Aktualności

Mityng Maszerski w Dusznikach-Zdroju

W dniach 16-18 października w Dusznikach-Zdroju odbędzie się Mityng Maszerski. W programie pokazy dyscyplin psich zaprzęgów, PSIKNIK, wspólne biesiadowanie, część artystyczna i wiele innych atrakcji.

IV Edycja Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Kudowa-Zdrój

W niedzielę 11 października zostanie rozegrany Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Kudowa-Zdrój. Wydarzenie odbędzie się na kortach tenisowych w Kudowie-Zdroju. obowiązuje opłata wpisowa w wysokości 20 złotych.

Impreza Charytatywna w Krynicy-Zdroju

W sobotę 10 października w Krynicy-Zdroju odbędzie się impreza charytatywna. W programie koncerty, występy artystyczne oraz wielkie grillowanie. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Püdelsi. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Wielki Finał Pucharu Polski Nordic Walking 2015

W sobotę 3 października tradycyjnie już na trasie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zostanie rozegrany Finał Pucharu Polski Nordic Walking. Do wyboru dla zawodników przygotowano trzy trasy: 5 km, 10 km oraz półmaraton. Zaplanowano także Mini Nordic Walking dla dzieci.

VIII Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Niezapomniane Przeboje Polskiej Sceny Muzycznej"

24 października w Teatrze Zdrojowym im. F. Chopina w Dusznikach-Zdroju w godzinach 11.00 - 16.00 odbędzie się Festiwal Piosenki Młodzieżowej. Podczas Festiwalu będzie można usłyszeć nastoletnich wokalistów w repertuarze utworów polskojęzycznych.

Rowerowy Bieg Piastów

Już 26 września w Szklarskiej Porębie odbędzie się premierowa edycja Rowerowego Biegu Piastów. Do wyboru są dwie trasy: 40 kilometrów oraz 20 kilometrów. Każdy zawodnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

V Koncert Charytatywny Gołdapskiej Grupy Wsparcia

W piątek 25 września o godzinie 17.00 odbędzie się 5. Koncert Charytatywny w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi. Środki zebrane podczas tej edycji imprezy zostaną przekazane na zakup specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla pięcioletniego Kuby.

Święto ulicy Kościeliskiej w Zakopanem

W sobotę 19 września odbędzie się Święto ulicy Kościeliskiej, organizowane przez Związek Podhalan oddział Zakopane. Ulica Kościeliska jest najstarszą ulicą Zakopanego. W programie zwiedzanie zakopiańskiej starówki, atrakcje dla dzieci, wystawy, liczne konkursy, a na zakończenie posiady góralskie.

Bike Maraton w Polanicy-Zdroju

Wydarzenie z cyklu największych imprez rowerowych w Polsce zawita do Polanicy-Zdroju 19 września. Bike Maraton rozpocznie się w Parku Zdrojowym o godzinie 11.00. Dzięki zróżnicowaniu tras i stopnia trudności, każdy może wziąć udział w Maratonie.

Targi REHABILITACJA - największe wydarzenie branżowe w Polsce

23 Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA odbędą się już w dniach 17-19 września w Łodzi. Odwiedzenie targów jest doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami w dziedzinie rehabilitacji: najnowszymi technologiami, metodami leczenia oraz urządzeniami diagnostycznymi. Odwiedzający będą mieli także możliwość uczestniczenia w licznych warsztatach.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie