Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Dzień Dziecka w Wiśle
Z okazji Dnia Dziecka Wisła zaprasza do amfiteatru im. St. Hadyny na Piknik Rodzinny z Bernadetą Kowalską. Impreza pod hasłem "Mama, Tata i Ja" rozpocznie się o godzinie 16.00. Wstęp bezpłatny.
XIV Konkurs Sygnalistów Myśliwskiech o Kryształowy Róg w Lądku-Zdroju
Konkurs "O Kryształowy Róg" odbędzie się w dniach 29-30 maja w Parku Zdrojowym im. Jana Pawła II przy Placu Mariańskim w Lądku-Zdroju. Równolegle 30 maja odbędą się także Zawody Strzeleckie, które rozpoczną się o godzinie 9.00.
Wczasy Odchudzające Produktem Warmia Mazury!
Oferta Wczasów Odchudzających proponowana przez Hotel*** Miłomłyn Zdrój medical spa & vitality została wyróżniona certyfikatem "Produkt Warmia Mazury", przyznawanym przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
II Zawody na Nartorolkach i Łyżworolkach o Puchar Burmistrza Miasta Wisła
W niedzielę 31 maja w Wiśle zostaną rozegrane zawody na nartorolkach i łyżworolkach. Zawody przeznaczone są dla amatorów narciarstwa biegowego (bez licencji PZN), dzieci, młodzieży i dorosłych. Zawodnicy będą startować na własnym sprzęcie, na miejscu będzie także możliwość wypożyczenia sprzętu.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.