Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Na Rowerach Dla Orkiestry - Mikołaje na Rowerach 2018

W niedzielę 14 stycznia odbędzie się zimowy przejazd rowerowy "Mikołaje na Rowerach 2018". Zbiórka uczestników na granicy Sopotu i Gdańska - przy Ergo Arenie (Gdańsk, plac Dwóch Miast 1). Przewidziane tempo rekreacyjne, odpowiednie dla każdego rowerzysty. Uczestnicy proszeni są o przybycie w tematycznych strojach mikołajowych.

Zbójnicka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W ramach 26. Finału WOŚP w niedzielę 14 stycznia w Ustroniu odbędzie się jedyna taka w kraju Zbójnicka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Finał odbędzie się w Karczmie Góralskiej nad rzeką Wisłą. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00.

Wielkie Nordowe Morsowanie w Święto Trzech Króli we Władysławowie

W sobotę 6 stycznia Nordowe Morsy zapraszają na Wielkie Morsowanie we Władysławowie. Wielkie święto Morsów odbędzie się w COS OPO Cetniewo przy ul. Żeromskiego 52. Początek wydarzenia o godzinie 10.00.

Oddaj Krwinkę pod Choinkę - zbiórka krwi w Kołobrzegu

W dniach 18-21 grudnia Młodzieżowy Klub Honorowych Dawców Krwi "Medyk" działający przy Zespołe Szkół Policealnych w Kołobrzegu zaprasza do udziału w akcji "Oddaj Krwinkę pod Choinkę" - zbiórce krwi dla potrzebujących.

Jarmark Świąteczny w Brennej

W dniach 16-17 grudnia w Parku Turystyki w Brennej Centrum przy ul. Malinowej 2b odbędzie się Jarmark Świąteczny. Oprócz tradycyjnych atrakcji, w ramach jarmarku odbędzie się także zbiórka charytatywna na leczenie jednej z mieszkanek Gminy Brenna.

Kiermasz Świąteczny w Nałęczowie

W niedzielę 17 grudnia na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury odbędzie się Bożonarodzeniowy Kiermasz Produktów Lokalnych. Nie zabraknie lokalnych przysmaków i specjałów świątecznych, a także tradycyjnych akcesoriów bożonarodzeniowych.

1. Krynicki Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniach 16-17 grudnia w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju odbędzie się 1. Krynicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Impreza potrwa w godzinach 10.00 - 18.00. Organizatorem wydarzenia jest Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.

Mikołajkowe morsowanie w Gdańsku

W niedzielę 10 grudnia w Tawernie Klipper na plaży w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja wdarzenia "Nie myśl tyle - daj nura". Nadchodzące spotkanie będzie Mikołajkowe, każdy z morsów powinien mieć mikołajkowy rekwizyt. Dodatkowo odbędzie się charytatywna zbiórka pluszaków.

Kołobrzeskie Mikołajki 2017

W niedzielę 3 grudnia w Hali Milenium w Kołobrzegu odbędzie się impreza mikołajkowa dla całych rodzin. Zabawa potrwa w godzinach 11.00 - 13.00. Na Kołobrzeskie Mikołajki zaprasza Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Zabawa Mikołajkowa na lodzie w Ustroniu

W środę 6 grudnia na ustrońskim lodowisku przy al. Legionów odbędzie się niezwykła zabawa na lodzie z prawdziwym Mikołajem! Impreza potrwa w godzinach 17.00 - 19.00. W czasie trwania wydarzenia wejście na lodowisko bezpłatne dla uczestników zabawy.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.