Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Turnusy rehabilitacyjne dzięki dofinansowaniu przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych są bardzo dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku osób niepełnosprawnych. Dofinansowanie PFRON do turnusu zawiera się w granicach 18 - 35% (zależnie od stopnia niepełnosprawności) przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w gospodarce narodowej w poprzednim kwartale, co daje kwotę dofinansowania do 14-dniowego turnusu od 657,31 do 1278,10zł.Wysokość dofinansowania zależy od stopnia niepełnosprawności, wieku oraz sytuacji życiowej wnioskodawcy. Biorąc pod uwagę fakt, że najniższe ceny turnusów rehabilitacyjnych to już około 950 zł okazuje się że wyjazd na taki turnus nie jest dużym wydatkiem. Oczywiście są także turnusy droższe - ich cena uzależniona jest od pory roku, miejsca, komfortu pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba niepełnosprawna sama wyszukuje dla siebie odpowiedni turnus rehabilitacyjny. Należy pamiętać, że musi on być zgodny z zaleceniami i przeciwwskazaniami lekarza jak również musi być organizowany przez ośrodek mający odpowiednie uprawnienia.
 
By pomóc Państwu w wyszukaniu odpowiedniego dla siebie turnusu rehabilitacyjnego stworzyliśmy ten serwis. Stworzylismy szereg możliwości wyszukiwania obiektów - niektóre z nich mają swoje prezentacje co ułatwi Państwu podjęcie decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

VII Wielka Aukcja Charytatywna "Artyści Dzieciom"
Zapraszamy do udziału w charytatywnej licytacji, która odbędzie się w niedzielę 26 października w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Dochód z tegorocznej aukcji zostanie przeznaczony na zakup leków dla podopiecznych Stacjonarnego Hospicjum dla Dzieci oraz na rozbudowę tej instytucji. Wstęp na aukcję jest bezpłatny.
Koncert pamięci Andrzeja Zauchy w Inowrocławiu
W sobotę 18 października 2014 w Hali Widowiskowo-Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu odbędzie się Koncert pamięci Andrzeja Zauchy. Największe przeboje artysty zaśpiewają Krystyna Prońko, Janusz Szrom oraz finaliści Festiwalu "Serca Bicie".
Otwarcie nowej przychodni w Karpaczu
Od poniedziałku przychodnia POZ w Karpaczu rozpoczyna działalność w nowym budynku. Z okazji otwarcia nowej przychodni w środę 22 października w godzinach 13.30 - 15.00 odbędą się Drzwi Otwarte. Zapraszamy do obejrzenia nowego obiektu.
Festiwal Literacki Zebrane w Białymstoku
W dniach 8-11 października odbędzie się festiwal dla miłośników literatury. W czasie imprezy odbędą się spotkania z autorami, dyskusje oraz koncert. Podczas festiwalu będzie działała Księgarnia Fantastyczne Światy, w której będzie można zakupić książki zaproszonych autorów oraz wiele innych ciekawych pozycji.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.