Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty Skontaktuj się

Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

XIV Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych
W sobotę 30 lipca w Ustce odbędzie się XIV Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych im. Stanisława Kądzieli, organizowany przez Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe Ustka. Rajd potrwa w godzinach 8.30 - 13.00.
XI Rowerowy Rajd Retro
W sobotę 23 lipca odbędzie się niesamowity rajd zabytkowych rowerów, od lat już nie będących w produkcji. Trasa biegnąca przez Góry Izerskie będzie wiodła ze Stacji Turystycznej ORLE w Szklarskiej Porębie do XI Festyn Św. Anny w czeskiej Jizerce. Osoby na rowerach współczesnych mogą towarzyszyć uczestnikom rajdu.
Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej
W dniach 28-31 lipca w Ciechocinku odbędzie się Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej. Koncert Inauguracyjny odbędzie się w 27 lipca o godz. 19.00 w Amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu.
IV Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking
W niedzielę 17 lipca w Kościelisku odbędą się zawody - Biathlonowy Nordic Walking. Połączenie nordic walking z elementem strzelania jest stosunkowo młodą dyscypliną, ale nie trzeba mieć doświadczenia - każdy uczestnik będzie miał możliwość przejścia kursu strzeleckiego przed startem.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie