Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem Pośrednictwa

Aktualności

Międzypokoleniowa potańcówka na Sopockiej Majówce

W niedzielę 30 kwietnia w Muszli Koncertowej na Skwerze Kuracyjnym przy Sopockim Molo odbędzie się Potańcówka Międzypokoleniowa, którą poprowadzą: najstarsza w Polsce DJ-ka:DJ Wika oraz DJ Czarna z Sopotu.

Wielkie Ustrońskie Grillowanie na Równicy

W dniach 5-7 maja w Górskim Parku Równica w Ustroniu odbędzie się Wielkie Ustrońskie Grillowanie. Organizatorzy zadbali o bardzo bogaty program aktrakcji towarzyszących! Wstęp na Wielkie Grillowanie jest bezpłatny.

Pierwszomajowy Marsz Nordic Walking w Wiśle

W poniedziałek 1 maja w Wiśle odbędzie się Pierwszomajowy Marsz Nordic Walking. Udział mogą wziąć osoby w każdym wieku, do wyboru dla uczestników będą trzy trasy: 7, 14 oraz 20 kilometrów.

Triathlon Amazonek - Jacnia k/Zamościa

Stowarzyszenie Kobiet po Leczeniu Raka Piersi "Zamojskie Amazonki" oraz Gmina Adamów organizują V Triathlon Amazonek, który odbędzie się w niedzielę 30 kwietnia. Dochód z imprezy będzie przekazany na profilaktykę i leczenie raka piersi prowadzone przez Stowarzyszenie.

Kopalnia Bursztynu w Świnoujściu

W sobotę 29 kwietnia na terenie Fortu Anioła w Świnoujściu zostanie uruchomiona po raz pierwszy nowa atrakcja dla turystów i mieszkańców: Kopalnia Bursztynu. Znalezione tam bursztyny będzie można zabrać ze sobą na pamiątkę!

Akcja "Przewodnik Czeka" w Wiśle!

PTTK oddział Wisła zachęca turystów indywidualnych do udziału w pieszych wycieczkach z przewodnikiem. Akcja potrwa w czasie długiego weekendu majowego: od 29 kwietnia do 3 maja 2017.

Światowy Dzień Zdrowia 2017

Każdego roku 7 kwietnia w rocznicę powstania WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku ten dzień poświęcony jest kampanii informacyjnej na rzecz depresji pod hasłem "Depresja - porozmawiajmy o niej".

IV Ogólnopolski Marsz Nordic Walking

W sobotę 29 kwietnia w Chorzowie na Stadionie Śląskim odbędzie się impreza rekreacyjna - IV Ogólnopolski Marsz Nordic Walking "Chodzić każdy może". Na zawodników będą czekały dwa dystanse: 5 km i 10 km oraz Marsz Malucha na 400 metrów.

Milion Swingów dla Autyzmu

W sobotę 1 kwietnia w wielu miastach Polski odbędzie się kolejna edycja imprezy charytatywnej "Milion Swingów dla Autyzmu". Całość zebranych funduszy zostanie przekazana na rzecz pomocy dzieciom ze spektrum autyzmu.

5. GO! Bieg z Fizjoterapią

W sobotę 1 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się już piaty GO! Bieg, tym razem pod patronatem wrocławskiej Wyższej Szkoły Fizjoterapii. Do wyboru będą dwa dystanse: 5 i 10 kilometrów, dodatkowo bieg krasnala dla dzieci.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie