Aktualności

Zajęcia Nordic Walking w Karpaczu

W ramach przygotowywanej XIX edycji programu "Karpacz +50" organizatorzy proponują udział w zajęciach Nordic Walking. Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek 14 września przy placu zabaw (ul. Parkowa) o godzinie 15.40.

IV Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek

4. edycja ciechocińskiego półmaratonu odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia. Wydarzenie poprzedzą sobotnie imprezy rekreacyjne - 29 sierpnia odbędzie się III Charytatywny Bieg/Marsz Karczemki oraz III Otwarte Sanatoryjne Mistrzostwa Polski w Nordic Walking.

Biathlon dla każdego w Polanicy-Zdroju

Pożegnanie wakacji na sportowo! W Polanicy-Zdroju 29 sierpnia odbędzie się impreza rekreacyjna promująca biathlon jako dyscyplinę sportu dla każdego. Przewidywany dystans trasy to około 2 kilometry.

8. Edycja Ino-Rock Festival

W sobotę 29 sierpnia w Inowrocławiu odbędzie się kolejna odsłona tej cyklicznej, letniej imprezy muzycznej. Koncerty w Teatrze Letnim w centrum Parku Solankowego w Inowrocławiu rozpoczną się o godzinie 16.30.

Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2015 - Bieg Piąty

Kolejny bieg z cyklu GP Tężnie Run Ciechocinek 2015 w Biegach i Nordic Walking odbędzie się w sobotę 22 sierpnia o godzinie 15.00. Trasa biegu o długości 5200 metrów będzie wiodła wzdłuż Tężni nr 1,2 i 3.

Konferencje "Żyj Świadomie"

Instytut Profilaktyki Zdrowia zaprasza na ogólnopolski cykl konferencji "Żyj Świadomie". Na konferencjach będzie można się dowiedzieć jak dbać o swoje zdrowie, poznać profilaktykę chorób, uzyskać informacje jak dbać o swoją kondycję i wzmocnić odporność, a także zdobyć wiele cennych wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia.

IV Mijanka Rowerowa Stronie Śląskie - Lądek-Zdrój

9 sierpnia odbędzie się coroczne letnie spotkanie rowerzystów, którzy wyruszą z Lądka-Zdroju oraz ze Stronia Śląskiego. Spotkanie rowerzystów na granicy gmin, po wspólnym rajdzie odbędzie się ognisko dla uczestników.

Bezpłatne wycieczki po Magicznym Szlaku Ducha Gór

W każdy sierpniowy poniedziałek będzie w Szklarskiej Porębie będzie można wziąć udział w bezpłatnych wycieczkach z przewodnikiem. Każda wędrówka bedzie prowadziła w inny rejon Szklarskiej Poręby i okolic. W wycieczkach mogą uczestniczyć wyłącznie turyści indywidualni.

Arbuzobranie w Ustroniu

W sobotę 25 lipca w Ustroniu na Równicy przy schronisku PTTK odbędzie się wielkie Arbuzobranie. Organizatorzy zadbali o liczne arbuzowe konkurencje dla dzieci i dorosłych, nie zabraknie także muzyki i oczywiście poczęstunku.

Rajd Rowerowy "Zdobywamy poligon NATO" w Ustce

W niedzielę 26 lipca w Ustce odbędzie się rajd rowerowy. Uczestnicy pojadą z Ustki na Lotnisko Wicko Morskie, następnie na poligon w Jarosławcu. Wyjazd o godzinie 10.00, planowane zakończenie rajdu w Ustce około godziny 17.30.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie