Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem SANO

Otwarcie Sfery SPA w Uzdrowisku Wysowa-Zdrój

W dniu wczorajszym w Uzdrowisku Wysowa S.A. odbyło się otwarcie jedynej w regionie Uzdrowiskowej strefy SPA. Nowoczesny kompleks strefy rekreacyjnej i gabinetów SPA wraz z rozbudowaną bazą zabiegową stawia Uzdrowisko Wysowa S.A. na wysokiej pozycji konkurencyjności obiektów Medical SPA w Polsce.
Nowootwarta strefa SPA znajdująca się w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena to możliwość skorzystania m.in.: z wewnętrznego i zewnętrznego jacuzzi – czynnego przez cały rok, ścieżki Kneipp’a, a także sauny fińskiej, ziołowej, łaźni parowej, kompleksu schładzającego (drewniana balia, podwieszane wiadro prysznicowe) oraz strefy relaksu obejmującej ścianę solną i tężnię solną. Do części Spa przynależy także basen, który jest wyposażony m.in. w hydromasaże, wodospad, przeciwprąd oraz gejzer powietrzny. Uzdrowiskowe SPA w Wysowej-Zdroju odnoszące się do wielowiekowej tradycji saunowania i kąpieli, obejmuje także rytuał ‘hammam’ wywodzący się z tureckich tradycji, oznaczający łaźnię turecką. W nowych gabinetach będzie także możliwość skorzystania z wielu rodzajów zabiegów m.in. masaże – relaksacyjne, orientalne, lecznicze, masaże czekoladą a także peelingi i zabiegi kosmetyczne.
Dotychczasowe doświadczenia Uzdrowiska Wysowa S.A. połączone z nowymi gabinetami SPA, nowoczesnymi salami konferencyjnymi daje możliwość kompleksowej organizacji zarówno wczasów dla Gości indywidualnych, wyjazdów rodzinnych jak i pobytów grupowych (szkolenia, konferencje).
Uzdrowiskowe Spa w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena jest otwarte dla wszystkich Gości, nie tylko mieszkających na terenie obiektu ale także z poza budynku.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.