Aktualności

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Busku-Zdroju

Kiermasz odbędzie się w 20 grudnia w godzinach 8.00 - 14.00 na Placu Zwycięstwa w Busku-Zdroju. Na kiermaszu będzie można zaopatrzyć się w piękne ozdoby bożonarodzeniowe, znaleźć unikalne prezenty pod choinkę, a także zakupić tradycyjne słodkości świąteczne.

Jarmark Adwentowy w Kudowie-Zdroju

W ostatnią sobotę przed Świętami Bożego Narodzenia odbędzie się kiermasz z ceramiką artystyczną, ozdobami choinkowymi, upominkami, piernikami, miodem, ciastem, produktami z aronii i innymi wyrobami. Impreza potrwa w godzinach 10.00 - 17.00. Serdecznie zapraszamy do wybrania się na Jarmark Adwentowy.

VIII Kiermasz Świąteczny "W oczekiwaniu na Boże Narodzenie"

Gminny Ośrodek  Kultury w Iwoniczu- Zdroju zaprasza na VII Kiermasz  Świąteczny "W oczekiwaniu na Boże Narodzenie", który odbędzie się w niedzielę 21 grudnia w sali Kina Wczasowicz przy Placu Dietla 2 w Iwoniczu-Zdroju. Impreza odbędzie się w godzinach od 9.30 do 17.00.

CHOINKI JEDYNKI - XIII Charytatywna Akcja Pierwszego Programu Polskiego Radia

Pierwszy Program Polskiego Radia, Lasy Państwowe i Urząd Miasta w Ustroniu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w 13. akcji charytatywnej Choinki Jedynki. Impreza odbędzie się na Rynku Miejskim w Ustroniu w środę 10 grudnia o godzinie 9.00.

Warsztaty "Serie i Łańcuchy Zabaw Aktywizujących"

W czwartek 11 grudnia w Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej przy Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku odbędą się bezpłatne warsztaty pod hasłem "Serie i łańcuchy zabaw aktywizujących".

Mammobus w Inowrocławiu

W czwartek 4 grudnia w Inowrocławiu będzie można bezpłatnie wykonać badanie mammograficzne w mammobusie. Jest to element Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Projekt adresowany jest do kobiet w wieku 50-69 lat.

Biblioteka Miejska w Inowrocławiu bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza przystąpiła do projektu "Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących". W ramach tego programu biblioteka otrzymała urządzenie do odczytu dokumentów audio, przystosowane do obsługi przez osoby niewidome i słabowidzące.

Projekt Aktywni 50+

Projekt organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking i współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki to cykl bezpłatnych treningów Nordic Walking oraz konferencji informacyjnych o tematyce zdrowotnej, organizowanych w małych i średnich miastach oraz w dzielnicach dużych miast. Nordic Walking mogą uprawiać niemal wszyscy, zachęcamy do zainteresowania projektem.

Akcja Honorowego Krwiodawstwa w Darłowie

28 listopada w Darłowskiej Jednostce Wojskowej w godzinacg 8.30 - 12.30 odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi. Organizatorem tej inicjatywy jest Darłowski Klub Honorowych Dawców Krwi PCK. Akcja odbędzie się pod hasłem "Krew daje życie".

Podkarpackie Święto Niepełnosprawnych "Razem Piękniej"

W dniach 25-26 listopada w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja tego niezwykłego święta integracji. W czasie imprezy będzie można podziwiać niezwykłą twórczość niepełnosprawnych artystów. Serdecznie zapraszamy!

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.