Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty Skontaktuj się

Aktualności

Aktywne Lato 2016 w Gdyni

Już 1 lipca w Gdyni rusza kolejna edycja Aktywnego Lata - cyklu zajęć sportowych i rekreacyjnych, które przez cały sezon wakacyjny będą się odbywały na gdyńskiej plaży Śródmieście. Nie zabraknie atrakcji dla osób w każdym wieku, także dla najmłodszych.

Rajd Rowerowy w Ustce

W sobotę 18 czerwca w Ustce odbędzie się Rajd Rowerowy Kierunek-Jezierzany. Trasa turystyczna Ustka-Jezierzany ma długość 26 km, rajd przeznaczony dla średnio zaawansowanych rowerzystów.

IV Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej 50+

W dniach 17-18 czerwca w Polanicy-Zdroju zostaną rozegrane IV Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej 50+. Rozgrywki odbędą się na boiskach Orlik przy ul. Zdrojowej 34 oraz al. Wojska Polskiego 23. W zawodach weźmie udział kilkanaście drużyn z Polski i Czech.

Aktywny Weekend - Bike Maraton i Super Bieg

W dniach 18-19 czerwca w Wiśle odbędzie się Aktywny Weekend. W ramach tego wydarzenia odbędą się dwie duże imprezy sportowe: Bike Maraton oraz Super Bieg. Obie imprezy wystartują o godzinie 11.00 z placu Bogumiła Hoffa.

Festyn Strażacki w Lądku-Zdroju

W sobotę 11 czerwca na Stadionie Sportowym KS Trojan przy ul. Kłodzkiej 45 oraz na placu przy remizie OSP w Lądku-Zdroju odbędzie się Festyn Strażacki. Celem imprezy jest zbiórka funduszy na nowy samochód strażacki.

Kołobrzeg - Lato zaczyna się na molo

W niedzielę 5 czerwca w Kołobrzegu odbędzie się impreza "Lato zaczyna się na molo", którą poprowadzi Robert Bochenko z Radia Złote Przeboje. Początek wydarzenia o godzinie 13.00, zakończenie w późnych godzinach wieczornych.

Koncert z okazji 180-lecia powstania Uzdrowiska Busko-Zdrój

W sobotę 4 czerwca w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbędzie się koncert symfoniczny z okazji 180-lecia powstania Uzdrowiska Busko-Zdrój w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej "SONATA" im. Bogumiła Łepeckiego pod dyrekcją Stanisława Winiarczyka.

III Mistrzostwa Dusznik-Zdroju w sprincie kajakiem

W sobotę 28 maja na wodach Czarnego Stawu w Dusznikach-Zdroju odbędą się zawody w sprincie kajakiem. Zawodnicy będą startować w kategoriach: Para Open oraz Men. Organizatorzy przewidują także kategorię dla Pań, jeśli znajdą się chętne zawodniczki.

XXIV Półmaraton w Kudowie-Zdroju

W sobotę 21 maja w Kudowie-Zdroju odbędzie się półmaraton Polsko-Czeska Dwudziestka. Start i meta biegu są ustanowione w Parku Zdrojowym. Początek zawodów o godzinie 18.00. Organizatorami są Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju oraz Starostwo w Hronovie.

2. Polanickie Spotkania ze Zdrowiem

W tym roku w Polanicy-Zdroju od kwietnia do października będą się odbywać Polanickie Spotkania ze Zdrowiem. Najbliższa odsłona targów odbędzie się w dniach 25-29 maja w sali wystawowej przy ulicy Zdrojowej 11.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie