Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

IV Mijanka Rowerowa Stronie Śląskie - Lądek-Zdrój
9 sierpnia odbędzie się coroczne letnie spotkanie rowerzystów, którzy wyruszą z Lądka-Zdroju oraz ze Stronia Śląskiego. Spotkanie rowerzystów na granicy gmin, po wspólnym rajdzie odbędzie się ognisko dla uczestników.
Bezpłatne wycieczki po Magicznym Szlaku Ducha Gór
W każdy sierpniowy poniedziałek będzie w Szklarskiej Porębie będzie można wziąć udział w bezpłatnych wycieczkach z przewodnikiem. Każda wędrówka bedzie prowadziła w inny rejon Szklarskiej Poręby i okolic. W wycieczkach mogą uczestniczyć wyłącznie turyści indywidualni.
Arbuzobranie w Ustroniu
W sobotę 25 lipca w Ustroniu na Równicy przy schronisku PTTK odbędzie się wielkie Arbuzobranie. Organizatorzy zadbali o liczne arbuzowe konkurencje dla dzieci i dorosłych, nie zabraknie także muzyki i oczywiście poczęstunku.
Rajd Rowerowy "Zdobywamy poligon NATO" w Ustce
W niedzielę 26 lipca w Ustce odbędzie się rajd rowerowy. Uczestnicy pojadą z Ustki na Lotnisko Wicko Morskie, następnie na poligon w Jarosławcu. Wyjazd o godzinie 10.00, planowane zakończenie rajdu w Ustce około godziny 17.30.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie