Aktualności

IV Mijanka Rowerowa Stronie Śląskie - Lądek-Zdrój

9 sierpnia odbędzie się coroczne letnie spotkanie rowerzystów, którzy wyruszą z Lądka-Zdroju oraz ze Stronia Śląskiego. Spotkanie rowerzystów na granicy gmin, po wspólnym rajdzie odbędzie się ognisko dla uczestników.

Bezpłatne wycieczki po Magicznym Szlaku Ducha Gór

W każdy sierpniowy poniedziałek będzie w Szklarskiej Porębie będzie można wziąć udział w bezpłatnych wycieczkach z przewodnikiem. Każda wędrówka bedzie prowadziła w inny rejon Szklarskiej Poręby i okolic. W wycieczkach mogą uczestniczyć wyłącznie turyści indywidualni.

Arbuzobranie w Ustroniu

W sobotę 25 lipca w Ustroniu na Równicy przy schronisku PTTK odbędzie się wielkie Arbuzobranie. Organizatorzy zadbali o liczne arbuzowe konkurencje dla dzieci i dorosłych, nie zabraknie także muzyki i oczywiście poczęstunku.

Rajd Rowerowy "Zdobywamy poligon NATO" w Ustce

W niedzielę 26 lipca w Ustce odbędzie się rajd rowerowy. Uczestnicy pojadą z Ustki na Lotnisko Wicko Morskie, następnie na poligon w Jarosławcu. Wyjazd o godzinie 10.00, planowane zakończenie rajdu w Ustce około godziny 17.30.

"Śmigaj z nami wraz z kijkami" - Aktywne lato w Szczyrku

Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji im. Jana Więzika w Szczyrku zaprasza do udziału w wyjściach na szlaki z instruktorem nordic walking, które będą się odbywały w każdy piątek lipca i sierpnia.

Projekt Plaża w Kołobrzegu

Lato w Kołobrzegu zapowiada się bardzo atrakcyjnie, a to za sprawą plażowych imprez: w każdy wakacyjny wtorek, czwartek i piątek będą się odbywały amatorskie turnieje sportowe, animacje dla dzieci i inne atrakcje. Oprócz tego w najbliższy weekend 17-19 lipca do Kołobrzegu zawita Projekt Plaża TVN.

Festiwal Smaków Liczyrzepy w Karpaczu

Impreza, która przyciągnie wszystkich smakoszy, odbędzie się w Karpaczu już po raz czwarty. Festiwal połączony z Jarmarkiem Ducha Gór już w najbliższą niedzielę 12 lipca w godzinach 12.00 - 18.00 na terenie przy restauracji Dwór Liczyrzepy.

Wakacyjny Tydzień Zdrowia w Ustroniu

W dniach 6-10 lipca na Rynku w Ustroniu w godzinach 9.00 - 13.00 będzie można skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji specjalistycznych oraz wykonać podstawowe pomiary. Dodatkowo będzie można uzyskać skierowanie na badania.

Piknik Leśny w Wiśle Malince

W sobotę 27 czerwca na terenie przy skoczni im. Adama Małysza o godzinie 14.00 rozpocznie się Piknik Leśny. W programie imprezy występy artystyczne, muzyka na żywo, trening skoków Kadry Narodowej w Kombinacji Norweskiej, pokaz psów myśliwskich, występ Myśliwskiego Zespołu Śpiewaczego "Kwiczoły", zabawa taneczna oraz mnóstwo atrakcji towarzyszących.

XIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Strażackiej

Festiwal odbędzie się w dniach 26-27 czerwca w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Ciechocinku. Na imprezę zaprasza Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz Burmistrz Ciechocinka.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie