Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem Pośrednictwa

Aktualności

VI Bieg Morsa

W niedzielę 26 lutego w Garczynie (gmina Kościerzyna) na Kaszubach odbędzie się VI Bieg Morsa. W programie imprezy rekreacyjnej bieg, marsz nordic walking oraz oczywiście kąpiel morsów w jeziorze Garczyn.

Zimowe Koncerty z Muzyką Klasyczną w Kołobrzegu

Stowarzyszenie Fundusz Promocji Talentów zaprasza na VI Muzyczną Zimę Kołobrzeg 2017. W dniach 13-21 lutego w Sali Ratusza Miejskiego w Kołobrzegu o godzinie 19.00. będą się odbywały koncerty muzyki klasycznej.

Gruba Piętnastka - zimowy bieg górski nad morzem

W sobotę 18 lutego na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego odbędzie się tegoroczna edycja Trójmiejskiego Ultra Tracku - biegu na dystansie 65 kilometrów. Dla mniej ekstremalnych zawodników przygotowano dystans około 15 kilometrów - Grubą Piętnastkę.

IX Bieg Podhalański

W sobotę 4 lutego w Nowym Targu (pomiędzy Zakopanem a Rabką-Zdrojem) odbędzie się IX Bieg Podhalański. Do wyboru dla uczestników będą trzy dystanse: 5, 15 lub 30 kilometrów.

Zimowe Grand Prix Szczyrku 2017

Rusza tegoroczna edycja Grand Prix Szczyrku - profesjonalnych zawodów slalomowych dla amatorów. Każdy narciarz może wziąć udział w zawodach i spróbować swoich sił. Uczestnicy minimum trzech z sześciu zawodów będą mogli wziąć udział w Wielkim Finale.

Walentynkowa wędrówka - "Randka z wydmami"

Jak wiemy, każda okazja jest odpowiednia, by uczcić ją aktywnie i na sportowo. Taka możliwość będzie także z okazji Walentynek. Można na przykład wziąć udział w niezwykłej "Randce z wydmami" - wędrówce po Słowińskim Parku Narodowym.

13. Festiwal Zaczarowanej Piosenki

Ruszyły eliminacje do tegorocznego Festiwalu Zaczarowanej Piosenki dla utalentowanych muzycznie osób niepełnosprawnych. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: 10-16 lat oraz powyżej 16 lat. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 marca 2017 roku.

XXXIII Ogólnopolski BIEG GĄSIENICÓW 2017 w Zakopanem

Burmistrz Miasta Zakopane oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z Zakopanem zaprasza do udziału w tegorocznym BIEGU GĄSIENICÓW. Bieg odbędzie się w sobotę 21 stycznia na trasach biegowych Kościelisko Chotarz.

2. Zabawy Łyżwiarskie o Maskotkę Ustronia dla dzieci

W sobotę 21 stycznia w Ustroniu odbędą się Zabawy Łyżwiarskie dla dzieci. W programie zabawy na lodzie, słodkie upominki dla uczestników i niespodzianki dla aktywnych. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00.

Winter Food Festival w Wiśle

Rozgrywkom Pucharu Świata w Skokach Narciarskich 13-15 stycznia w Wiśle Malince będzie towarzyszył niezwykły górski festiwal o prawdziwie zimowym klimacie - Winter Food Festiwal. W programie m.in. strefa kibica, Food Trucki, Pokaz Ekstremalnego Narciarstwa i Snowboardu na wiślańskim rynku, projekcje filmów sportowych, zabawa przy muzyce i wiele więcej! 

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie