Aktualności

Spotkanie podróżnicze "Z wyspy na wyspę, czyli dlaczego warto było jechać na Borneo i Sri Lankę"

Muzeum Ustrońskie zaprasza na spotkanie z podróżnikami Dorotą i Michałem Kohutami, które odbędzie się w sobotę 28 lutego o godzinie 16.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości Ustronia do udziału w tym niezwykłym spotkaniu.

Retro Zjazd na Retro Sprzęcie

W sobotę 28 lutego na Wyciągu Siglany w Wiśle odzędzie się Retro Zjazd na Retro Sprzęcie. Oczywiście obowiązują stroje retro, a także retro sprzęt narciarski! Nie muszą to być wyłącznie przedmioty ku temu przeznaczone (sanki i narty), mogą to być wszystkie rzeczy retro, na których da się zjechać z górki.

Kabaret pod Wyrwigroszem w Busku-Zdroju

W niedzielę 22 lutego o godzinie 16:30 w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury przy al. Mickiewicza 22 wystąpi Kabaret pod Wyrwigroszem ze swoim nowym programem "Variaté". W programie najnowsze skecze, piosenki i monologi.

Giełda Staroci w Lądku-Zdroju

W najbliższy weekend od piątku 20 lutego do niedzieli 22 lutego w godzinach porannych na rynku miejskim w Lądku-Zdroju odbędzie się giełda staroci. Zapraszamy wszystkich miłośników antyków, kolekcjonerów i poszukiwaczy niezwykłych przedmiotów do udziału w tym wydarzeniu.

Kudowska Liga Pływacka

W piątek 13 lutego na basenie "Wodny Świat" w Kudowie-Zdroju odbędą się amatorskie zawody w pływaniu na dystansie 50 m stylem dowolnym. Wziąć udział w zawodach mogą dzieci i młodzież w wieku szkolnym oraz dorośli. Opłata startowa wynosi 10 złotych.

Spektakl "Długi Łykend" w Krynicy-Zdroju

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju zaprasza na spektakl komediowy "Długi Łykend", który odbędzie się w niedzielę 15 lutego o godzinie 19.00. Świetna zabawa, gwiazdorska obsada i duża dawka inteligentnego humoru gwarantowana.

Bal Retro na lodowisku "Stara miłość nie rdzewieje"

W sobotę 7 lutego w godzinach 18.00 - 20.00 w Szklarskiej Porębie odbędzie się Bal Retro na lodowisku. W programie niezapomniane szlagiery z dawnych lat, konkurencje i zabawy, pokaz łyżwiarstwa figurowego, grzane wino i inne atrakcje.

Środowe koncerty w Lądku-Zdroju

Zapraszamy na koncerty Zespołu Orkiestry Zdrojowej, które będą się odbywały w każdą środę lutego w Kawiarni Wiedeńskiej Albrechtshalle, mieszczącej się przy ul. Lipowej 6 w Lądku-Zdroju. Bilety wstępu w cenie 5 złotych.

V Ogólnopolska Konferencja "Interdyscyplinarne Oblicza Reumatologii"

W dniach 12-14 lutego 2015 w warszawskim Hotelu Marriott odbędzie się Konferencja, podczas której zaplanowano sesje naukowe prowadzone przez wybitnych specjalistów z dziedziny reumatologii oraz dziedzin pokrewnych. Założeniem konferencji jest głównie praktyczne podejście do "trudnego" pacjenta, który oprócz chorób reumatologicznych zmaga się ze schorzeniami towarzyszącymi.

Koncert "Zielona Gęś na herbatce u Starszych Panów" w Ciechocinku

Zapraszamy na koncert pt. "Zielona Gęś na herbatce u Starszych Panów", który odbędzie się w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Żelaznej 5. Bilety w cenie 20 złotych można nabyć w kasie MCK.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.