Aktualności

Piknik Rodzinny we Włocławku

W sobotę 27 września w godzinach 10.00-14.00 na Placu Wolności odbędzie się impreza, której organizatorem jest Zespół Szkół Nr 3 we Włocławku. Celem wydarzenia jest integracja osób niepełnosprawnych ze środowiskiem lokalnym. W czasie imprezy odbędą się liczne konkurencje sportowe w ramach promowania rekreacyjnego uprawiania sportu.

Święto Plonów w Koszalinie

W sobotę 20 września na Placu przy Amfiteatrze w Koszalinie będzie miała miejsce impreza dożynkowa, w czasie której odbędzie się jarmark produktów naturalnych wytwarzanych przez regionalnych przetwórców i producentów, wystawa twórczości ludowej, występy artystyczne, prezentacje, konkursy i inne atrakcje.

XXIII Kongres Uzdrowisk Polskich

W dniach 2-4 października w Krynicy-Zdroju odbędzie się tegoroczny Kongres Uzdrowisk Polskich, należący do najbardziej prestiżowych polskich konferencji uzdrowiskowych. Tematem przewodnim XXIII Kongresu jest "Turystyka uzdrowiskowa odpowiedzią na aktualne potrzeby i preferencje konsumentów".

XV Międzynarodowy Festiwal Pszczelarski w Jeleniej Górze-Cieplicach

W dniach 13-14 września 2014 Jelenia Góra stanie się prawdziwym centrum pszczelarskim. Tematem przewodnim piętnastej edycja Festiwalu będzie "Bartnictwo w Sudetach Zachodnich". Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w Festiwalu na Placu Piastowskim w Jeleniej Górze, początek w sobotę o godzinie 10.00.

Targi REHABILITACJA 2014 w Łodzi

W dniach 18-20 września 2014 w Hali Expo-Łódź odbędzie się największy w kraju przegląd ofert i nowości na rynku branżowym. Na tegorocznej edycji targów zaprezentuje się dwieście szesnaście firm z ośmiu państw. Dzięki targom można poznać wszystkie nowe trendy w rehabilitacji i najnowsze osiągnięcia technologiczne w tej dziedzinie.

Święto Piernika w Toruniu

Impreza w tym roku ponownie zagości na toruńskiej Starówce. Odbędzie się w dniach 6-7 września 2014. W czasie jej trwania będą miały miejsce takie atrakcje, jak jarmark, warsztaty, pokazy, spektakle i kolorowa Piernikowa Parada. Większość wydarzeń odbędzie się na Rynku Staromiejskim oraz w Muzeum Etnograficznym.

"Źródło Zdrowia" - Festiwal Turystyki Uzdrowiskowej i Aktywnego Wypoczynku

W dniach 19-21 września w Parku Zdrojowym w Polanicy-Zdroju odbędzie się Festiwal, który organizowany jest z myślą o promocji zdrowego i aktywnego stylu życia. W czasie imprezy będzie można zapoznać się z bogatą ofertą miejscowości turystycznych, sanatoriów, organizacji i przedsiębiorstw związanych z rehabilitacją i profilaktyką zdrowotną oraz producentów zdrowej i ekologicznej żywności. Zdecydowanie warto wziąć udział w tym Festiwalu w Polanicy-Zdroju!

III Ogólnopolski Festiwal Piękna i Urody w Ciechocinku

W sobotę 30 sierpnia 2014 w Muszli Koncertowej w ciechocińskim Parku Zdrojowym o godzinie 18.00 rozpocznie się 3. edycja tej imprezy. W programie m.in. pokazy mody ślubnej, wieczorowej, sportowej i młodzieżowej, pokazy fryzjerskie i kosmetyczne oraz muzyka na żywo.

Noc Czytania w Gdańsku na Targu Węglowym

W piątek 29 sierpnia 2014 w godzinach 18.00 - 24.00 odbędzie się plenerowa akcja literacka, w programie m.in. spotkania z autorami, czytanie książek dla najmłodszych, kiermasz książek i możliwość wymiany, warsztaty, film i interesujące akcje artystyczne o tematyce literackiej. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Zapraszamy!

Piknik Rodzinny "Moje i Twoje Przeboje" w Inowrocławiu

W sobotę 23 sierpnia o godzinie 13.00 przy Tężni w Parku Solankowym odbędzie się impreza dedykowana całym rodzinom. W programie gry i konkursy dla dzieci, występy lokalnych artystów, ciekawe stoiska, a wydarzeniem wieczoru będzie koncert Ryszarda Rynkowskiego.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.