Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z nami

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

XII Forum Rynku Zdrowia

W dniach 26-27 października w Warszawie odbędzie się dwunaste Forum Rynku Zdrowia. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych i kluczowych debat publicznych o stanie obecnym systemu ochrony zdrowia w Polsce oraz o jej przyszłości.

VII Śląski Rajd Turystyczny "BEZ BARIER" w Wiśle

24 września odbędzie się integracyjny rajd turystyczny. Celem imprezy jest umożliwienie osobom niepełnosprawnym uprawiania krajoznawstwa i aktywnej turystyki. Rajd przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych oraz zagrożonych izolacją społeczną.

Światowy Dzień Serca 2016

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne kolejny raz organizuje "Światowy Dzień Serca". W tym roku odbędzie się on pod hasłem "Polacy mają serce". Centralne Obchody odbędą się 18 września w godzinach 10-18 na Warszawskim Podzamczu. Obchody Światowego Dnia Serca odbędą się także w wielu innych miastach Polski.

V Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom

W sobotę 10 września w Krakowie odbędzie się bieg Fundacji Tesco Dzieciom "wyBIEGAM poMOC". W ramach imprezy odbędzie się kilka różnych biegów, dzięki czemu udział może wziąć każdy. Zaplanowano także liczne wydarzenia towarzyszące. Celem akcji jest zbiórka funduszy dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, w którym leczą się najmłodsi pacjenci z całej Polski.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie