Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty Skontaktuj się

Aktualności

XVI Wielka Majówka Tatrzańska

Zakopane i okolice zapraszają na szereg ciekawych wydarzeń i imprez majówkowych. Cykl ruszy już 30 kwietnia, kolejna edycja Wielkiej Majówki Tatrzańskiej potrwa aż do 8 maja. W programie mnóstwo atrakcji dla każdego, nikt nie będzie się nudził w powiecie tatrzańskim.

IX Wycieczka Szlakiem Wlastimila Hofmana

W środę 27 kwietnia w Szklarskiej Porębie odbędzie się Wycieczka Szlakiem Wlastimila Hofmana - w dniu 135 rocznicy urodzin artysty. Wycieczkę poprowadzi Przewodnik Sudecki Waldemar Ciołek.

VIII Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Pływaniu

W dniach 23-24 kwietnia (sobota - niedziela) odbędzie się już 8. edycja Otwartych Mistrzostw Kołobrzegu w Pływaniu. Zawody zostaną przeprowadzone w Aquaparku MILENIUM przy ul. Łopuskiego 38. Wstęp wolny!

Pierwszomajowy Pochód Kijkowy

Wiślańskie Centrum Kultury i Urząd Miasta Ustroń organizują Pierwszomajowy Pochód Kijkowy - marsz nordic walking na trasie Wisła - Ustroń - Wisła. Dla uczestników będą do wyboru trzy trasy: 6 km, 12 km i 20 km.

Ekspozycja fotografii w ramach kampanii społeczno-informacyjnej "Rodzicielstwo bez barier"

W dniach 20-27 kwietnia na terenie Parku Solankowego w Inowrocławiu będzie można obejrzeć plenerową wystawę prezentującą zdjęcia 24 rodzin z woj. kujawsko-pomorskiego, w których przynajmniej jedno z rodziców zmaga się z niepełnosprawnością. Wydarzenie organizowane jest w ramach kampanii "Rodzicielstwo bez barier".

VIII Mistrzostwa Ustronia w Sprintach Narciarskich

Sezon zimowy dobiegł końca, ale nie jest to żadna przeszkoda dla miłośników narciarstwa. 16 kwietnia w Ustroniu odbędą się Mistrzostwa w Sprintach Narciarskich w stylu klasycznym na nartorolkach. Narciarstwo można uprawiać przez okrągły rok! Mistrzostwom będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i wydarzenia.

Dni Otwarte "Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa" w Karpaczu

W Karpaczu odbędzie się akcja profilaktyczna, w czasie której zostaną przeprowadzone badania kontolne stanuy uzębienia oraz badania przesiewowe pod kątem zmian patologicznych na błonie śluzowej jamu ustnej u chętnych osób, które się zgłoszą. Program zostanie przeprowadzony w dwóch turach: 25-30 kwietnia oraz 16-21 maja.

I Festiwal Sportu Wiślańskich Orłów

6 kwietnia w Wiśle odbędzie się impreza sportowa dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz pierwszoklasistów. Festiwal ma być początkiem całego cyklu takich imprez. Wydarzenie zostało objęte patronatem Miasta Wisła oraz Prezesa Wiślańskich Orłów.

Koncert "Kocham Zakopane"

W sobotę 9 kwietnia na Placu Niepodległości w Zakopanem odbedzie się wyjątkowy koncert wiosenny "Kocham Zakopane". Gwiazdą wieczoru będzie zespół Pectus. Oprócz muzyki na żywo na wszystkich kochających Zakopane będzie czekać mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Charytatywny Wieczór Koncertowy w Lądku-Zdroju

Kawiarnia Artystyczna "Dom Klahra" w Lądku-Zdroju zaprasza na koncert charytatywny "Gramy dla Karoliny", który odbędzie się w piątek 1 kwietnia o godzinie 17.00. W programie także licytacja atrakcyjnych przedmiotów.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie