Aktualności

IV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS

W dniach 23-24 kwietnia w Targach Kielce odbędzie się jedno z największych w roku wydarzeń branży rehabilitacyjnej. Konferencje tematyczne, nieodpłatne badania przesiewowe oraz tradycyjny Bieg Integracyjny to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników tego wydarzenia.

Charytatywny Jarmark Wielkanocny w Warszawie

W niedzielę 29 marca przed kościołem św. Jacka na ul. Freta 10 odbędzie się Charytatywny Jarmark Wielkanocny. Będzie można zaopatrzyć się w tradycyjne ozdoby świąteczne oraz spróbować słodkich wypieków i potraw wielkanocnych. Całkowity dochód z jarmarku zostanie przeznaczony na wakacyjny wyjazd dla 20 dzieci z ubogich rodzin.

Malowanie największej pisanki w Polsce

Lądek-Zdrój zaprasza wszystkich mieszkańców i gości na Rynek w sobotę 28 marca, gdzie odbędzie się wspólne malowanie gigantycznej pisanki. Jest to świetna propozycja dla całych rodzin! Pomalowana pisanka będzie stanowiła główną atrakcję lądeckiego Szkolnego Kiermaszu Wielkanocnego.

Kiermasz Wielkanocny w Busku-Zdroju

W niedzielę 29 marca na Placu Zwycięstwa w Busku-Zdroju w godzinach 9.00 - 14.00 odbędzie się świąteczny kiermasz. Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają mieszkańców i gości miasta do udziału w tym wydarzeniu.

Kiermasz Świąteczny w Muszynie

W sobotę 21 marca w Muzeum Regionalnym Państwa Muszyńskiego przy ul. Krzywej 1 odbędzie się Świąteczny Kiermasz Muszyńskiego Rękodzieła. Kiermasz potrwa w godzinach 15.00 - 17.00.

6. Bieg po Nowe Życie

Serdecznie zapraszamy do udziału w Biegu po Nowe Życie, który po raz kolejny odbędzie się w Wiśle 21 marca 2015. Bieg ma na celu promocję działań prozdrowotnych, edukację z zakresu świadomego oddawania organów oraz przeszczepu rodzinnego. Nie zabraknie oczywiście polskich gwiazd, które każdego roku biorą udział w tej imprezie.

4. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Osób Niepełnosprawnych „Słowa, dobrze, że jesteście”

Do 31 marca Fundacja Anny Dymnej "Republika Marzeń" przyjmuje zgłoszenia do IV Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Osób Niepełnosprawnych "Słowa, dobrze, że jesteście". Każda osoba niepełnosprawna, chcąca wziąć udział w konkursie, powinna do 31 marca przesłać 5 utworów poetyckich oraz komplet wymaganych dokumentów. Tematyka utworów jest dowolna. Zapraszamy do udziału w konkursie!

11 edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty

Ruszyła 11. już edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, ogólnopolskiego festiwalu dla osób niepełnosprawnych utalentowanych wokalnie. Najlepsi z nich, w czerwcu, zaśpiewają na krakowskim Rynku w towarzystwie gwiazd polskiej piosenki, m.in.: Mariki, Rafała Brzozowskiego oraz Ireny Santor.

Dzień Kobiet w stylu PRL "Goździki łagodzą obyczaje"

W sobotę 7 marca oraz w niedzielę 8 marca w Hotelu Alpin w Szczyrku z okazji Dnia Kobiet odbędą się imprezy w klimacie PRL. Warto w ten oryginalny sposób spędzić tegoroczny Dzień Kobiet. Zapraszamy.

Spotkanie podróżnicze "Z wyspy na wyspę, czyli dlaczego warto było jechać na Borneo i Sri Lankę"

Muzeum Ustrońskie zaprasza na spotkanie z podróżnikami Dorotą i Michałem Kohutami, które odbędzie się w sobotę 28 lutego o godzinie 16.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości Ustronia do udziału w tym niezwykłym spotkaniu.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.