Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z nami

Aktualności

XII Forum Rynku Zdrowia

W dniach 26-27 października w Warszawie odbędzie się dwunaste Forum Rynku Zdrowia. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych i kluczowych debat publicznych o stanie obecnym systemu ochrony zdrowia w Polsce oraz o jej przyszłości.

VII Śląski Rajd Turystyczny "BEZ BARIER" w Wiśle

24 września odbędzie się integracyjny rajd turystyczny. Celem imprezy jest umożliwienie osobom niepełnosprawnym uprawiania krajoznawstwa i aktywnej turystyki. Rajd przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych oraz zagrożonych izolacją społeczną.

Światowy Dzień Serca 2016

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne kolejny raz organizuje "Światowy Dzień Serca". W tym roku odbędzie się on pod hasłem "Polacy mają serce". Centralne Obchody odbędą się 18 września w godzinach 10-18 na Warszawskim Podzamczu. Obchody Światowego Dnia Serca odbędą się także w wielu innych miastach Polski.

V Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom

W sobotę 10 września w Krakowie odbędzie się bieg Fundacji Tesco Dzieciom "wyBIEGAM poMOC". W ramach imprezy odbędzie się kilka różnych biegów, dzięki czemu udział może wziąć każdy. Zaplanowano także liczne wydarzenia towarzyszące. Celem akcji jest zbiórka funduszy dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, w którym leczą się najmłodsi pacjenci z całej Polski.

Integracyjny Mini Maraton - XXVIII Bieg Solny w Ciechocinku

W sobotę 10 września w Ciechocinku odbędzie się XXVIII Bieg Solny. W zawodach mogą wziąć wszyscy: dzieci i dorośli, osoby sprawne i niepełnosprawne, także poruszające się na wózku. W zależności od kategorii, uczestnicy będą pokonywać od 1 do 6 okrążeń trasy, każde po 500 metrów.

I Bieg Rokity po Diabelskiej Równicy

W sobotę 17 września w Ustroniu odbędzie się pierwszy w historii Bieg Rokity po Diabelskiej Równicy. Atrakcyjna krajobrazowo trasa będzie liczyć 14 kilometrów, limit czasu na jej pokonanie to 3 godziny. Jednym z głównych celów imprezy jest popularyzacja biegów górskich.

XIII Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej im. Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza

W piątek 16 września 2016 ruszy XIII Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej im. Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza. Przejście jest ekstremalnie trudnym rajdem turystycznym upamiętniającym ratowników GOPR Karkonosze, którzy zginęli po lawiną śnieżną w 2005 roku. Oprócz niezwykle trudnego rajdu odbędzie się także jego mniej wymagająca odsłona - Połowa Przejścia, a także Małe Przejście dla rodzin z dziećmi.

Bieg po oddech w Zakopanem

W niedzielę 4 września w Zakopanem odbędzie się wydarzenie charytatywne na rzecz chorych na mukowiscydozę. Bieg jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą i jednym z jego głównych celów jest integracja osób niepełnosprawnych z otoczeniem oraz podkreślenie wielkiego znaczenia, jaki ma sport i aktywność fizyczna w terapii osób zmagających się z chorobami płuc.

Ostatni weekend akcji "Przewodnik Czeka" w Wiśle

To już ostatnia szansa, by wziąć udział w wycieczce z przewodnikiem dla turystów indywidualnych, które w sezonie wiosenno-letnim odbywały się w Wiśle. Ostatnie wędrówki zaplanowano na 27 i 28 sierpnia.

III Ogólnopolski Turniej Tenisa na Wózkach

W dniach 2-4 września w Szczawnie-Zdroju na kortach tenisowych przy ul. Ofiar Katynia 1 zostanie rozegrany Turniej Tenisa na Wózkach. W zawodach weźmie udział 16 graczy na wózkach zrzeszonych w 10 klubach w kraju. Organizatorzy zapraszają na Turniej wszystkich sympatyków tenisa ziemnego. My także zachęcamy do kibicowania zawodnikom!

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie