Aktualności

Piknik Rodzinny "Moje i Twoje Przeboje" w Inowrocławiu

W sobotę 23 sierpnia o godzinie 13.00 przy Tężni w Parku Solankowym odbędzie się impreza dedykowana całym rodzinom. W programie gry i konkursy dla dzieci, występy lokalnych artystów, ciekawe stoiska, a wydarzeniem wieczoru będzie koncert Ryszarda Rynkowskiego.

V Jarmark Pasterski w gminie Istebna

W sobotę 23 sierpnia 2014 w Koniakowie, tworzącym wraz z Istebną i Jaworzynką Trójwieś Beskidzką, odbędzie się już piąta edycja Jarmarku Pasterskiego pod hasłem "Kto ma owce ten ma co chce". W programie m.in. takie atrakcje jak pokaz produkcji serów, występy regionalnych zespołów ludowych, warsztaty rękodzielnicze oraz pokaz przędzenia i przerobu wełny.

V Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Po Nizinie Ciechocińskiej"

W dniach 16-17 sierpnia odbędzie się wyścig kolarski, którego trasa obejmuje ulice Ciechocinka oraz okoliczne miejscowości. W sobotę o godzinie 12.00 na ul. Kościuszki wystartuje miejski etap wyścigu. W niedzielę o godzinie 14.00 kolarze wystartują z Raciążka i będą się zmagać na trasie Raciążek - Nieszawa - Ciechocinek - Raciążek. Zapraszamy wszystkich do kibicowania zawodnikom!

V Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Ustroniu

14 sierpnia 2014 w Ustroniu odbędą się obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Początek wydarzenia planowany jest na godzinę 10.00. W programie m.in. występy artystyczne podopiecznych z Domów Pomocy Społecznej.

III Kołobrzeski Festiwal Filmowy

Już jutro (czwartek 7 sierpnia) w Kołobrzegu rozpocznie się Festiwal Filmowy! Seanse filmowe będą się odbywały w Sali Widowiskowej i Małej Sali Regionalnego Centrum Kultury, a spotkania z zaproszonymi gwiazdami w Hotelu Marine*****. Wstęp na wszystkie imprezy Festiwalu jest bezpłatny.

Fotograficzna Wyprawa Doliną Łomniczki

9 sierpnia w Karpaczu będzie można wybrać się na wycieczkę pieszą, w trakcie której odwiedzi się piękne, ciekawe miejsca i uwieczni widoki na fotografiach. Początek o godzinie 10.00, przewidywany czas trwania to 4 godziny.

30-te Balonowe Mistrzostwa Polski w Nałęczowie

Już w środę 6 sierpnia w Nałęczowie odbędzie się jubileuszowa edycja międzynarodowych zawodów, która potrwa do 10 sierpnia. Równolegle zostaną rozegrane IX Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar Spa Nałęczów i ML "Skrzydlata Polska" Nałęczów.

Dożynki w Skansenie w Wasilkowie

W niedzielę 3 sierpnia w Białostockim Muzeum Wsi (oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku) odbędzie się wyjątkowa impreza. W programie takie atrakcje jak koncerty zespołów polskich i zagranicznych, prezentacja tradycyjnych żniw i obrzędów dożynkowych, kiermasz rękodzieła i rzemiosła ludowego oraz degustacja specjałów kuchni podlaskiej.

Festiwal Smaku i Rękodzieła w Ustroniu Morskim

W dniach 25-27 lipca odbędzie się fantastyczne wydarzenie organizowane przez Zielone Jarmarki. Naturalne produkty i przysmaki cieszą się rosnącą popularnością, podczas Festiwalu będzie można się z nimi zapoznać i uzupełnić zapasy domowych spiżarni. W programie wydarzenia m.in. pokazy kulinarne, występy artystyczne i wiele innych atrakcji.

XVIII Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej w Ciechocinku.

Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych Pro Omnibus oraz Burmistrz Miasta Ciechocinka zapraszają na Festiwal "Impresje Artystyczne 2014". Występy rozpoczną się 23 lipca i potrwają do soboty 26 lipca, kiedy odbędzie się Koncert Galowy. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.