Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z nami

Aktualności

Kołobrzeskie Mikołajki

Kołobrzeg jest jednym z popularnych miejsc na zimowe wyjazdy rehabilitacyjne. Wszystkich, którzy spędzą tam pierwszy tegoroczny grudniowy weekend, zachęcamy do udziału w Kołobrzeskich Mikołajkach w niedzielę 4 grudnia.

XXII Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao Paulo

Ostatnią imprezą rekreacyjną, w jakiej będzie można wziąć udział w tym roku, jest tradycyjnie Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao Paulo. Biegacze oraz uczestnicy marszu nordic walking wystartują przed północą i aktywnie zakończą odchodzący rok 2016. Nowy rok powitają na trasie, a na metę dotrą już w 2017 roku.

IV Spotkania Radością Malowane w Polanicy-Zdroju

W piątek 25 listopada w Teatrze Zdrojowym im. M. Ćwiklińskiej w Polanicy-Zdroju odbędzie się 4. edycja festiwalu twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych z terenu Kotliny Kłodzkiej.

VI Ogólnopolski Mityng pływacki osób z niepełną sprawnością

W piątek 18 listopada na basenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbędzie się VI Ogólnopolski Mityng pływacki, w których wezmą udział osoby niepełnosprawne. Zawodnicy będą się zmagali w różnych konkurencjach, także tych dla osób, które nie mają możliwości pływać na czas.

Jesienne Wędrówki z Przewodnikami w Tatrzańskim Parku Narodowym

Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego w Zakopanem zaprasza do udziału w Wędrówkach z Przewodnikiem. Najbliższy taki spacer połączony z edukacją przyrodniczą odbędzie się 19 listopada. Zaproszenie do udziału kierowane jest do rodzin z dziećmi.

Bieg Niepodległości w Dusznikach-Zdroju

Od kilku lat coraz więcej miejscowości postanawia oprócz tradycyjnych obchodów, uczcić Święto Niepodległości także poprzez bieg uliczny. Rekreacyjne Biegi Niepodległości odbywają się także w miejscowościach uzdrowiskowych i turystycznych. Jedną z nich są Duszniki-Zdrój, gdzie odbędzie się bieg na 1918 metrów oraz na 11 kilometrów.

Profilaktyka przeciwnowotworowa - wykład w Inowrocławiu

Urząd Miasta Inowrocławia wraz z Bilioteką Miejską im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zapraszają wszystkie zainteresowane osoby na wykład pt. "Jak zmniejszyć ryzyko raka prostaty?". Wykład poprowadzi specjalista w dziedzinie urologii, lek. Mariusz Płodzidyn.

Szkoła Zdrowego Gotowania w Wiśle

W poniedziałek 17 października o godzinie 18.00 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle odbędą się warsztaty "Szkoła Zdrowego Gotowania". Temat spotkania: "Dynia, wartościowa i niedoceniana".

3. AmberExpo Półmaraton Gdańsk

W niedzielę 16 października odbedzie się 3. edycja AmberExpo Półmaraton Gdańsk. W tym roku udział w imprezie będą mogli wziąć także mniej zaawansowani biegacze - oprócz półmaratonu odbędzie się bieg towarzyszący na dystansie 5 kilometrów.

Wielka Gala Integracji 2016

19 listopada w warszawskiej Arenie Ursynów odbędzie się 21. Wielka Gala Integracji. Jest to największe, doroczne święto osób niepełnosprawnych w Polsce, organizowane z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych przez organizację Integracja.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie