Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Turnusy rehabilitacyjne dzięki dofinansowaniu przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych są bardzo dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku osób niepełnosprawnych. Dofinansowanie PFRON do turnusu zawiera się w granicach 18 - 35% (zależnie od stopnia niepełnosprawności) przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w gospodarce narodowej w poprzednim kwartale, co daje kwotę dofinansowania do 14-dniowego turnusu od 657,31 do 1278,10zł.Wysokość dofinansowania zależy od stopnia niepełnosprawności, wieku oraz sytuacji życiowej wnioskodawcy. Biorąc pod uwagę fakt, że najniższe ceny turnusów rehabilitacyjnych to już około 950 zł okazuje się że wyjazd na taki turnus nie jest dużym wydatkiem. Oczywiście są także turnusy droższe - ich cena uzależniona jest od pory roku, miejsca, komfortu pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba niepełnosprawna sama wyszukuje dla siebie odpowiedni turnus rehabilitacyjny. Należy pamiętać, że musi on być zgodny z zaleceniami i przeciwwskazaniami lekarza jak również musi być organizowany przez ośrodek mający odpowiednie uprawnienia.
 
By pomóc Państwu w wyszukaniu odpowiedniego dla siebie turnusu rehabilitacyjnego stworzyliśmy ten serwis. Stworzylismy szereg możliwości wyszukiwania obiektów - niektóre z nich mają swoje prezentacje co ułatwi Państwu podjęcie decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

"Źródło Zdrowia" - Festiwal Turystyki Uzdrowiskowej i Aktywnego Wypoczynku
W dniach 19-21 września w Parku Zdrojowym w Polanicy-Zdroju odbędzie się Festiwal, który organizowany jest z myślą o promocji zdrowego i aktywnego stylu życia. W czasie imprezy będzie można zapoznać się z bogatą ofertą miejscowości turystycznych, sanatoriów, organizacji i przedsiębiorstw związanych z rehabilitacją i profilaktyką zdrowotną oraz producentów zdrowej i ekologicznej żywności. Zdecydowanie warto wziąć udział w tym Festiwalu w Polanicy-Zdroju!
III Ogólnopolski Festiwal Piękna i Urody w Ciechocinku
W sobotę 30 sierpnia 2014 w Muszli Koncertowej w ciechocińskim Parku Zdrojowym o godzinie 18.00 rozpocznie się 3. edycja tej imprezy. W programie m.in. pokazy mody ślubnej, wieczorowej, sportowej i młodzieżowej, pokazy fryzjerskie i kosmetyczne oraz muzyka na żywo.
Noc Czytania w Gdańsku na Targu Węglowym
W piątek 29 sierpnia 2014 w godzinach 18.00 - 24.00 odbędzie się plenerowa akcja literacka, w programie m.in. spotkania z autorami, czytanie książek dla najmłodszych, kiermasz książek i możliwość wymiany, warsztaty, film i interesujące akcje artystyczne o tematyce literackiej. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Zapraszamy!
Piknik Rodzinny "Moje i Twoje Przeboje" w Inowrocławiu
W sobotę 23 sierpnia o godzinie 13.00 przy Tężni w Parku Solankowym odbędzie się impreza dedykowana całym rodzinom. W programie gry i konkursy dla dzieci, występy lokalnych artystów, ciekawe stoiska, a wydarzeniem wieczoru będzie koncert Ryszarda Rynkowskiego.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.