Aktualności

V Ogólnopolska Konferencja "Interdyscyplinarne Oblicza Reumatologii"

W dniach 12-14 lutego 2015 w warszawskim Hotelu Marriott odbędzie się Konferencja, podczas której zaplanowano sesje naukowe prowadzone przez wybitnych specjalistów z dziedziny reumatologii oraz dziedzin pokrewnych. Założeniem konferencji jest głównie praktyczne podejście do "trudnego" pacjenta, który oprócz chorób reumatologicznych zmaga się ze schorzeniami towarzyszącymi.

Koncert "Zielona Gęś na herbatce u Starszych Panów" w Ciechocinku

Zapraszamy na koncert pt. "Zielona Gęś na herbatce u Starszych Panów", który odbędzie się w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Żelaznej 5. Bilety w cenie 20 złotych można nabyć w kasie MCK.

Bezpieczna Zima z Radiem Zet w Beskidzkiej 5

Radio Zet w czasie Ferii Zimowych odwiedzi wszystkie miejscowości Beskidzkiej Piątki. W najbliższy weekend ekipa radia zawita do Istebnej. Wśród wydarzeń przygotowanych w ramach imprezy znajdują się m.in. pokazy ratownictwa górskiego, pokazy psów ratowników, konkursy narciarskie i wiele innych atrakcji dla całych rodzin. Zapraszamy wszystkich na weekend 24-25 stycznia do Istebnej.

Koncert Noworoczny w Wiśle

Serdecznie zapraszamy na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 23 stycznia 2015 r. o godz. 17.00 w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Wystąpią uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Cieszynie Filia w Wiśle oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. I.J. Paderewskiego w Tarnowskich Górach. Wstęp bezpłatny.

"Opowieść muzyczna" w Szczawnicy

Zapraszamy na występ wokalistki jazzowej Grażyny Auguścik w duecie specjalnym z Jarosławem Besterem, który odbędzie się w sobotę 17 stycznia o godzinie 19.30 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy.

Jasełka Towarzystwa Opieki nad Niepełnosprawnymi w Ustroniu

Zapraszamy na Jasełka organizowane przez Ośrodek Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczy w Ustroniu, które odbędą się w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka" w czwartek 22 stycznia o godzinie 16.00.

V Bieg Po Serce Zbója Szczyrka - II WINTER EDITION

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w biegu charytatywnym, z którego dochód zostanie przekazany Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu. Impreza odbędzie się  w Szczyrku w niedzielę25 stycznia o godzinie 14.00 na Placu św. Jakuba. Wziąć udział w biegu może każdy, trasa jest niewymagająca, a liczy się każde pokonane okrążenie.

Orszak Trzech Króli w Rabce-Zdroju

W Święto Trzech Króli 6 stycznia ulicami Rabki-Zdroju przejdzie barwny orszak. Organizatorzy zapraszają do udziału w tych wielkich ulicznych jasełkach wszystkich mieszkańców, turystów i kuracjuszy przebywających w tym czasie w Rabce-Zdroju. Warto wziąć udział w tym radosnym święcie i dołączyć do rozśpiewanego pochodu kolędników.

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Busku-Zdroju

Kiermasz odbędzie się w 20 grudnia w godzinach 8.00 - 14.00 na Placu Zwycięstwa w Busku-Zdroju. Na kiermaszu będzie można zaopatrzyć się w piękne ozdoby bożonarodzeniowe, znaleźć unikalne prezenty pod choinkę, a także zakupić tradycyjne słodkości świąteczne.

Jarmark Adwentowy w Kudowie-Zdroju

W ostatnią sobotę przed Świętami Bożego Narodzenia odbędzie się kiermasz z ceramiką artystyczną, ozdobami choinkowymi, upominkami, piernikami, miodem, ciastem, produktami z aronii i innymi wyrobami. Impreza potrwa w godzinach 10.00 - 17.00. Serdecznie zapraszamy do wybrania się na Jarmark Adwentowy.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi.