Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Turnusy rehabilitacyjne dzięki dofinansowaniu przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych są bardzo dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku osób niepełnosprawnych. Dofinansowanie PFRON do turnusu zawiera się w granicach 18 - 35% (zależnie od stopnia niepełnosprawności) przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w gospodarce narodowej w poprzednim kwartale, co daje kwotę dofinansowania do 14-dniowego turnusu od 657,31 do 1278,10zł.Wysokość dofinansowania zależy od stopnia niepełnosprawności, wieku oraz sytuacji życiowej wnioskodawcy. Biorąc pod uwagę fakt, że najniższe ceny turnusów rehabilitacyjnych to już około 950 zł okazuje się że wyjazd na taki turnus nie jest dużym wydatkiem. Oczywiście są także turnusy droższe - ich cena uzależniona jest od pory roku, miejsca, komfortu pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba niepełnosprawna sama wyszukuje dla siebie odpowiedni turnus rehabilitacyjny. Należy pamiętać, że musi on być zgodny z zaleceniami i przeciwwskazaniami lekarza jak również musi być organizowany przez ośrodek mający odpowiednie uprawnienia.
 
By pomóc Państwu w wyszukaniu odpowiedniego dla siebie turnusu rehabilitacyjnego stworzyliśmy ten serwis. Stworzylismy szereg możliwości wyszukiwania obiektów - niektóre z nich mają swoje prezentacje co ułatwi Państwu podjęcie decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

IV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS
W dniach 23-24 kwietnia w Targach Kielce odbędzie się jedno z największych w roku wydarzeń branży rehabilitacyjnej. Konferencje tematyczne, nieodpłatne badania przesiewowe oraz tradycyjny Bieg Integracyjny to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników tego wydarzenia.
Charytatywny Jarmark Wielkanocny w Warszawie
W niedzielę 29 marca przed kościołem św. Jacka na ul. Freta 10 odbędzie się Charytatywny Jarmark Wielkanocny. Będzie można zaopatrzyć się w tradycyjne ozdoby świąteczne oraz spróbować słodkich wypieków i potraw wielkanocnych. Całkowity dochód z jarmarku zostanie przeznaczony na wakacyjny wyjazd dla 20 dzieci z ubogich rodzin.
Malowanie największej pisanki w Polsce
Lądek-Zdrój zaprasza wszystkich mieszkańców i gości na Rynek w sobotę 28 marca, gdzie odbędzie się wspólne malowanie gigantycznej pisanki. Jest to świetna propozycja dla całych rodzin! Pomalowana pisanka będzie stanowiła główną atrakcję lądeckiego Szkolnego Kiermaszu Wielkanocnego.
Kiermasz Wielkanocny w Busku-Zdroju
W niedzielę 29 marca na Placu Zwycięstwa w Busku-Zdroju w godzinach 9.00 - 14.00 odbędzie się świąteczny kiermasz. Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają mieszkańców i gości miasta do udziału w tym wydarzeniu.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.