Rehabilitacja nad morzem

 
Interferie w Dąbkach
ARGENTYT

76-156 Dąbki
ul. Wydmowa 17
tel. 94 314 81 34
fax 94 314 81 30
e-mail: argentyt@interferie.pl
www.interferie.pl

 

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl

 
Interferie w Dąbkach sanatorium uzdrowiskowe Argentyt to nowoczesny ośrodek położony 100 m od plaży i 50 m od jeziora. Obiekt posiada 427 miejsc w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w radio, telefon, TV, balkon i pełen węzeł sanitarny. Ośrodek posiada bogatą bazą zabiegową.

Argentyt DąbkiDąbki ArgentytOSW Argentyt Dąbki Apartament ArgentytPokój ArgentytŁazienka Argentyt

Ciepłe wnętrze i unoszący się kuszący aromat potraw, buduje niesamowitą domową atmosferę w naszej restauracji.

Jadalnia Argentyt DąbkiPosiłki Dąbki ArgentytWypoczynek Argentyt Dąbki

Interferie w Dąbkach sanatorium uzdrowiskowe Argentyt oferuje liczne zabiegi lecznicze, zajęcia rekreacyjno - ruchowe w sali gimnastycznej i gabinecie fitness, na korcie tenisowym i na boisku oraz piesze i rowerowe wycieczki wzdłuż mierzei i po piaszczystej plaży. Ponadto w obiekcie jest wypożyczalnia rowerów, sprzętu sportowego. Nie sposób również przecenić leczniczego działania czystego powietrza o dużej zawartości jodu i aerozolu morskiego. Aktywny pobyt w naszym ośrodku działa jak szczepionka uodporniająca organizm na długi czas.

Fizykoterapia Argentyt DąbkiFizykoterapia Dąbki ArgentytHydroterapia Argentyt Dąbki Hydroterapia Dąbki Argentyt

Nowoczesna, dobrze wyposażona baza zabiegowa umożliwia rehabilitację i odnowę biologiczną. Dodatkowo dla poprawy urody i lepszego samopoczucia nasi goście korzystają z gabinetu kosmetycznego i fryzjerskiego. Po tak wyczerpujących zajęcia proponujemy chwile wytchnienia w małej i przytulnej kawiarence, która za dnia kusi ciastami, wyśmienitą kawą i aromatyczną herbatą a wieczorem zapewnia muzyczną rozrywkę w ramach mini koncertów. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych naszych gościach, gdyż specjalnie dla nich są przygotowywane atrakcje organizowane przez animatora m.in. teatrzyki, bale dziecięce, wycieczki, przejażdżki konikiem, ogniska. Dzieci mogą także spędzić czas w świetlicy, gdzie biorą udział w zajęciach manualnych i rozwijających twórczość m.in. warsztaty ceramiczne, projekcje filmów i bajek, czytanie bajek, gry i zabawy. Dla rodziców z dziećmi przygotowaliśmy również piękny, zielony, w klimacie nadmorskim plac zabaw, boiska do gry w siatkówkę, piłkę nożną i koszykówkę.

Inhalacje Argentyt DąbkiInhalacja dzieci Dąbki ArgentytMasaż Argentyt Dąbki Masaż klasyczny Dąbki Argentyt

Rehabilitacja
W naszym ośrodku jest nowoczesna baza zabiegowa z licznymi gabinetami, w których można podreperować zdrowie, zrelaksować się i wypocząć. Specjalistyczne zabiegi rehabilitacyjne są pomocne przy leczeniu wielu chorób i dolegliwości. Na polecenie lekarza wykonywane są następujące zabiegi elektryczne: diadynamik, jonoforeza, fonoforeza, galwanizacja, prądy TENS-a i Nemecka. Do naświetlań wykorzystywane są lampy bioptron i sollux. Ponadto są do dyspozycji naszych gości cztery stanowiska do magnetoterapii: dwie maty magnetyczno - wibracyjne oraz dwie leżanki z obręczami wytwarzającymi pole magnetyczne. Hydroterapia to kolejny element rehabilitacji, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych gości ze względu na proponowane zabiegi: kąpiele perłowe, kąpiele czterokomorowe kończyn dolnych oraz wirowa kąpiel podudzi. Oczywiście naturalne dawki inhalacyjne bogatym w jod morskim powietrzem w naszym ośrodku uzupełniane są przy użyciu inhalatorów ultradźwiękowych i nebulizatorów.

 
Sauna klasyczny Dąbki ArgentytBorowina Dąbki ArgentytKrioterapia Dąbki Argentyt

Natomiast dla poprawy nastroju, fizycznego rozluźnienia i rześkości polecamy zabieg krioterapii, jak również masaże suche i wodne oraz okłady z borowiny. A dla osób doceniających właściwości lecznicze koloroterapii proponujemy półgodzinny pobyt w kabinie infrared czyli w saunie suchej. Należy również podkreślić, że wszystkie te zabiegi wykonywane są zgodnie z dyspozycją lekarza, po uprzednim badaniu i wywiadzie lekarskim.

PEŁNA INFORMACJA, CENNIKI, PEŁEN WYKAZ ZABIEGÓW, AKTUALNE PROMOCJE NA WWW.INTERFERIE.PL

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Parametry:

 • Rodzaj diety
  - bezglutenowa
  - cukrzycowa
  - niskotłuszczowa
  - wątrobowa
  - wegetariańska
 • Rodzaj dysfunkcji lub schorzenia
  - inne kobiety po mastektomii, z chorobami neurologicznymi, z chorobami układu krwiotworczego, z chorobami wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi, z cukrzycą, ze schorzeniami układu oddechowego,
  - z chorobą psychiczną
  - z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich
  - z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  - z dysfunkcją narządu słuchu
  - z dysfunkcją narządu wzroku
  - z padaczką
  - z upośledzeniem umysłowym
  - ze schorzeniami układu krążenia
 • Rodzaj obiektu
  - sanatorium-zakład uzdrowiskowy
 • Rodzaj turnusu
  - Rekreacyjno - sportowy i sportowy pływanie, tenis, żeglarstwo,
  - Usprawniająco - rekreacyjny

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie