Aktualności

Start do Nart w Karpaczu

W dniach 5-7 lutego w Karpaczu na Stacji Narciarskiej pod Wangiem będzie działać Miasteczko Start do Nart. Wśród planowanych atrakcji m.in. rozgrzewki przed jazdą na nartach, możliwość przetestowania sprzętu narciarskiego, konkursy, zawody sportowe i inne.

Międzynarodowe Dni Rehabilitacji 2016

Tematem przewodnim 8. edycji Międzynarodowych Dni Rehabilitacji, które odbędą się w Rzeszowie w dniach 4-5 lutego, będą "Potrzeby i Standardy Współczesnej Rehabilitacji". Głównym celem konferencji jest umożliwienie wymiany doświadczeń i wiedzy między autorytetami i ekspertami w swoich dziedzinach naukowych a młodymi lekarzami i fizjoterapeutami.

12 h Slalom Maraton Zakopane 2016

W niedzielę 31 stycznia na Polanie Szymoszkowej odbędzie się charytatywny 12-godzinny slalom narciarski, którego celem ideowym jest pozyskanie środków finansowych dla Fundacji Handicap-Zakopane na obozy, zawody i treningi oraz promocję sportu dla osób niepełnosprawnych.

V Międzynarodowy plener malarski, sztuki i rzemiosła "Braterskie Spojrzenie"

Burmistrz Krynicy-Zdroju zaprasza na międzynarodowy plener malarski "Braterskie Spojrzenie". Zimowe spotkanie potrwa w dniach 28.01.2016 - 4.02.2016. W czasie imprezy podczas licznych warsztatów swój talent artystyczny będą mogły rozwijać zarówno dzieci jak i dorośli.

Zimowe Zyg-Zaki w Polanicy-Zdroju

Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju przygotował bardzo bogatą ofertę dla dzieci na czas ferii zimowych 1-12 lutego 2016. Jedną z atrakcji będą codzienne seanse filmowe o godzinie 11.30.

Bal Przebierańców w Dusznikach-Zdroju

W sobotę 30 stycznia w Teatrze Zdrojowym im. F. Chopina w Dusznikach-Zdroju odbędzie się wielki Bal Charytatywny na rzecz Miejskiego Zespołu Szkół w Dusznikach. Tegorocznym tematem przewodnim będą służby mundurowe.

Międzynarodowy Dzień Śniegu w Wiśle

Wisła jak co roku również i tym razem aktywnie obchodzi Międzynarodowy Dzień Śniegu. W niedzielę 17 stycznia w Ośrodku Narciarskim Soszów na wszystkich będzie czekało mnóstwo atrakcji związanych ze sportami zimowymi. Wstęp bezpłatny!

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok

Redakcja serwisu Turnusy.Rehabilitacyjne.pl składa wszystkim życzenia radosnych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszystkiego, co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku.

Kiermasz Świąteczny i Jarmark Staroci w Lądku-Zdroju

W sobotę 19 grudnia na lądeckim Rynku odbędzie się Kiermasz Świąteczny połączony z Jarmarkiem Staroci. Początek Jarmarku o godzinie 8.00, Kiermasz natomiast zostanie otwarty już godzinę później. W czasie imprezy zaplanowano m.in. program kolędowy w wykonaniu młodzieży LO w Lądku-Zdroju oraz świąteczne wystąpienie Burmistrza Lądka-Zdroju.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Konstancinie-Jeziornie

W niedzielę 13 grudnia w Parku Zdrojowym w godzinach 10.00 - 18.00 odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na stoiskach będzie można znaleźć m.in. ozdoby bożonarodzeniowe, rękodzieło, produkty ekologiczne i świąteczne przysmaki. Zaplanowano także pełen atrakcji program rozrywkowy.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie