Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Piknik Leśny w Wiśle Malince
W sobotę 27 czerwca na terenie przy skoczni im. Adama Małysza o godzinie 14.00 rozpocznie się Piknik Leśny. W programie imprezy występy artystyczne, muzyka na żywo, trening skoków Kadry Narodowej w Kombinacji Norweskiej, pokaz psów myśliwskich, występ Myśliwskiego Zespołu Śpiewaczego "Kwiczoły", zabawa taneczna oraz mnóstwo atrakcji towarzyszących.
XIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Strażackiej
Festiwal odbędzie się w dniach 26-27 czerwca w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Ciechocinku. Na imprezę zaprasza Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz Burmistrz Ciechocinka.
Bezpieczne Wakacje 2015 - pokazy w Świnoujściu
W ramach obchodów tegorocznych Dni Morza, w sobotę 20 czerwca Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA region Świnoujście zaprasza na pokazy związane z bezpieczeństwem podczas wakacji. Impreza odbędzie się w Porcie Jachtowym przy ul. Jachtowej pod stacją SAR.
Noc Świętojańska w Gdyni - Cudawianki 2015
Gdynia ma dla mieszkańców i gości bardzo atrakcyjną propozycję spędzenia Nocy Świętojańskiej - najkrótszej nocy w roku. 20 czerwca odbędą się koncerty gwiazd oraz liczne działania artystyczne w przestrzeni miejskiej, które będą angażować uczestników do wspólnej zabawy. Zapowiada się niezwykle ciekawe wydarzenie!

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.