Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Zajęcia Nordic Walking w Karpaczu
W ramach przygotowywanej XIX edycji programu "Karpacz +50" organizatorzy proponują udział w zajęciach Nordic Walking. Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek 14 września przy placu zabaw (ul. Parkowa) o godzinie 15.40.
IV Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek
4. edycja ciechocińskiego półmaratonu odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia. Wydarzenie poprzedzą sobotnie imprezy rekreacyjne - 29 sierpnia odbędzie się III Charytatywny Bieg/Marsz Karczemki oraz III Otwarte Sanatoryjne Mistrzostwa Polski w Nordic Walking.
Biathlon dla każdego w Polanicy-Zdroju
Pożegnanie wakacji na sportowo! W Polanicy-Zdroju 29 sierpnia odbędzie się impreza rekreacyjna promująca biathlon jako dyscyplinę sportu dla każdego. Przewidywany dystans trasy to około 2 kilometry.
8. Edycja Ino-Rock Festival
W sobotę 29 sierpnia w Inowrocławiu odbędzie się kolejna odsłona tej cyklicznej, letniej imprezy muzycznej. Koncerty w Teatrze Letnim w centrum Parku Solankowego w Inowrocławiu rozpoczną się o godzinie 16.30.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie