Aktualności

Dzień Dziecka w Wiśle

Z okazji Dnia Dziecka Wisła zaprasza do amfiteatru im. St. Hadyny na Piknik Rodzinny z Bernadetą Kowalską. Impreza pod hasłem "Mama, Tata i Ja" rozpocznie się o godzinie 16.00. Wstęp bezpłatny.

XIV Konkurs Sygnalistów Myśliwskiech o Kryształowy Róg w Lądku-Zdroju

Konkurs "O Kryształowy Róg" odbędzie się w dniach 29-30 maja w Parku Zdrojowym im. Jana Pawła II przy Placu Mariańskim w Lądku-Zdroju. Równolegle 30 maja odbędą się także Zawody Strzeleckie, które rozpoczną się o godzinie 9.00.

Wczasy Odchudzające Produktem Warmia Mazury!

Oferta Wczasów Odchudzających proponowana przez Hotel*** Miłomłyn Zdrój medical spa & vitality została wyróżniona certyfikatem "Produkt Warmia Mazury", przyznawanym przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

II Zawody na Nartorolkach i Łyżworolkach o Puchar Burmistrza Miasta Wisła

W niedzielę 31 maja w Wiśle zostaną rozegrane zawody na nartorolkach i łyżworolkach. Zawody przeznaczone są dla amatorów narciarstwa biegowego (bez licencji PZN), dzieci, młodzieży i dorosłych. Zawodnicy będą startować na własnym sprzęcie, na miejscu będzie także możliwość wypożyczenia sprzętu.

V Bieg o Kryształ Soli

W sobotę 23 maja w Parku Tężniowym w Ciechocinku odbędzie się kolejna edycja Biegu o Kryształ Soli. Oficjalne otwarcie imprezy odbędzie się o godzinie 11.30. Oprócz biegu zaplanowano liczne atrakcje dodatkowe.

Obchody 113. urodzin Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju

W sobotę 16 maja w Krynicy-Zdroju będą świętowane urodziny Jana Kiepury - wielkiego polskiego śpiewaka, znanego i cenionego na całym świecie. Z tej okazji odbędzie się wyjątkowy koncert w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy-Zdroju.

REHMED-PLUS pod znakiem konferencji i warsztatów - relacja z Targów

Konferencje, bezpłatne badania i tradycyjny bieg integracyjny to tylko kilka z atrakcji, które towarzyszyły IV Targom Rehmed-Plus. Odbyły się one w Targach Kielce od 23 do 24 kwietnia. W tym roku tematem wiodącym imprezy była szeroko pojęta rehabilitacja osób niepełnosprawnych. 

Buskie Spotkania z Folklorem - Finał

To już 39. edycja Buskich Spotkań z Folklorem. Konkurs finałowy festiwalu odbędzie się w dniach 16-17 maja w Muszli Koncertowej w Busku-Zdroju. Początek występów konkursowych planowany jest na godzinę 11.00.

Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych

Cała Europa 5 maja obchodzi Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Tego dnia w wielu miastach w Polsce odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, których celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na bariery, z którymi codziennie muszą zmagać się osoby niepełnosprawne, a także integracja społeczna.

Majówka w Lądku-Zdroju

Imprezy w czasie długiego weekendu majowego będą podzielone na 2 sektory: XI obchody dnia patrona Lądka-Zdroju oraz część artystyczna z występami i muzyką na żywo. Wydarzenia odbędą się m.in. w części zdrojowej miasta oraz w Kawiarni Artystycznej Dom Klahra.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.