Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej w Busku-Zdroju
W piątek 11 grudnia w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej "Andrzej Poniedzielski 2015". Turniej organizowany jest przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju. Na tegorocznej, 8. edycji będzie gościł Andrzej Poniedzielski - autor przeszło 200 piosenek poetyckich. Głównym celem wydarzenia jest oczywiście integracja młodzieży niepełnosprawnej.
Miniatury - Koncert Mikołajkowy w Krynicy-Zdroju
Zespół Tańca Artystycznego "Miniatury" zaprasza na Koncert Mikołajkowy w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. Początek koncertu o godzinie 15.30. Wstęp na koncert jest bezpłatny.
ZUMBA Szlachetnej Paczki w Zakopanem
Z okazji otwarcia bazy rodzin drużyna Szlachetnej Paczki w Zakopanem zaprasza 21 listopada o godzinie 15.00 na Plac Niepodległości na wspólną Zumbę pod okiem instruktorów. Organizatorzy chcą, aby całe Krupówki zabłysnęły barwami Szlachetnej Paczki, dlatego każdy uczestnik jest proszony o ubranie co najmniej jednej rzeczy w kolorze czerwonym!
Wielka Gala Integracji 2015
Każdego roku w Warszawie z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych organizowana jest Wielka Gala Integracji. Wydarzenie ma charakter rocznego podsumowania działań prowadzonych na rzecz osób z niepełnosprawnością. To także uroczystość przyznawania medalu Przyjaciel Integracji oraz wielka impreza kulturalna - Galę prowadzą znani prezenterzy i aktorzy, udział w wydarzeniu biorą różne znane osobistości, nie brakuje także występów artystycznych.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie