Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem Pośrednictwa

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Międzypokoleniowa potańcówka na Sopockiej Majówce

W niedzielę 30 kwietnia w Muszli Koncertowej na Skwerze Kuracyjnym przy Sopockim Molo odbędzie się Potańcówka Międzypokoleniowa, którą poprowadzą: najstarsza w Polsce DJ-ka:DJ Wika oraz DJ Czarna z Sopotu.

Wielkie Ustrońskie Grillowanie na Równicy

W dniach 5-7 maja w Górskim Parku Równica w Ustroniu odbędzie się Wielkie Ustrońskie Grillowanie. Organizatorzy zadbali o bardzo bogaty program aktrakcji towarzyszących! Wstęp na Wielkie Grillowanie jest bezpłatny.

Pierwszomajowy Marsz Nordic Walking w Wiśle

W poniedziałek 1 maja w Wiśle odbędzie się Pierwszomajowy Marsz Nordic Walking. Udział mogą wziąć osoby w każdym wieku, do wyboru dla uczestników będą trzy trasy: 7, 14 oraz 20 kilometrów.

Triathlon Amazonek - Jacnia k/Zamościa

Stowarzyszenie Kobiet po Leczeniu Raka Piersi "Zamojskie Amazonki" oraz Gmina Adamów organizują V Triathlon Amazonek, który odbędzie się w niedzielę 30 kwietnia. Dochód z imprezy będzie przekazany na profilaktykę i leczenie raka piersi prowadzone przez Stowarzyszenie.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie