Aktualności

Miniatury - Koncert Mikołajkowy w Krynicy-Zdroju

Zespół Tańca Artystycznego "Miniatury" zaprasza na Koncert Mikołajkowy w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. Początek koncertu o godzinie 15.30. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

ZUMBA Szlachetnej Paczki w Zakopanem

Z okazji otwarcia bazy rodzin drużyna Szlachetnej Paczki w Zakopanem zaprasza 21 listopada o godzinie 15.00 na Plac Niepodległości na wspólną Zumbę pod okiem instruktorów. Organizatorzy chcą, aby całe Krupówki zabłysnęły barwami Szlachetnej Paczki, dlatego każdy uczestnik jest proszony o ubranie co najmniej jednej rzeczy w kolorze czerwonym!

Wielka Gala Integracji 2015

Każdego roku w Warszawie z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych organizowana jest Wielka Gala Integracji. Wydarzenie ma charakter rocznego podsumowania działań prowadzonych na rzecz osób z niepełnosprawnością. To także uroczystość przyznawania medalu Przyjaciel Integracji oraz wielka impreza kulturalna - Galę prowadzą znani prezenterzy i aktorzy, udział w wydarzeniu biorą różne znane osobistości, nie brakuje także występów artystycznych.

Mikołajkowy Marsz Nordic Walking

Mikołajki również można spędzić na sportowo, dbając o swoje zdrowie i kondycję. Jedną z aktywnych propozycji na tą okazję jest Mikołajkowy Marsz Nordic Walking, który odbędzie się 5 grudnia w Wiśle. Mile widziane czapki i stroje Mikołaja.

Akademickie Warsztaty Naukowe - Interdyscyplinarne aspekty zdrowego stylu życia

W dniach 17-19 listopada w Lądku-Zdroju odbędą się warsztaty naukowe, których tematem przewodnim jest szeroko pojęty zdrowy styl życia. Spotkania będą miały miejsce w Hotelu Mir-Jan.

II Otwarty Sprawdzian Integracyjny Fundacji HANDICAP Zakopane

W sobotę 7 listopada odbędzie się Otwarty Sprawdzian Integracyjny organizowany przez Fundację HANDICAP Zakopane oraz Urząd Miasta Zakopane. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób z niepełnosprawnością - dzieci i dorosłych, a także wolontariuszy, asystentów i sparing-partnerów. Każdy sportowiec z niepełnosprawnością, który ukończy sprawdzian, otrzyma medal i dyplom pamiątkowy.

Koncert z okazji Święta Niepodległości w Lądku-Zdroju

W środę 11 listopada w Centrum Kultury i Rekreacji przy pl. Staromłyńskim 5 w Lądku-Zdroju o godzinie 16.00 odbędzie się koncert pt. "Polska Niepodległa". Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Trójmiejski Bieg Niepodległości

W Święto Niepodległości 11 listopada na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni odbędzie się Bieg Niepodległości. To wydarzenie sportowe będzie jednocześnie wielkim finałem PKO Grand Prix Gdyni w biegach ulicznych.

Górska Przygoda 2015

W sobotę 14 listopada w Wiśle biegacze i pasjonaci Nordic Walking będą mogli spróbować swoich sił w drugiej edycji "Górskiej Przygody". Zawody organizowane są przez Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji.

Rozpoczęcie sezonu Morsów w Sopocie

Już w najbliższą niedzielę sopockie morsy rozpoczynają sezon kąpielowy! 25 października odbędzie się inauguracja sezonu 2015/2016. Organizatorzy zapraszają wszystkich członków Stowarzyszenia Sopockiego Klubu Morsów, sympatyków zimowych kąpieli oraz ich przyjaciół i znajomych na oficjalne rozpoczęcie sezonu Morsów.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie