Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty Skontaktuj się

Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

XVI Wielka Majówka Tatrzańska
Zakopane i okolice zapraszają na szereg ciekawych wydarzeń i imprez majówkowych. Cykl ruszy już 30 kwietnia, kolejna edycja Wielkiej Majówki Tatrzańskiej potrwa aż do 8 maja. W programie mnóstwo atrakcji dla każdego, nikt nie będzie się nudził w powiecie tatrzańskim.
IX Wycieczka Szlakiem Wlastimila Hofmana
W środę 27 kwietnia w Szklarskiej Porębie odbędzie się Wycieczka Szlakiem Wlastimila Hofmana - w dniu 135 rocznicy urodzin artysty. Wycieczkę poprowadzi Przewodnik Sudecki Waldemar Ciołek.
VIII Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Pływaniu
W dniach 23-24 kwietnia (sobota - niedziela) odbędzie się już 8. edycja Otwartych Mistrzostw Kołobrzegu w Pływaniu. Zawody zostaną przeprowadzone w Aquaparku MILENIUM przy ul. Łopuskiego 38. Wstęp wolny!
Pierwszomajowy Pochód Kijkowy
Wiślańskie Centrum Kultury i Urząd Miasta Ustroń organizują Pierwszomajowy Pochód Kijkowy - marsz nordic walking na trasie Wisła - Ustroń - Wisła. Dla uczestników będą do wyboru trzy trasy: 6 km, 12 km i 20 km.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie