Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej REVITA Muszyna

Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej "REVITA"
Spółka z o.o.

33-370 Muszyna, ul. Zielona 3
tel: 18 471 42 80, fax: 18 471 45 60
recepcja@sanatorium-revita.pl            www.sanatorium-revita.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl

Muszyna to urokliwa miejscowość położona w malowniczej części Beskidu Sądeckiego na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Zachwyca swoim pięknem krajobrazu i bogactwem przyrody. Uzdrowisko ze swoimi kryształowymi strumieniami i zdrojami, pachnącymi bujnymi łąkami, rozległymi lasami, stanowi jedno z najpiękniejszych miejsc ziemi sądeckiej.

MuszynaBeskid Sądecki

Naszym celem jest oferowanie skutecznych usług dla poprawy Twojego zdrowia i ducha. Liczą się dla nas satysfakcja i dobre wspomnienia z pobytu w naszym Sanatorium. Dlatego stale doskonalimy nasze umiejętności oraz podnosimy standard świadczonych przez nas usług. Oferujemy wspaniały wypoczynek, skuteczne zabiegi lecznicze oraz niezapomniane wrażenia.

REVITA MuszynaREVITA

Sanatorium dysponuje 128 miejscami noclegowymi w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych i studio z pełnym węzłem sanitarnym, radiem, telewizowem, dostępęm do internetu wi-fi, balkonem oraz 10 miejsc w pawilonie letnim.

rehabilitacja Muszynaturnusy Muszyna

Na miejscu istnieje możliwość korzystania z wypożyczalni rowerów, kawiarni, parkingu, placu zabaw dla dzieci. Budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

turnusy rehabilitacyjne Muszynawypoczynek Muszyna

Oferujemy wyżywienie domowe w naszej stołówce, która jest w stanie pomieścić 120 osób jednocześnie.

Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej REVITA

Zapraszamy do udziału w następujących turnusach rehabilitacyjnych organizowanych i odbywających się w Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej "REVITA":

 • usprawniająco-rekreacyjne,
 • rekreacyjno-sportowe i sportowe,
 • szkoleniowe,
 • rozwijający zainteresowania i uzdolnienia.

Turnusy rehabilitacyjne w naszym Sanatorium kierowane są do następujących grup osób:

 • z alergią,
 • z chorobami przemiany materii,
 • z chorobami reumatycznymi,
 • z chorobami układu moczowo-płuciowego,
 • z chorobami układu pokarmowego,
 • z cukrzycą,
 • ze schorzeniami kręgosługa,
 • ze schorzeniami układu oddechowego,
 • ze skoliozą,
 • z upośledzeniem umysłowym,
 • z wadami postawy.
zabiegi rehabilitacyjnerehabilitacja w górach

rehabilitacja Muszynapobyt zdrowotny Muszyna

Sanatorium oferuje szeroką gamę zabiegów leczniczych wykonywanych na miejscu przez wykwalifikowaną kadrę. Oferujemy zabiegi m.in. z zakresu: kinezyterapii, światłolecznictwa, fizykoterapii, ciepłolecznictwa, aerosoloterapii, hydroterapii. Zabiegi wykonywane są przy urzyciu atestowanych i na bierząco serwisowanych urządzeń medycznych oraz przy użyciu surowców posiadających właściwości lecznicze.

Okolica sprzyja aktywnym formom spędzania wolnego czasu. Na terenie gminy Muszyna turystykę rowerową można uprawiać korzystając przede wszystkim z oznakowanych szlaków rowerowych. Liczne wypożyczalnie rowerów gwarantują wysokiej jakości sprzęt turystyczny, a odpowiednie ulokowanie parkingów sprawia, że kolarstwo górskie jest tutaj przyjazne i z roku na rok ma coraz więcej swoich zwolenników. W sezonie letnim na terenie naszego miasta można korzystać z licznych basenów - szczególnie zachęcamy do odwiedzenia nowego kąpleksu sportowego na Zapoadziu.

aktywny wypoczynekBasen Muszyna

Zimą wszystkich wielbicieli aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu zapraszamy na jedyne w okolicy sztuczne lodowisko Zapopradzie. Lodowisko jest obiektem oświetlonym, dostępnym dla temperatur do plus 10 stopni. Ogromnym atutem naszej lokalizacji jest oddalona o 2km stacja narciarska "Dwie Doliny" oferująca bogatą ofertę zarówno dla amatorów, jaki i zapaleńców białego szaleństwa. W promieniu 10 km od Sanatorium znajduję się słynna kolej gondolowa na Jaworzynę z licznymi trasami oraz sprawnym systemem wyciągów.

lodowisko Muszynawyciąd Dwie Doliny

Szczegółowe informacje dotyczące ośrodka oraz rehabilitacji,
aktualne promocje i pakiety specjalne
znajdziecie Państwo na www.sanatorium-revita.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Parametry:

 • Rodzaj diety
  - bezglutenowa
  - cukrzycowa
  - niskotłuszczowa
  - wątrobowa
  - wegetariańska
 • Rodzaj dysfunkcji lub schorzenia
  - inne kobiety po mastektomii, z alergią, z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego, z chorobami neurologicznymi, z chorobami reumatycznymi, z chorobami układu krwiotworczego, z chorobami układu moczowo-płciowego, z chorobami układu pokarmowego, z cukrzycą, z mózgowym porażeniem dziecięcym, z przewlekłym zapaleniem trzustki, z przewlekłymi chorobami wątroby, z wadami postawy, z zaburzeniami głosu i mowy, z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, ze schorzeniami dermatologicznymi, ze schorzeniami kręgosłupa, ze schorzeniami laryngologicznymi, ze schorzeniami układu oddechowego, ze skoliozą,
  - z chorobą psychiczną
  - z padaczką
  - z upośledzeniem umysłowym
  - ze schorzeniami układu krążenia
 • Rodzaj obiektu
  - sanatorium-zakład uzdrowiskowy
 • Rodzaj turnusu
  - Rekreacyjno - sportowy i sportowy
  - Rozwijający zainteresowania i uzdolnienia turystyczne, turystyczno-krajoznawcze,
  - Szkoleniowy aktywizacja społeczno-zawodowa, aktywizacji zawodowej,
  - Usprawniająco - rekreacyjny

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie