Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Impreza Charytatywna w Krynicy-Zdroju
W sobotę 10 października w Krynicy-Zdroju odbędzie się impreza charytatywna. W programie koncerty, występy artystyczne oraz wielkie grillowanie. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Püdelsi. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Wielki Finał Pucharu Polski Nordic Walking 2015
W sobotę 3 października tradycyjnie już na trasie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zostanie rozegrany Finał Pucharu Polski Nordic Walking. Do wyboru dla zawodników przygotowano trzy trasy: 5 km, 10 km oraz półmaraton. Zaplanowano także Mini Nordic Walking dla dzieci.
VIII Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Niezapomniane Przeboje Polskiej Sceny Muzycznej"
24 października w Teatrze Zdrojowym im. F. Chopina w Dusznikach-Zdroju w godzinach 11.00 - 16.00 odbędzie się Festiwal Piosenki Młodzieżowej. Podczas Festiwalu będzie można usłyszeć nastoletnich wokalistów w repertuarze utworów polskojęzycznych.
Rowerowy Bieg Piastów
Już 26 września w Szklarskiej Porębie odbędzie się premierowa edycja Rowerowego Biegu Piastów. Do wyboru są dwie trasy: 40 kilometrów oraz 20 kilometrów. Każdy zawodnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie