Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Aktualności

Kołobrzeskie Mikołajki 2017

W niedzielę 3 grudnia w Hali Milenium w Kołobrzegu odbędzie się impreza mikołajkowa dla całych rodzin. Zabawa potrwa w godzinach 11.00 - 13.00. Na Kołobrzeskie Mikołajki zaprasza Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Zabawa Mikołajkowa na lodzie w Ustroniu

W środę 6 grudnia na ustrońskim lodowisku przy al. Legionów odbędzie się niezwykła zabawa na lodzie z prawdziwym Mikołajem! Impreza potrwa w godzinach 17.00 - 19.00. W czasie trwania wydarzenia wejście na lodowisko bezpłatne dla uczestników zabawy.

Bieg Wilka - Piknik Zdrowo i Rodzinnie z Wilkami w Koszalinie

W niedzielę 26 listopada w Koszalinie odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna dla całych rodzin. W programie Bieg Wilka na 5 km, Bieg Wilczka - sztafeta rodzinna na 1,5 km oraz dodatkowe atrakcje dla uczestników. Impreza odbędzie się na Stadionie Góra Chełmska.

Tydzień Zdrowia Psychicznego w Sopocie

W dniach 4-8 grudnia Uniwersytet SWPS w Sopocie zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Tygodnia Zdrowia Psychicznego. Tematem przewodnim tej odsłony akcji będzie budowanie świadomości społecznej na temat chorób psychicznych i walka ze stygmatyzacją chorych.

Mikołajkowy Marsz Nordic Walking

W sobotę 2 grudnia w Wiśle odbędzie się Mikołajkowy Marsz Nordic Walking. Impreza jest doskonałą okazją do spędzenia czasu aktywnie na świeżym powietrzu. Do wyboru dla uczestników będą trzy trasy.

IV Zakopiański Bieg Niepodległości

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zaprasza w sobotę 11 listopada do udziału w IV Zakopiańskim Biegu Niepodległości. Impreza sportowa została objęta honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zakopane Leszka Doruli oraz Starosty Tatrzańskiego Piotra Bąka.

Cykl imprez sportowo-rekreacyjnych w Kołobrzegu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu zaprasza do udziału w szeregu jesiennych wydarzeń sportowych "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Imprezy sportowe odbędą się w okresie 4-19 listopada.

Bieg na Piątkę 2017

W niedzielę 5 listopada w Gdańsku odbędzie się Bieg na Piątkę - impreza towarzysząca AmberExpo Półmaraton Gdańsk. Oba biegi wystartują z tego samego miejsca w tym samym czasie. Pierwsze kilkadziesiąt metrów trasy będzie wspólne dla obu biegów.

Rodzinny Piknik Sportowy w Szklarskiej Porębie

W sobotę 28 października w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 przy ul. 1-go Maja 32 w Szklarskiej Porębie, odbędzie się Rodzinny Piknik Sportowy pod patronatem Karkonoskiej Grupy GOPR. Impreza potrwa w godzinach 11.30 - 14.30.

VII Otwarte Mistrzostwa Szczyrku w Piłce Siatkowej

W sobotę 25 listopada w Hali COS OPO Szczyrk o godzinie 9.00 zostaną rozegrane VII Otwarte Mistrzostwa Szczyrku z Piłce Siatkowej. Udział w turnieju mogą wziąć wyłącznie drużyny mieszane (w składzie muszą być conajmniej 2 zawodniczki).

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.