesiąt metrów trasy będzie wspólne dla obu biegów.

Rodzinny Piknik Sportowy w Szklarskiej Porębie

W sobotę 28 października w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 przy ul. 1-go Maja 32 w Szklarskiej Porębie, odbędzie się Rodzinny Piknik Sportowy pod patronatem Karkonoskiej Grupy GOPR. Impreza potrwa w godzinach 11.30 - 14.30.

VII Otwarte Mistrzostwa Szczyrku w Piłce Siatkowej

W sobotę 25 listopada w Hali COS OPO Szczyrk o godzinie 9.00 zostaną rozegrane VII Otwarte Mistrzostwa Szczyrku z Piłce Siatkowej. Udział w turnieju mogą wziąć wyłącznie drużyny mieszane (w składzie muszą być conajmniej 2 zawodniczki).

Rowerowe Zakończenie Sezonu w Wiśle

W sobotę 21 października Schronisko Górskie PTTK Przysłop pod Baranią Górą zaprasza na II Baraniogórskie Zakończenie Sezonu Rowerowego. W programie rajd rowerowy dookoła Baraniej Góry oraz slajdowiska podróżnicze.

Sopocka Jesień na Placu Mancowym

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza w sobotę 14 października do udziału w imprezie biegowej Sopocka Jesień na Placu Mancowym (Łazienki Północne). W programie bieg główny na 10 km oraz biegi dla dzieci i młodzieży.

6. Festiwal "Inspirowane Górami" im. Macieja Berbeki w Zakopanem

W dniach 19-21 października w Zakopanem odbędzie się szósta edycja Festiwalu "Inspirowane Górami" im. Macieja Berbeki. Na Festiwalu prezentowana jest twórczość z różnych dziedzin oraz interdyscyplinarna, którą łączy jedno - inspiracja górami.

Szkoła Biegania w Ustce

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce zaprasza wszystkich miłośników biegania oraz tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, do udziału w zajęciach Szkoły Biegania. Ćwiczyć i doskonalić technikę będzie można pod okiem wytrawnych trenerów biegowych.

IX edycja Gdańsk Biega

W niedzielę 22 października po raz kolejny - Gdańsk Biega. Bieg rozpocznie się o godzinie 12.00, do wyboru dla uczestników będą dwa dystanse do pokonania: 3,3 km lub 6 km. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy biegacze w każdym wieku, zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni.

Barbarian Race w Ustroniu

Finał tegorocznego sezonu Barbarian Race - ostatnia edycja biegu z przeszkodami, odbędzie się w weekend 30 września - 1 października w Ustroniu. W ostatnią wrześniową sobotę zaplanowano Barbarian Arrow, dzień później odbędzie się Barbarian Race.

PARAGEDON - Festiwal Aktywności Ruchowej dla Osób Niepełnosprawnych

W sobotę 30 września na Stadionie Lekkoatletycznym w Kielcach odbędzie się impreza rekreacyjna dla osób niepełnosprawnych. Wydarzenie potrwa w godzinach 10.00 - 19.00 i będzie podzielone na 3 części.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.