Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z nami

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Bieg po oddech w Zakopanem

W niedzielę 4 września w Zakopanem odbędzie się wydarzenie charytatywne na rzecz chorych na mukowiscydozę. Bieg jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą i jednym z jego głównych celów jest integracja osób niepełnosprawnych z otoczeniem oraz podkreślenie wielkiego znaczenia, jaki ma sport i aktywność fizyczna w terapii osób zmagających się z chorobami płuc.

Ostatni weekend akcji "Przewodnik Czeka" w Wiśle

To już ostatnia szansa, by wziąć udział w wycieczce z przewodnikiem dla turystów indywidualnych, które w sezonie wiosenno-letnim odbywały się w Wiśle. Ostatnie wędrówki zaplanowano na 27 i 28 sierpnia.

III Ogólnopolski Turniej Tenisa na Wózkach

W dniach 2-4 września w Szczawnie-Zdroju na kortach tenisowych przy ul. Ofiar Katynia 1 zostanie rozegrany Turniej Tenisa na Wózkach. W zawodach weźmie udział 16 graczy na wózkach zrzeszonych w 10 klubach w kraju. Organizatorzy zapraszają na Turniej wszystkich sympatyków tenisa ziemnego. My także zachęcamy do kibicowania zawodnikom!

Maraton Sierpniowy na rolkach im. Lecha Wałęsy - Trójmiasto
W sobotę 20 sierpnia odbędzie się największa rolkarska impreza w Polsce - Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy. Na uczestników czekają trzy dystanse - FITNESS 10,7 km, PÓŁMARATON 21,2 km oraz MARATON 42,2 km. W czasie wydarzenia będzie także okazja do wsparcia Funduszu Dzieci Osieroconych.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie