Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem Pośrednictwa

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

10. Bieg po Nowe Życie w Wiśle

W sobotę 1 kwietnia w Wiśle odbędzie się jubileuszowy, 10. Bieg po Nowe Życie. Ideą biegu jest propagowanie transplantacji narządów i edukacja społeczna w tym zakresie. Jak co roku w biegu weźmie udział wiele gwiazd sportu i ekranu.

Zakończenie sezonu morsowania 2016/17 w Kołobrzegu

W niedzielę 2 kwietnia na plaży przy molo i w Marinie Solnej Porcie Jachtowym odbędzie się huczne zakończenie sezonu morsowania 2016/17. Organizatorem imprezy rekreacyjnej jest Kołobrzeski Klub Morsów.

IV Marsz Na TAK w Poznaniu

Z okazji powitania wiosny oraz celebracji Międzynarodowego Dnia Zespołu Downa, Stowarzyszenie Na Tak zaprasza do udziału w IV Marszu Na TAK. Wydarzenie odbędzie się 21 marca, początek marszu o godzinie 11.00 na Placu Adama Mickiewicza.

Festiwal Zaczarowanej Piosenki - przedłużony termin zgłoszeń!

Ze względu na powtarzające się prośby, Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" zdecydowała się przedłużyć termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w tegorocznej edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki! Utalentowane wokalnie soby niepełnosprawne mogą nadsyłać swoje zgłoszenia do 22 marca.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie