Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Turnusy rehabilitacyjne dzięki dofinansowaniu przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych są bardzo dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku osób niepełnosprawnych. Dofinansowanie PFRON do turnusu zawiera się w granicach 18 - 35% (zależnie od stopnia niepełnosprawności) przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w gospodarce narodowej w poprzednim kwartale, co daje kwotę dofinansowania do 14-dniowego turnusu od 657,31 do 1278,10zł.Wysokość dofinansowania zależy od stopnia niepełnosprawności, wieku oraz sytuacji życiowej wnioskodawcy. Biorąc pod uwagę fakt, że najniższe ceny turnusów rehabilitacyjnych to już około 950 zł okazuje się że wyjazd na taki turnus nie jest dużym wydatkiem. Oczywiście są także turnusy droższe - ich cena uzależniona jest od pory roku, miejsca, komfortu pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba niepełnosprawna sama wyszukuje dla siebie odpowiedni turnus rehabilitacyjny. Należy pamiętać, że musi on być zgodny z zaleceniami i przeciwwskazaniami lekarza jak również musi być organizowany przez ośrodek mający odpowiednie uprawnienia.
 
By pomóc Państwu w wyszukaniu odpowiedniego dla siebie turnusu rehabilitacyjnego stworzyliśmy ten serwis. Stworzylismy szereg możliwości wyszukiwania obiektów - niektóre z nich mają swoje prezentacje co ułatwi Państwu podjęcie decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Busku-Zdroju
Kiermasz odbędzie się w 20 grudnia w godzinach 8.00 - 14.00 na Placu Zwycięstwa w Busku-Zdroju. Na kiermaszu będzie można zaopatrzyć się w piękne ozdoby bożonarodzeniowe, znaleźć unikalne prezenty pod choinkę, a także zakupić tradycyjne słodkości świąteczne.
Jarmark Adwentowy w Kudowie-Zdroju
W ostatnią sobotę przed Świętami Bożego Narodzenia odbędzie się kiermasz z ceramiką artystyczną, ozdobami choinkowymi, upominkami, piernikami, miodem, ciastem, produktami z aronii i innymi wyrobami. Impreza potrwa w godzinach 10.00 - 17.00. Serdecznie zapraszamy do wybrania się na Jarmark Adwentowy.
VIII Kiermasz Świąteczny "W oczekiwaniu na Boże Narodzenie"
Gminny Ośrodek  Kultury w Iwoniczu- Zdroju zaprasza na VII Kiermasz  Świąteczny "W oczekiwaniu na Boże Narodzenie", który odbędzie się w niedzielę 21 grudnia w sali Kina Wczasowicz przy Placu Dietla 2 w Iwoniczu-Zdroju. Impreza odbędzie się w godzinach od 9.30 do 17.00.
CHOINKI JEDYNKI - XIII Charytatywna Akcja Pierwszego Programu Polskiego Radia
Pierwszy Program Polskiego Radia, Lasy Państwowe i Urząd Miasta w Ustroniu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w 13. akcji charytatywnej Choinki Jedynki. Impreza odbędzie się na Rynku Miejskim w Ustroniu w środę 10 grudnia o godzinie 9.00.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.