Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty Skontaktuj się

Aktualności

III Mistrzostwa Dusznik-Zdroju w sprincie kajakiem

W sobotę 28 maja na wodach Czarnego Stawu w Dusznikach-Zdroju odbędą się zawody w sprincie kajakiem. Zawodnicy będą startować w kategoriach: Para Open oraz Men. Organizatorzy przewidują także kategorię dla Pań, jeśli znajdą się chętne zawodniczki.

XXIV Półmaraton w Kudowie-Zdroju

W sobotę 21 maja w Kudowie-Zdroju odbędzie się półmaraton Polsko-Czeska Dwudziestka. Start i meta biegu są ustanowione w Parku Zdrojowym. Początek zawodów o godzinie 18.00. Organizatorami są Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju oraz Starostwo w Hronovie.

2. Polanickie Spotkania ze Zdrowiem

W tym roku w Polanicy-Zdroju od kwietnia do października będą się odbywać Polanickie Spotkania ze Zdrowiem. Najbliższa odsłona targów odbędzie się w dniach 25-29 maja w sali wystawowej przy ulicy Zdrojowej 11.

Noc Muzeów w Ustce

Jak wiele innych polskich miast, także Ustka bierze udział w Europejskiej Nocy Muzeów 2016. W sobotę 14 maja w godzinach 18.00 - 24.00 będzie czynne Centrum Aktywności Twórczej w Ustce, a tam m.in. wystawy, pracownie artystyczne i warsztaty rodzinne. Wstęp wolny!

Siatkówka plażowa w Wiśle

W dniach 20-22 maja w Wiśle zostaną rozegrane turnieje siatkówki plażowej: Młoda Plaża Open oraz Beskidzka Plaża. Mecze odbędą się oczywiście na specjalnie przygotowanym boisku. Impreza rekreacyjna będzie atrakcją zarówno dla zawodników, jak i dla kibiców.

Wystawa "Rodzicielstwo bez barier"

Wystawa fotografii związana z kampanią społeczno-informacyjną "Rodzicielstwo bez barier" zawita do Ciechocinka. Otwarcie wystawy odbędzie się 11 maja o godzinie 12.00 na placu przed wejściem głównym do Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Żelaznej 5.

XVI Wielka Majówka Tatrzańska

Zakopane i okolice zapraszają na szereg ciekawych wydarzeń i imprez majówkowych. Cykl ruszy już 30 kwietnia, kolejna edycja Wielkiej Majówki Tatrzańskiej potrwa aż do 8 maja. W programie mnóstwo atrakcji dla każdego, nikt nie będzie się nudził w powiecie tatrzańskim.

IX Wycieczka Szlakiem Wlastimila Hofmana

W środę 27 kwietnia w Szklarskiej Porębie odbędzie się Wycieczka Szlakiem Wlastimila Hofmana - w dniu 135 rocznicy urodzin artysty. Wycieczkę poprowadzi Przewodnik Sudecki Waldemar Ciołek.

VIII Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Pływaniu

W dniach 23-24 kwietnia (sobota - niedziela) odbędzie się już 8. edycja Otwartych Mistrzostw Kołobrzegu w Pływaniu. Zawody zostaną przeprowadzone w Aquaparku MILENIUM przy ul. Łopuskiego 38. Wstęp wolny!

Pierwszomajowy Pochód Kijkowy

Wiślańskie Centrum Kultury i Urząd Miasta Ustroń organizują Pierwszomajowy Pochód Kijkowy - marsz nordic walking na trasie Wisła - Ustroń - Wisła. Dla uczestników będą do wyboru trzy trasy: 6 km, 12 km i 20 km.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie