Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Turnusy rehabilitacyjne dzięki dofinansowaniu przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych są bardzo dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku osób niepełnosprawnych. Dofinansowanie PFRON do turnusu zawiera się w granicach 18 - 35% (zależnie od stopnia niepełnosprawności) przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w gospodarce narodowej w poprzednim kwartale, co daje kwotę dofinansowania do 14-dniowego turnusu od 657,31 do 1278,10zł.Wysokość dofinansowania zależy od stopnia niepełnosprawności, wieku oraz sytuacji życiowej wnioskodawcy. Biorąc pod uwagę fakt, że najniższe ceny turnusów rehabilitacyjnych to już około 950 zł okazuje się że wyjazd na taki turnus nie jest dużym wydatkiem. Oczywiście są także turnusy droższe - ich cena uzależniona jest od pory roku, miejsca, komfortu pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba niepełnosprawna sama wyszukuje dla siebie odpowiedni turnus rehabilitacyjny. Należy pamiętać, że musi on być zgodny z zaleceniami i przeciwwskazaniami lekarza jak również musi być organizowany przez ośrodek mający odpowiednie uprawnienia.
 
By pomóc Państwu w wyszukaniu odpowiedniego dla siebie turnusu rehabilitacyjnego stworzyliśmy ten serwis. Stworzylismy szereg możliwości wyszukiwania obiektów - niektóre z nich mają swoje prezentacje co ułatwi Państwu podjęcie decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Spotkanie podróżnicze "Z wyspy na wyspę, czyli dlaczego warto było jechać na Borneo i Sri Lankę"
Muzeum Ustrońskie zaprasza na spotkanie z podróżnikami Dorotą i Michałem Kohutami, które odbędzie się w sobotę 28 lutego o godzinie 16.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości Ustronia do udziału w tym niezwykłym spotkaniu.
Retro Zjazd na Retro Sprzęcie
W sobotę 28 lutego na Wyciągu Siglany w Wiśle odzędzie się Retro Zjazd na Retro Sprzęcie. Oczywiście obowiązują stroje retro, a także retro sprzęt narciarski! Nie muszą to być wyłącznie przedmioty ku temu przeznaczone (sanki i narty), mogą to być wszystkie rzeczy retro, na których da się zjechać z górki.
Kabaret pod Wyrwigroszem w Busku-Zdroju
W niedzielę 22 lutego o godzinie 16:30 w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury przy al. Mickiewicza 22 wystąpi Kabaret pod Wyrwigroszem ze swoim nowym programem "Variaté". W programie najnowsze skecze, piosenki i monologi.
Giełda Staroci w Lądku-Zdroju
W najbliższy weekend od piątku 20 lutego do niedzieli 22 lutego w godzinach porannych na rynku miejskim w Lądku-Zdroju odbędzie się giełda staroci. Zapraszamy wszystkich miłośników antyków, kolekcjonerów i poszukiwaczy niezwykłych przedmiotów do udziału w tym wydarzeniu.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.