Aktualności

Festiwal Smaku i Rękodzieła w Ustroniu Morskim

W dniach 25-27 lipca odbędzie się fantastyczne wydarzenie organizowane przez Zielone Jarmarki. Naturalne produkty i przysmaki cieszą się rosnącą popularnością, podczas Festiwalu będzie można się z nimi zapoznać i uzupełnić zapasy domowych spiżarni. W programie wydarzenia m.in. pokazy kulinarne, występy artystyczne i wiele innych atrakcji.

XVIII Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej w Ciechocinku.

Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych Pro Omnibus oraz Burmistrz Miasta Ciechocinka zapraszają na Festiwal "Impresje Artystyczne 2014". Występy rozpoczną się 23 lipca i potrwają do soboty 26 lipca, kiedy odbędzie się Koncert Galowy. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Festyn Rodzinny w Solcu-Zdroju.

W niedzielę 20 lipca 2014 odbędzie się Festyn Rodzinny "Soleckie Lato nad Zalewem" w popularnej miejscowości uzdrowiskowej, jaką jest Solec-Zdrój. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, m.in. koncerty, rozgrywki siatkówki plażowej oraz gry i zabawy rekreacyjne.

Rajd rowerowy z Henrykiem Sytnerem w Darłowie.

W sobotę 12 lipca o godzinie 12.00 spod hali przy hotelu "Apollo" wyruszy rajd rowerowy, długość trasy wynosi 3,333 kilometra. Przebieg rajdu obejmie najciekawsze miejsca w Darłowie. Rajd poprowadzi znany dziennikarz radiowej "Trójki" Henryk Sytner.

Festiwal Ducha Gór w Karpaczu i Jeleniej Górze.

Już 12 lipca w Karpaczu biegiem na Śnieżkę rozpocznie się niezwykły Festiwal, który potrwa do 26 lipca. Niesamowite atrakcje w tych dniach pozwolą turystom i mieszkańcom na prawdziwe doświadczenie Ducha Gór i poczucie tajemniczego klimatu. Bez wątpienia warto wybrać się do Karpacza, Jeleniej Góry i okolic w czasie trwania Festiwalu, by w bardzo atrakcyjny sposób poznać karkonoskie legendy i tradycje.

"Górale Nadpopradzcy - tożsamość trzech kultur" w Piwnicznej-Zdroju.

3 lipca 2014 o godzinie 10.00 w Pijalni Artystycznej w Piwnicznej-Zdroju rozpocznie się niezwykle ciekawe sympozjum, podczas którego będzie można zapoznać się z kulturą i tradycją górali zamieszkujących Beskid nad Popradem.

Dni Łeby - Festiwal Żagli ISSA i Szantowisko.

W dniach 4-6 lipca 2014 w Łebie na turystów i mieszkańców czeka wiele atrakcji związanych z żeglarstwem. Festiwal ma na celu popularyzację żeglarstwa zarówno jako sportu, jak i doskonałego sposobu na wypoczynek i rekreację. W programie m.in. regaty o puchar ISSA, rejsy turystyczne po morzu, morskie pokazy ratownicze oraz wieczorna zabawa w tawernie portowej.

Solec-Zdrój zaprasza na Noc Świętojańską.

W najbliższą niedzielę 29 czerwca nad zalewem soleckim odbędą się obchody 7 Imienin Jana i Janiny. W programie imprezy występy zespołów dziecięcych, koncert Krakowskiej Grupy Bluesowej oraz niezwykły pokaz Teatru Ognia Enzonda. Zapowiada się niezapomniany wieczór dla mieszkańców i turystów, którzy tego dnia odwiedzą Solec-Zdrój.

XVI Bieg Górski ŻAR 2014 w Międzybrodziu Żywieckim.

W najbliższą sobotę 28 czerwca ze skrzyżowania ulic Młyńskiej i Beskidzkiej w  Międzybrodziu Żywieckim wystartuje bieg na Górę Żar (761 m n.p.m.). To już ostatnia chwila, by zgłosić swoje uczestnictwo w tym wyjątkowym sportowym wydarzeniu, zapisy są przyjmowane do 24 czerwca.

Noc Kupały w Ustce - aktywnie!

Przy Bunkrach Baterii Bluchera w Ustce odbędą się 21-22 czerwca obchody SOBÓTKI - NOCY KUPAŁY. Oprócz tradycyjnych atrakcji jak puszczanie wianków czy ognie sobótkowe można wziąć udział w rajdzie pieszym, rowerowym oraz spływie kajakowym. Jest to doskonały pomysł na połączenie rekreacji z tradycyjnym świętowaniem.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.