Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Edukacja Prozdrowotna Karpacz +50
W czwartek 23 kwietnia o godzinie 17.00 w Zespole Szkół w Karpaczu odbędzie się kolejne spotkanie dotyczące edukacji zdrowotnej. Tematem przewodnim spotkania będzie "Nowotwór... rak... czy to wyrok?". Zajęcia poprowadzi lekarz rodzinny p. Małgorzata Czarkowska.
7. Uznamskie Dni Literatury
Zapraszamy wszystkich gości i mieszkańców Świnoujścia do udziału w Dniach Literatury, które odbędą się w dniach 22-26 kwietnia. Tematem przewodnim tegorocznych spotkań z literaturą jest "Ojczyzna(y)".
XII Bal Charytatywny Rotary Klub
W sobotę 11 kwietnia w hotelu Ikar Plaza w Kołobrzegu odbędzie się już dwunasty bal charytatywny, na który zaprasza Rotary Klub Kołobrzeg. Bal jest organizowany w celu zebrania środków na zakup pomocy dydaktycznych oraz remont i modernizację Oddziału Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci z Autyzmem i Pokrewnymi Zaburzeniami w Szkole Podstawowej Nr 5 w Kołobrzegu.
IV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS
W dniach 23-24 kwietnia w Targach Kielce odbędzie się jedno z największych w roku wydarzeń branży rehabilitacyjnej. Konferencje tematyczne, nieodpłatne badania przesiewowe oraz tradycyjny Bieg Integracyjny to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników tego wydarzenia.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.