Aktualności

Debata społeczna "Bezpieczeństwo seniorów" w Rabce-Zdroju

We wtorek 4 listopada odbędzie się debata dotycząca bezpieczeństwa seniorów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 w budynku dawnego MOK przy ul. Parkowej 5 w Rabce-Zdroju. Organizatorzy zapraszają do udziału w debacie seniorów, mieszkańców Rabki-Zdroju oraz wszystkie osoby zainteresowane.

Trzeci Dar Serca Służb Mundurowych w Grudziądzu

13 listopada przy Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu (ul. Chełmińska 111) odbędzie się akcja zbiórki krwi. Zebrana krew będzie przeznaczona dla osób dotkniętych chorobą nowotworową. Do udziału w zbiórce zaprasza organizator - dyplomowany ratownik medyczny Krzysztof Misiewicz.

Marsz Nordic Walking do Rezerwatu Przyrody Jezioro Fletnowo

W niedzielę 26 października odbędzie się marsz do rezerwatu przyrody Jezioro Fletnowo organizowany przez Koło Nordic Walking "Patyczaki" z Grudziądza. Trasa marszu będzie wiodła polnymi i leśnymi drogami, łączna długość trasy wynosi około 16 kilometrów. Zapraszamy wszystkich pasjonatów Nordic Walking do udziału w marszu.

VII Wielka Aukcja Charytatywna "Artyści Dzieciom"

Zapraszamy do udziału w charytatywnej licytacji, która odbędzie się w niedzielę 26 października w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Dochód z tegorocznej aukcji zostanie przeznaczony na zakup leków dla podopiecznych Stacjonarnego Hospicjum dla Dzieci oraz na rozbudowę tej instytucji. Wstęp na aukcję jest bezpłatny.

Koncert pamięci Andrzeja Zauchy w Inowrocławiu

W sobotę 18 października 2014 w Hali Widowiskowo-Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu odbędzie się Koncert pamięci Andrzeja Zauchy. Największe przeboje artysty zaśpiewają Krystyna Prońko, Janusz Szrom oraz finaliści Festiwalu "Serca Bicie".

Otwarcie nowej przychodni w Karpaczu

Od poniedziałku przychodnia POZ w Karpaczu rozpoczyna działalność w nowym budynku. Z okazji otwarcia nowej przychodni w środę 22 października w godzinach 13.30 - 15.00 odbędą się Drzwi Otwarte. Zapraszamy do obejrzenia nowego obiektu.

Festiwal Literacki Zebrane w Białymstoku

W dniach 8-11 października odbędzie się festiwal dla miłośników literatury. W czasie imprezy odbędą się spotkania z autorami, dyskusje oraz koncert. Podczas festiwalu będzie działała Księgarnia Fantastyczne Światy, w której będzie można zakupić książki zaproszonych autorów oraz wiele innych ciekawych pozycji.

II Pieszy Rajd "Piekielników" do Sielpi

Samorząd Miasta i Gminy Końskie oraz konecki oddział PTTK zapraszają pasjonatów pieszych wypraw na rajd. Rajd zakończy się w Sielpi, gdzie organizatorzy przygotowali posiłek i konkurencje rekreacyjne dla uczestników rajdu przy Ośrodku Sportu i Rekreacji. Na zakończenie imprezy w kinie letnim wystąpi Kasia Lisowska z zespołem.

52. Latawcowe Mistrzostwa Polski 2014

W dniach 3-4 października na terenie lotniska włocławskiego Aeroklubu odbędą się Mistrzostwa Polski w konkurencjach FLP i FLS pod nazwą "Święto Latawca". W zawodach mogą uczestniczyć także dzieci i młodzież.

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w Sopocie

W dniu 1 października 2014 w sopockim Domu Pomocy Społecznej odbędą się obchody tego międzynarodowego święta. W programie zaplanowano występy i pokazy artystyczne, będzie miała miejsce również uroczystość odznaczenia najbardziej aktywnych seniorów pamiątkowymi dyplomami. Początek imprezy planowany jest na godzinę 10.00.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.