Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem Pośrednictwa

Aktualności

10. Bieg po Nowe Życie w Wiśle

W sobotę 1 kwietnia w Wiśle odbędzie się jubileuszowy, 10. Bieg po Nowe Życie. Ideą biegu jest propagowanie transplantacji narządów i edukacja społeczna w tym zakresie. Jak co roku w biegu weźmie udział wiele gwiazd sportu i ekranu.

Zakończenie sezonu morsowania 2016/17 w Kołobrzegu

W niedzielę 2 kwietnia na plaży przy molo i w Marinie Solnej Porcie Jachtowym odbędzie się huczne zakończenie sezonu morsowania 2016/17. Organizatorem imprezy rekreacyjnej jest Kołobrzeski Klub Morsów.

IV Marsz Na TAK w Poznaniu

Z okazji powitania wiosny oraz celebracji Międzynarodowego Dnia Zespołu Downa, Stowarzyszenie Na Tak zaprasza do udziału w IV Marszu Na TAK. Wydarzenie odbędzie się 21 marca, początek marszu o godzinie 11.00 na Placu Adama Mickiewicza.

Festiwal Zaczarowanej Piosenki - przedłużony termin zgłoszeń!

Ze względu na powtarzające się prośby, Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" zdecydowała się przedłużyć termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w tegorocznej edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki! Utalentowane wokalnie soby niepełnosprawne mogą nadsyłać swoje zgłoszenia do 22 marca.

Charytatywny Bieg dla Alexa

W sobotę 1 kwietnia w Szklarskiej Porębie na Polanie Jakuszyckiej odbędzie się bieg charytatywny. Jego celem jest zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację chorującego na dziecięce porażenie mózgowe oraz padaczkę lekooporną dwuletniego Alexa.

Warsztat Dietetyczny dla Aktywnych

Chcesz się dowiedzieć, jak schudnąć bez drastycznych wyrzeczeń? Wystarczy, że zadbasz o zdrowie odżywianie. Jak tego dokonać, można się dowiedzieć na Warsztatach Dietetycznych dla Aktywnych, które odbędą się 4 marca w Warszawie.

VII Ogólnopolski Konkurs Poezji dla Osób Niepełnosprawnych "Słowa, dobrze, że jesteście"

Fundacja Anny Dymnej "Mimo wszystko" zaprasza osoby niepełnosprawne do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poezji dla Osób Niepełnosprawnych "Słowa, dobrze, że jesteście". Zgłoszenia przyjmowane są do 17 marca!

Otwarcie zmodernizowanych basenów solankowych w Uzdrowisku Ustroń

Uzdrowisku Ustroń otworzyło zmodernizowane baseny solankowe. Otwarcie miało miejsce w poniedziałek 20 lutego, pierwsi kuracjusze mają już za sobą zabiegi w odnowionych basenach. W niedługim czasie baseny zostaną udostępnione także dla osób spoza Uzdrowiska.

VI Bieg Morsa

W niedzielę 26 lutego w Garczynie (gmina Kościerzyna) na Kaszubach odbędzie się VI Bieg Morsa. W programie imprezy rekreacyjnej bieg, marsz nordic walking oraz oczywiście kąpiel morsów w jeziorze Garczyn.

Zimowe Koncerty z Muzyką Klasyczną w Kołobrzegu

Stowarzyszenie Fundusz Promocji Talentów zaprasza na VI Muzyczną Zimę Kołobrzeg 2017. W dniach 13-21 lutego w Sali Ratusza Miejskiego w Kołobrzegu o godzinie 19.00. będą się odbywały koncerty muzyki klasycznej.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie