Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty Skontaktuj się

Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

III Mistrzostwa Dusznik-Zdroju w sprincie kajakiem
W sobotę 28 maja na wodach Czarnego Stawu w Dusznikach-Zdroju odbędą się zawody w sprincie kajakiem. Zawodnicy będą startować w kategoriach: Para Open oraz Men. Organizatorzy przewidują także kategorię dla Pań, jeśli znajdą się chętne zawodniczki.
XXIV Półmaraton w Kudowie-Zdroju
W sobotę 21 maja w Kudowie-Zdroju odbędzie się półmaraton Polsko-Czeska Dwudziestka. Start i meta biegu są ustanowione w Parku Zdrojowym. Początek zawodów o godzinie 18.00. Organizatorami są Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju oraz Starostwo w Hronovie.
2. Polanickie Spotkania ze Zdrowiem
W tym roku w Polanicy-Zdroju od kwietnia do października będą się odbywać Polanickie Spotkania ze Zdrowiem. Najbliższa odsłona targów odbędzie się w dniach 25-29 maja w sali wystawowej przy ulicy Zdrojowej 11.
Noc Muzeów w Ustce
Jak wiele innych polskich miast, także Ustka bierze udział w Europejskiej Nocy Muzeów 2016. W sobotę 14 maja w godzinach 18.00 - 24.00 będzie czynne Centrum Aktywności Twórczej w Ustce, a tam m.in. wystawy, pracownie artystyczne i warsztaty rodzinne. Wstęp wolny!

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie