Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem TORVITA

Aktualności

IV Zakopiański Duathlon Zimowy

W niedzielę 18 lutego w Zakopanem odbędzie się IV Zakopiański Duathlon Zimowy - do pokonania 5 kilometrów na nartach biegowych stylem klasycznym oraz 5 kilometrów biegu przełajowego. Zawody rozpoczną się o godzinie 10.00 na Górnej Równi Krupowej.

XVII Zawody Narciarskie o Maskotkę Ustronia

W niedzielę 11 lutego w Ustroniu odbędzie się impreza narciarska dla dzieci - Zawody Narciarskie o Maskotkę Ustronia. Do pokonania będzie trasa o długości około 150 metrów (slalom ok. 7 bramek). Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00.

IV Walentynkowy Bieg Narciarski Parami

W niedzielę 11 lutego w Kościelisku odbędzie się wyjątkowa impreza narciarska połączona z obchodami Dnia Zakochanych - IV Walentynkowy Bieg Narciarski Parami. W wydarzeniu mogą wziąć udział pary narciarzy - także te zakochane po prostu w narciarstwie biegowym.

XV Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie

W dniach 9-11 lutego w Mielnie odbędzie się już 15. edycja Międzynarodowego Zlotu Morsów. Program imprezy jest pełen morsowych atrakcji, jest to jedna z największych zimowych imprez nad polskim morzem. Będzie się działo!

Lodo Disco - Dyskoteka na Lodzie w Ustroniu

W piątek 9 lutego na ustrońskim lodowisku przy al. Legionów 3 odbędzie się zabawa taneczna na lodzie przy muzyce elektronicznej. Wstęp na Lodo Disco jest bezpłatny, impreza rozpocznie się o godzinie 17.00.

Ferie zimowe na Grodzisku w Sopocie

Muzeum Archeologiczne w Gdańsku Oddział Grodzisko w Sopocie przy ul. Haffnera 63, zaprasza do udziału w programie ferii zimowych 2018. Specjalnie przygotowane atrakcje odbędą się w dniach 30.01 - 02.02 oraz 6.02 - 9.02.

Koncert kolęd i pastorałek w Iwoniczu-Zdroju

W niedzielę 28 stycznia w Sali Kina "Wczasowicz" w Iwoniczu-Zdroju odbędzie się Koncert Laureatów XX Gminnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00.

7. edycja World Snow Day w Zakopanem

Zakopane zaprasza w dniach 20-21 stycznia na kolejną edycję Światowego Dnia Śniegu. W ramach imprezy zaplanowano różnorodne atrakcje dla dzieci i dorosłych, tematem przewodnim wydarzeń będzie oczywiście śnieg i sporty zimowe.

Wycieczka po Wiśle ze zwiedzaniem Rezydencji Prezydenta RP

PTTK Wisła zaprasza wszystkich turystów odwiedzających Wisłę do udziału w wycieczce po Wiśle połączonej ze zwiedzaniem Rezydencji Prezydenta RP. W czasie wycieczki będzie można zobaczyć najciekawsze obiekty w miejscowości oraz usłyszeć od przewodnika wiele ciekawych faktów na ich temat.

Na Rowerach Dla Orkiestry - Mikołaje na Rowerach 2018

W niedzielę 14 stycznia odbędzie się zimowy przejazd rowerowy "Mikołaje na Rowerach 2018". Zbiórka uczestników na granicy Sopotu i Gdańska - przy Ergo Arenie (Gdańsk, plac Dwóch Miast 1). Przewidziane tempo rekreacyjne, odpowiednie dla każdego rowerzysty. Uczestnicy proszeni są o przybycie w tematycznych strojach mikołajowych.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.