Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem VITAL

6. edycja "Indeksu Marzeń" - konkursu Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

Osoby niepełnosprawne, które chcą się kształcić i dążą do realizacji swoich życiowych planów, mają ponownie szansę zdobycia stypendiów w ramach konkursu Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" realizowanym w projekcie "Akademia Odnalezionych Nadziei". Zgłoszenia przyjmowane są do 29 września.

W toku konkursu zostanie wyłonionych 9 laureatów, którzy otrzymają dziewięciomiesięczne stypendium (każdorazowo w wysokości 1000 złotych). W konkursie mogą wziąć udział osoby niepełnosprawne z  całego kraju, które spełniają następujące warunki: zdały maturę z dobrym wynikiem lub zaliczyły rok studiów z dobrym wynikiem, posiadają orzeczenie o niepełnosprawności, napiszą list motywacyjny (format A4, liczba stron – maksymalnie 3) odpowiadający na pytanie: „Dlaczego to ja powinienem otrzymać stypendium Akademii Odnalezionych Nadziei?”, dostarczą zaświadczenie o przyjęciu na studia lub o zaliczonym roku studiów oraz załączą wymagane dokumenty. Wszelkie dalsze szczegóły konkursu można znaleźć na stronie Fundacji: www.mimowszystko.org/aktualnosci/zostan-stypendysta-indeksu-marzen/. Kandydatów spełniających kryteria zachęcamy do udziału.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.