Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Kiermasz Świąteczny w Nałęczowie

W niedzielę 17 grudnia na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury odbędzie się Bożonarodzeniowy Kiermasz Produktów Lokalnych. Nie zabraknie lokalnych przysmaków i specjałów świątecznych, a także tradycyjnych akcesoriów bożonarodzeniowych.

1. Krynicki Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniach 16-17 grudnia w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju odbędzie się 1. Krynicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Impreza potrwa w godzinach 10.00 - 18.00. Organizatorem wydarzenia jest Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.

Mikołajkowe morsowanie w Gdańsku

W niedzielę 10 grudnia w Tawernie Klipper na plaży w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja wdarzenia "Nie myśl tyle - daj nura". Nadchodzące spotkanie będzie Mikołajkowe, każdy z morsów powinien mieć mikołajkowy rekwizyt. Dodatkowo odbędzie się charytatywna zbiórka pluszaków.

Kołobrzeskie Mikołajki 2017

W niedzielę 3 grudnia w Hali Milenium w Kołobrzegu odbędzie się impreza mikołajkowa dla całych rodzin. Zabawa potrwa w godzinach 11.00 - 13.00. Na Kołobrzeskie Mikołajki zaprasza Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Zabawa Mikołajkowa na lodzie w Ustroniu

W środę 6 grudnia na ustrońskim lodowisku przy al. Legionów odbędzie się niezwykła zabawa na lodzie z prawdziwym Mikołajem! Impreza potrwa w godzinach 17.00 - 19.00. W czasie trwania wydarzenia wejście na lodowisko bezpłatne dla uczestników zabawy.

Bieg Wilka - Piknik Zdrowo i Rodzinnie z Wilkami w Koszalinie

W niedzielę 26 listopada w Koszalinie odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna dla całych rodzin. W programie Bieg Wilka na 5 km, Bieg Wilczka - sztafeta rodzinna na 1,5 km oraz dodatkowe atrakcje dla uczestników. Impreza odbędzie się na Stadionie Góra Chełmska.

Tydzień Zdrowia Psychicznego w Sopocie

W dniach 4-8 grudnia Uniwersytet SWPS w Sopocie zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Tygodnia Zdrowia Psychicznego. Tematem przewodnim tej odsłony akcji będzie budowanie świadomości społecznej na temat chorób psychicznych i walka ze stygmatyzacją chorych.

Mikołajkowy Marsz Nordic Walking

W sobotę 2 grudnia w Wiśle odbędzie się Mikołajkowy Marsz Nordic Walking. Impreza jest doskonałą okazją do spędzenia czasu aktywnie na świeżym powietrzu. Do wyboru dla uczestników będą trzy trasy.

IV Zakopiański Bieg Niepodległości

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zaprasza w sobotę 11 listopada do udziału w IV Zakopiańskim Biegu Niepodległości. Impreza sportowa została objęta honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zakopane Leszka Doruli oraz Starosty Tatrzańskiego Piotra Bąka.

Cykl imprez sportowo-rekreacyjnych w Kołobrzegu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu zaprasza do udziału w szeregu jesiennych wydarzeń sportowych "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Imprezy sportowe odbędą się w okresie 4-19 listopada.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.