Aktualności

52. Latawcowe Mistrzostwa Polski 2014

W dniach 3-4 października na terenie lotniska włocławskiego Aeroklubu odbędą się Mistrzostwa Polski w konkurencjach FLP i FLS pod nazwą "Święto Latawca". W zawodach mogą uczestniczyć także dzieci i młodzież.

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w Sopocie

W dniu 1 października 2014 w sopockim Domu Pomocy Społecznej odbędą się obchody tego międzynarodowego święta. W programie zaplanowano występy i pokazy artystyczne, będzie miała miejsce również uroczystość odznaczenia najbardziej aktywnych seniorów pamiątkowymi dyplomami. Początek imprezy planowany jest na godzinę 10.00.

Uroczystość Centralnych Obchodów Światowego Dnia Serca 2014

Obchody odbędą się w niedzielę 28 września na Placu Niepodległości w Zakopanem w godzinach 9.30-18.30. Organizatorzy zadbali o bardzo atrakcyjny program imprezy, dzięki czemu edukacja zdrowotna i promocja profilaktyki będzie połączona z występami artystycznymi. Będzie można również wykonać nieodpłatnie wiele badań, a także korzystać z porad specjalistów.

Piknik Rodzinny we Włocławku

W sobotę 27 września w godzinach 10.00-14.00 na Placu Wolności odbędzie się impreza, której organizatorem jest Zespół Szkół Nr 3 we Włocławku. Celem wydarzenia jest integracja osób niepełnosprawnych ze środowiskiem lokalnym. W czasie imprezy odbędą się liczne konkurencje sportowe w ramach promowania rekreacyjnego uprawiania sportu.

Święto Plonów w Koszalinie

W sobotę 20 września na Placu przy Amfiteatrze w Koszalinie będzie miała miejsce impreza dożynkowa, w czasie której odbędzie się jarmark produktów naturalnych wytwarzanych przez regionalnych przetwórców i producentów, wystawa twórczości ludowej, występy artystyczne, prezentacje, konkursy i inne atrakcje.

XXIII Kongres Uzdrowisk Polskich

W dniach 2-4 października w Krynicy-Zdroju odbędzie się tegoroczny Kongres Uzdrowisk Polskich, należący do najbardziej prestiżowych polskich konferencji uzdrowiskowych. Tematem przewodnim XXIII Kongresu jest "Turystyka uzdrowiskowa odpowiedzią na aktualne potrzeby i preferencje konsumentów".

XV Międzynarodowy Festiwal Pszczelarski w Jeleniej Górze-Cieplicach

W dniach 13-14 września 2014 Jelenia Góra stanie się prawdziwym centrum pszczelarskim. Tematem przewodnim piętnastej edycja Festiwalu będzie "Bartnictwo w Sudetach Zachodnich". Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w Festiwalu na Placu Piastowskim w Jeleniej Górze, początek w sobotę o godzinie 10.00.

Targi REHABILITACJA 2014 w Łodzi

W dniach 18-20 września 2014 w Hali Expo-Łódź odbędzie się największy w kraju przegląd ofert i nowości na rynku branżowym. Na tegorocznej edycji targów zaprezentuje się dwieście szesnaście firm z ośmiu państw. Dzięki targom można poznać wszystkie nowe trendy w rehabilitacji i najnowsze osiągnięcia technologiczne w tej dziedzinie.

Święto Piernika w Toruniu

Impreza w tym roku ponownie zagości na toruńskiej Starówce. Odbędzie się w dniach 6-7 września 2014. W czasie jej trwania będą miały miejsce takie atrakcje, jak jarmark, warsztaty, pokazy, spektakle i kolorowa Piernikowa Parada. Większość wydarzeń odbędzie się na Rynku Staromiejskim oraz w Muzeum Etnograficznym.

"Źródło Zdrowia" - Festiwal Turystyki Uzdrowiskowej i Aktywnego Wypoczynku

W dniach 19-21 września w Parku Zdrojowym w Polanicy-Zdroju odbędzie się Festiwal, który organizowany jest z myślą o promocji zdrowego i aktywnego stylu życia. W czasie imprezy będzie można zapoznać się z bogatą ofertą miejscowości turystycznych, sanatoriów, organizacji i przedsiębiorstw związanych z rehabilitacją i profilaktyką zdrowotną oraz producentów zdrowej i ekologicznej żywności. Zdecydowanie warto wziąć udział w tym Festiwalu w Polanicy-Zdroju!

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.