Aktualności

Piknik Leśny w Wiśle Malince

W sobotę 27 czerwca na terenie przy skoczni im. Adama Małysza o godzinie 14.00 rozpocznie się Piknik Leśny. W programie imprezy występy artystyczne, muzyka na żywo, trening skoków Kadry Narodowej w Kombinacji Norweskiej, pokaz psów myśliwskich, występ Myśliwskiego Zespołu Śpiewaczego "Kwiczoły", zabawa taneczna oraz mnóstwo atrakcji towarzyszących.

XIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Strażackiej

Festiwal odbędzie się w dniach 26-27 czerwca w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Ciechocinku. Na imprezę zaprasza Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz Burmistrz Ciechocinka.

Bezpieczne Wakacje 2015 - pokazy w Świnoujściu

W ramach obchodów tegorocznych Dni Morza, w sobotę 20 czerwca Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA region Świnoujście zaprasza na pokazy związane z bezpieczeństwem podczas wakacji. Impreza odbędzie się w Porcie Jachtowym przy ul. Jachtowej pod stacją SAR.

Noc Świętojańska w Gdyni - Cudawianki 2015

Gdynia ma dla mieszkańców i gości bardzo atrakcyjną propozycję spędzenia Nocy Świętojańskiej - najkrótszej nocy w roku. 20 czerwca odbędą się koncerty gwiazd oraz liczne działania artystyczne w przestrzeni miejskiej, które będą angażować uczestników do wspólnej zabawy. Zapowiada się niezwykle ciekawe wydarzenie!

Sympozjum "Neurorehabilitacja"

W dniach 17-20 czerwca w Poznaniu odbędzie się XVII Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. Tym razem tematem przewodnim obrad będzie neurorehabilitacja. Szczególna uwaga zostanie poświęcona tematom dotyczącym rehabilitacji społecznej i zawodowej osób, które przebyły uszkodzenie centralnego układu nerwowego.

Tydzień Zdrowia w Wiśle

W dniach 15-19 czerwca na Placu B. Hoffa w Wiśle w godzinach 9.00 - 13.00 będzie można wykonać bezpłatne badania. W tych dniach będzie można również skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji specjalistycznych w poszczególnych placówkach medycznych. Imprezy związane z Tygodniem Zdrowia będą się odbywać także w placówkach oświatowych w Wiśle.

4. Piknik Rodzinny w Lądku-Zdroju

Piknik Rodzinny odbędzie się na terenie przy wyciągu narciarskim. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 15.00. W programie takie atrakcje jak konkursy, loteria, pokazy taneczne, spektakle teatralne, koncerty - Siloe Rockers oraz Moises Bethencourt, a także mnóstwo atrakcji dla dzieci.

Obchody 250. Urodzin Świnoujścia

Świnoujście będzie świętowało 250-lecie nadania praw miejskich 3 czerwca. Z tej okazji przygotowano imprezy jubileuszowe; główne obchody - Kapsuła Czasu, odbędą się na Placu Wolności o godzinie 16.00.

Dzień Dziecka w Wiśle

Z okazji Dnia Dziecka Wisła zaprasza do amfiteatru im. St. Hadyny na Piknik Rodzinny z Bernadetą Kowalską. Impreza pod hasłem "Mama, Tata i Ja" rozpocznie się o godzinie 16.00. Wstęp bezpłatny.

XIV Konkurs Sygnalistów Myśliwskiech o Kryształowy Róg w Lądku-Zdroju

Konkurs "O Kryształowy Róg" odbędzie się w dniach 29-30 maja w Parku Zdrojowym im. Jana Pawła II przy Placu Mariańskim w Lądku-Zdroju. Równolegle 30 maja odbędą się także Zawody Strzeleckie, które rozpoczną się o godzinie 9.00.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.