Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty Skontaktuj się

Aktualności

Festiwal Wód Mineralnych w Muszynie

W dniach 6-7 sierpnia w Muszynie odbędzie się największa letnia impreza plenerowa - Festiwal Wód Mineralnych. W tych dniach Amfiteatr Zapopradzie stanie się plenerową pijalnią wody mineralnej. W czasie imprezy odbędzie się mnóstwo występów artystycznych.

XIV Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych

W sobotę 30 lipca w Ustce odbędzie się XIV Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych im. Stanisława Kądzieli, organizowany przez Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe Ustka. Rajd potrwa w godzinach 8.30 - 13.00.

XI Rowerowy Rajd Retro

W sobotę 23 lipca odbędzie się niesamowity rajd zabytkowych rowerów, od lat już nie będących w produkcji. Trasa biegnąca przez Góry Izerskie będzie wiodła ze Stacji Turystycznej ORLE w Szklarskiej Porębie do XI Festyn Św. Anny w czeskiej Jizerce. Osoby na rowerach współczesnych mogą towarzyszyć uczestnikom rajdu.

Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej

W dniach 28-31 lipca w Ciechocinku odbędzie się Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej. Koncert Inauguracyjny odbędzie się w 27 lipca o godz. 19.00 w Amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu.

IV Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking

W niedzielę 17 lipca w Kościelisku odbędą się zawody - Biathlonowy Nordic Walking. Połączenie nordic walking z elementem strzelania jest stosunkowo młodą dyscypliną, ale nie trzeba mieć doświadczenia - każdy uczestnik będzie miał możliwość przejścia kursu strzeleckiego przed startem.

Projekt Plaża w Kołobrzegu

W nadchodzący weekend 15-17 lipca Projekt Plaża zawita na plażę centralną w Kołobrzegu. Powstanie tam plażowe miasteczko podzielone na strefy, w których będzie można aktywnie wypocząć, zrelaksować się i oczywiście świetnie się bawić.

Rowerowe Wycieczki z Duchem Gór

Szklarska Poręba zaprasza do udziału w bezpłatnych rowerowych wycieczkach z przewodnikiem w ramach Festiwalu Rowerowego Bike Week 2016. Wycieczki odbędą się 6 i 7 lipca 2016.

Warsztaty Aktywności Górskiej dla głuchoniewidomych

W dniach 4-16 lipca 2016 w Karpaczu odbędą się już po raz drugi Warsztaty Aktywności Górskiej organizowane przez Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym (TPG). Warsztaty skierowane są zarówno do miłośników gór, jak i osób chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę z górami.

Aktywne Lato 2016 w Gdyni

Już 1 lipca w Gdyni rusza kolejna edycja Aktywnego Lata - cyklu zajęć sportowych i rekreacyjnych, które przez cały sezon wakacyjny będą się odbywały na gdyńskiej plaży Śródmieście. Nie zabraknie atrakcji dla osób w każdym wieku, także dla najmłodszych.

Rajd Rowerowy w Ustce

W sobotę 18 czerwca w Ustce odbędzie się Rajd Rowerowy Kierunek-Jezierzany. Trasa turystyczna Ustka-Jezierzany ma długość 26 km, rajd przeznaczony dla średnio zaawansowanych rowerzystów.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie