Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem Pośrednictwa

Aktualności

2. Zabawy Łyżwiarskie o Maskotkę Ustronia dla dzieci

W sobotę 21 stycznia w Ustroniu odbędą się Zabawy Łyżwiarskie dla dzieci. W programie zabawy na lodzie, słodkie upominki dla uczestników i niespodzianki dla aktywnych. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00.

Winter Food Festival w Wiśle

Rozgrywkom Pucharu Świata w Skokach Narciarskich 13-15 stycznia w Wiśle Malince będzie towarzyszył niezwykły górski festiwal o prawdziwie zimowym klimacie - Winter Food Festiwal. W programie m.in. strefa kibica, Food Trucki, Pokaz Ekstremalnego Narciarstwa i Snowboardu na wiślańskim rynku, projekcje filmów sportowych, zabawa przy muzyce i wiele więcej! 

Karnawałowy DogTrekking w Gdyni

Szykuje się impreza rekreacyjna w sam raz dla miłośników Karnawału i aktywnego wypoczynku ze swoim pupilem. W niedzielę 8 stycznia odbędzie się Karnawałowy Dogtrekking Gdynia Kolibki Adventure Park. Do pokonania będzie trasa o długości 12 kilometrów!

Światowy Festiwal Morsowania w Kołobrzegu

W pierwszy noworoczny weekend 6-8 stycznia na plaży i placu przy kołobrzeskim molo odbędzie się V Światowy Festiwal Morsowania. Kołobrzeski Klub Morsów zaprasza do udziału w tej imprezie, której głównym celem jest promowanie hartowania ciała w zimnej wodzie jako sposobu na dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Boże Narodzenie i Nowy Rok

Najlepsze życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, niezapomnianej zabawy sylwestrowej oraz spełnienia marzeń, radości i zdrowia w nadchodzącym roku składa wszystkim redakcja serwisu Turnusy.Rehabilitacyjne.pl.

Otwarcie sezonu zimowego na Dolnym Śląsku

Nadchodzi wielkie otwarcie sezonu dla miłośników aktywnego wypoczynku zimą! W sobotę 17 grudnia w Karpaczu na stoku RELAKS odbędzie się impreza z okazji otwarcia sezonu zimowego. W programie mnóstwo atrakcji i oczywiście narciarskie szaleństwo!

Wielka Wspólna Wigilia w Dusznikach-Zdroju

W niedzielę 18 grudnia na Rynku w Dusznikach odbędzie się Wspólna Wigilia z bogatym programem artystycznym, wyjątkowy Jarmark Bożonarodzeniowy oraz obchody 70-lecia OSP Duszniki-Zdrój z przekazaniem nowego wozu bojowego. Szykuje się wielkie wydarzenie w niesamowicie świątecznej atmosferze!

Mikołajki w Aqua Parku Zakopane

Każdego roku Aqua Park Zakopane szykuje mnóstwo mikołajkowych atrakcji - tak będzie i w tym roku. Mikołajki w Aqua Parku odbędą się 10 grudnia. Tego dnia bilet całodniowy dla dzieci do lat 16 w cenie 1 złoty.

Lodowisko w Ustroniu już czynne

Zimą także można i warto spędzać czas aktywnie. Jednym z najbardziej popularnych sportów zimowych jest jazda na łyżwach. Taką możliwość będą mieli także wszyscy odwiedzający zimą Ustroń - tamtejsze lodowisko jest  czynne od 3 grudnia planowo do 28 lutego.

Kołobrzeskie Mikołajki

Kołobrzeg jest jednym z popularnych miejsc na zimowe wyjazdy rehabilitacyjne. Wszystkich, którzy spędzą tam pierwszy tegoroczny grudniowy weekend, zachęcamy do udziału w Kołobrzeskich Mikołajkach w niedzielę 4 grudnia.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie