Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Turnusy rehabilitacyjne dzięki dofinansowaniu przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych są bardzo dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku osób niepełnosprawnych. Dofinansowanie PFRON do turnusu zawiera się w granicach 18 - 35% (zależnie od stopnia niepełnosprawności) przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w gospodarce narodowej w poprzednim kwartale, co daje kwotę dofinansowania do 14-dniowego turnusu od 657,31 do 1278,10zł.Wysokość dofinansowania zależy od stopnia niepełnosprawności, wieku oraz sytuacji życiowej wnioskodawcy. Biorąc pod uwagę fakt, że najniższe ceny turnusów rehabilitacyjnych to już około 950 zł okazuje się że wyjazd na taki turnus nie jest dużym wydatkiem. Oczywiście są także turnusy droższe - ich cena uzależniona jest od pory roku, miejsca, komfortu pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba niepełnosprawna sama wyszukuje dla siebie odpowiedni turnus rehabilitacyjny. Należy pamiętać, że musi on być zgodny z zaleceniami i przeciwwskazaniami lekarza jak również musi być organizowany przez ośrodek mający odpowiednie uprawnienia.
 
By pomóc Państwu w wyszukaniu odpowiedniego dla siebie turnusu rehabilitacyjnego stworzyliśmy ten serwis. Stworzylismy szereg możliwości wyszukiwania obiektów - niektóre z nich mają swoje prezentacje co ułatwi Państwu podjęcie decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Debata społeczna "Bezpieczeństwo seniorów" w Rabce-Zdroju
We wtorek 4 listopada odbędzie się debata dotycząca bezpieczeństwa seniorów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 w budynku dawnego MOK przy ul. Parkowej 5 w Rabce-Zdroju. Organizatorzy zapraszają do udziału w debacie seniorów, mieszkańców Rabki-Zdroju oraz wszystkie osoby zainteresowane.
Trzeci Dar Serca Służb Mundurowych w Grudziądzu
13 listopada przy Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu (ul. Chełmińska 111) odbędzie się akcja zbiórki krwi. Zebrana krew będzie przeznaczona dla osób dotkniętych chorobą nowotworową. Do udziału w zbiórce zaprasza organizator - dyplomowany ratownik medyczny Krzysztof Misiewicz.
Marsz Nordic Walking do Rezerwatu Przyrody Jezioro Fletnowo
W niedzielę 26 października odbędzie się marsz do rezerwatu przyrody Jezioro Fletnowo organizowany przez Koło Nordic Walking "Patyczaki" z Grudziądza. Trasa marszu będzie wiodła polnymi i leśnymi drogami, łączna długość trasy wynosi około 16 kilometrów. Zapraszamy wszystkich pasjonatów Nordic Walking do udziału w marszu.
VII Wielka Aukcja Charytatywna "Artyści Dzieciom"
Zapraszamy do udziału w charytatywnej licytacji, która odbędzie się w niedzielę 26 października w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Dochód z tegorocznej aukcji zostanie przeznaczony na zakup leków dla podopiecznych Stacjonarnego Hospicjum dla Dzieci oraz na rozbudowę tej instytucji. Wstęp na aukcję jest bezpłatny.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.