Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z nami

Aktualności

Profilaktyka przeciwnowotworowa - wykład w Inowrocławiu

Urząd Miasta Inowrocławia wraz z Bilioteką Miejską im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zapraszają wszystkie zainteresowane osoby na wykład pt. "Jak zmniejszyć ryzyko raka prostaty?". Wykład poprowadzi specjalista w dziedzinie urologii, lek. Mariusz Płodzidyn.

Szkoła Zdrowego Gotowania w Wiśle

W poniedziałek 17 października o godzinie 18.00 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle odbędą się warsztaty "Szkoła Zdrowego Gotowania". Temat spotkania: "Dynia, wartościowa i niedoceniana".

3. AmberExpo Półmaraton Gdańsk

W niedzielę 16 października odbedzie się 3. edycja AmberExpo Półmaraton Gdańsk. W tym roku udział w imprezie będą mogli wziąć także mniej zaawansowani biegacze - oprócz półmaratonu odbędzie się bieg towarzyszący na dystansie 5 kilometrów.

Wielka Gala Integracji 2016

19 listopada w warszawskiej Arenie Ursynów odbędzie się 21. Wielka Gala Integracji. Jest to największe, doroczne święto osób niepełnosprawnych w Polsce, organizowane z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych przez organizację Integracja.

Otwarcie Fitness pod Tatrami i akcja charytatywna Na Maxa Dla Maxa w Zakopanem

W dniach 8-9 października w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbędzie się Fitness pod Tatrami połączony z akcją charytatywną i zbiórką pieniędzy na leczenie małego Maxa. W bogatym programie imprezy m.in. pokazy, warsztaty, konkursy z nagrodami, wykłady i zabawy.

Mistrzostwa Szklarskiej Poręby w Minigolfa im. Piotra Kaczmarskiego

W sobotę 8 października w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada zostaną rozegrane Mistrzostwa Szklarskiej Poręby w Minigolfa. W zawodach może wziąć udział każdy - nie są potrzebne specjalne umiejętności. Jest to ciekawa propozycja na aktywne spędzenie czasu i rekreację połączoną ze znakomitą zabawą.

XIV Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby

W piątek 30 września w Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Zdrowia. Całe wydarzenie potrwa w godzinach 10.00 - 18.00. Panel otwarty poświęcony cukrzycy (dostępny dla wszystkich chętnych) zaplanowano w godzinach 15.00 - 18.00.

XII Forum Rynku Zdrowia

W dniach 26-27 października w Warszawie odbędzie się dwunaste Forum Rynku Zdrowia. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych i kluczowych debat publicznych o stanie obecnym systemu ochrony zdrowia w Polsce oraz o jej przyszłości.

VII Śląski Rajd Turystyczny "BEZ BARIER" w Wiśle

24 września odbędzie się integracyjny rajd turystyczny. Celem imprezy jest umożliwienie osobom niepełnosprawnym uprawiania krajoznawstwa i aktywnej turystyki. Rajd przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych oraz zagrożonych izolacją społeczną.

Światowy Dzień Serca 2016

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne kolejny raz organizuje "Światowy Dzień Serca". W tym roku odbędzie się on pod hasłem "Polacy mają serce". Centralne Obchody odbędą się 18 września w godzinach 10-18 na Warszawskim Podzamczu. Obchody Światowego Dnia Serca odbędą się także w wielu innych miastach Polski.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie