Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Turnusy rehabilitacyjne dzięki dofinansowaniu przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych są bardzo dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku osób niepełnosprawnych. Dofinansowanie PFRON do turnusu zawiera się w granicach 18 - 35% (zależnie od stopnia niepełnosprawności) przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w gospodarce narodowej w poprzednim kwartale, co daje kwotę dofinansowania do 14-dniowego turnusu od 657,31 do 1278,10zł.Wysokość dofinansowania zależy od stopnia niepełnosprawności, wieku oraz sytuacji życiowej wnioskodawcy. Biorąc pod uwagę fakt, że najniższe ceny turnusów rehabilitacyjnych to już około 950 zł okazuje się że wyjazd na taki turnus nie jest dużym wydatkiem. Oczywiście są także turnusy droższe - ich cena uzależniona jest od pory roku, miejsca, komfortu pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba niepełnosprawna sama wyszukuje dla siebie odpowiedni turnus rehabilitacyjny. Należy pamiętać, że musi on być zgodny z zaleceniami i przeciwwskazaniami lekarza jak również musi być organizowany przez ośrodek mający odpowiednie uprawnienia.
 
By pomóc Państwu w wyszukaniu odpowiedniego dla siebie turnusu rehabilitacyjnego stworzyliśmy ten serwis. Stworzylismy szereg możliwości wyszukiwania obiektów - niektóre z nich mają swoje prezentacje co ułatwi Państwu podjęcie decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

XVIII Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej w Ciechocinku.
Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych Pro Omnibus oraz Burmistrz Miasta Ciechocinka zapraszają na Festiwal "Impresje Artystyczne 2014". Występy rozpoczną się 23 lipca i potrwają do soboty 26 lipca, kiedy odbędzie się Koncert Galowy. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.
Festyn Rodzinny w Solcu-Zdroju.
W niedzielę 20 lipca 2014 odbędzie się Festyn Rodzinny "Soleckie Lato nad Zalewem" w popularnej miejscowości uzdrowiskowej, jaką jest Solec-Zdrój. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, m.in. koncerty, rozgrywki siatkówki plażowej oraz gry i zabawy rekreacyjne.
Rajd rowerowy z Henrykiem Sytnerem w Darłowie.
W sobotę 12 lipca o godzinie 12.00 spod hali przy hotelu "Apollo" wyruszy rajd rowerowy, długość trasy wynosi 3,333 kilometra. Przebieg rajdu obejmie najciekawsze miejsca w Darłowie. Rajd poprowadzi znany dziennikarz radiowej "Trójki" Henryk Sytner.
Festiwal Ducha Gór w Karpaczu i Jeleniej Górze.
Już 12 lipca w Karpaczu biegiem na Śnieżkę rozpocznie się niezwykły Festiwal, który potrwa do 26 lipca. Niesamowite atrakcje w tych dniach pozwolą turystom i mieszkańcom na prawdziwe doświadczenie Ducha Gór i poczucie tajemniczego klimatu. Bez wątpienia warto wybrać się do Karpacza, Jeleniej Góry i okolic w czasie trwania Festiwalu, by w bardzo atrakcyjny sposób poznać karkonoskie legendy i tradycje.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.