Aktualności

Marsz Nordic Walking do Rezerwatu Przyrody Jezioro Fletnowo

W niedzielę 26 października odbędzie się marsz do rezerwatu przyrody Jezioro Fletnowo organizowany przez Koło Nordic Walking "Patyczaki" z Grudziądza. Trasa marszu będzie wiodła polnymi i leśnymi drogami, łączna długość trasy wynosi około 16 kilometrów. Zapraszamy wszystkich pasjonatów Nordic Walking do udziału w marszu.

VII Wielka Aukcja Charytatywna "Artyści Dzieciom"

Zapraszamy do udziału w charytatywnej licytacji, która odbędzie się w niedzielę 26 października w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Dochód z tegorocznej aukcji zostanie przeznaczony na zakup leków dla podopiecznych Stacjonarnego Hospicjum dla Dzieci oraz na rozbudowę tej instytucji. Wstęp na aukcję jest bezpłatny.

Koncert pamięci Andrzeja Zauchy w Inowrocławiu

W sobotę 18 października 2014 w Hali Widowiskowo-Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu odbędzie się Koncert pamięci Andrzeja Zauchy. Największe przeboje artysty zaśpiewają Krystyna Prońko, Janusz Szrom oraz finaliści Festiwalu "Serca Bicie".

Otwarcie nowej przychodni w Karpaczu

Od poniedziałku przychodnia POZ w Karpaczu rozpoczyna działalność w nowym budynku. Z okazji otwarcia nowej przychodni w środę 22 października w godzinach 13.30 - 15.00 odbędą się Drzwi Otwarte. Zapraszamy do obejrzenia nowego obiektu.

Festiwal Literacki Zebrane w Białymstoku

W dniach 8-11 października odbędzie się festiwal dla miłośników literatury. W czasie imprezy odbędą się spotkania z autorami, dyskusje oraz koncert. Podczas festiwalu będzie działała Księgarnia Fantastyczne Światy, w której będzie można zakupić książki zaproszonych autorów oraz wiele innych ciekawych pozycji.

II Pieszy Rajd "Piekielników" do Sielpi

Samorząd Miasta i Gminy Końskie oraz konecki oddział PTTK zapraszają pasjonatów pieszych wypraw na rajd. Rajd zakończy się w Sielpi, gdzie organizatorzy przygotowali posiłek i konkurencje rekreacyjne dla uczestników rajdu przy Ośrodku Sportu i Rekreacji. Na zakończenie imprezy w kinie letnim wystąpi Kasia Lisowska z zespołem.

52. Latawcowe Mistrzostwa Polski 2014

W dniach 3-4 października na terenie lotniska włocławskiego Aeroklubu odbędą się Mistrzostwa Polski w konkurencjach FLP i FLS pod nazwą "Święto Latawca". W zawodach mogą uczestniczyć także dzieci i młodzież.

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w Sopocie

W dniu 1 października 2014 w sopockim Domu Pomocy Społecznej odbędą się obchody tego międzynarodowego święta. W programie zaplanowano występy i pokazy artystyczne, będzie miała miejsce również uroczystość odznaczenia najbardziej aktywnych seniorów pamiątkowymi dyplomami. Początek imprezy planowany jest na godzinę 10.00.

Uroczystość Centralnych Obchodów Światowego Dnia Serca 2014

Obchody odbędą się w niedzielę 28 września na Placu Niepodległości w Zakopanem w godzinach 9.30-18.30. Organizatorzy zadbali o bardzo atrakcyjny program imprezy, dzięki czemu edukacja zdrowotna i promocja profilaktyki będzie połączona z występami artystycznymi. Będzie można również wykonać nieodpłatnie wiele badań, a także korzystać z porad specjalistów.

Piknik Rodzinny we Włocławku

W sobotę 27 września w godzinach 10.00-14.00 na Placu Wolności odbędzie się impreza, której organizatorem jest Zespół Szkół Nr 3 we Włocławku. Celem wydarzenia jest integracja osób niepełnosprawnych ze środowiskiem lokalnym. W czasie imprezy odbędą się liczne konkurencje sportowe w ramach promowania rekreacyjnego uprawiania sportu.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.