Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z nami

Aktualności

XIII Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej im. Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza

W piątek 16 września 2016 ruszy XIII Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej im. Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza. Przejście jest ekstremalnie trudnym rajdem turystycznym upamiętniającym ratowników GOPR Karkonosze, którzy zginęli po lawiną śnieżną w 2005 roku. Oprócz niezwykle trudnego rajdu odbędzie się także jego mniej wymagająca odsłona - Połowa Przejścia, a także Małe Przejście dla rodzin z dziećmi.

Bieg po oddech w Zakopanem

W niedzielę 4 września w Zakopanem odbędzie się wydarzenie charytatywne na rzecz chorych na mukowiscydozę. Bieg jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą i jednym z jego głównych celów jest integracja osób niepełnosprawnych z otoczeniem oraz podkreślenie wielkiego znaczenia, jaki ma sport i aktywność fizyczna w terapii osób zmagających się z chorobami płuc.

Ostatni weekend akcji "Przewodnik Czeka" w Wiśle

To już ostatnia szansa, by wziąć udział w wycieczce z przewodnikiem dla turystów indywidualnych, które w sezonie wiosenno-letnim odbywały się w Wiśle. Ostatnie wędrówki zaplanowano na 27 i 28 sierpnia.

III Ogólnopolski Turniej Tenisa na Wózkach

W dniach 2-4 września w Szczawnie-Zdroju na kortach tenisowych przy ul. Ofiar Katynia 1 zostanie rozegrany Turniej Tenisa na Wózkach. W zawodach weźmie udział 16 graczy na wózkach zrzeszonych w 10 klubach w kraju. Organizatorzy zapraszają na Turniej wszystkich sympatyków tenisa ziemnego. My także zachęcamy do kibicowania zawodnikom!

Maraton Sierpniowy na rolkach im. Lecha Wałęsy - Trójmiasto

W sobotę 20 sierpnia odbędzie się największa rolkarska impreza w Polsce - Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy. Na uczestników czekają trzy dystanse - FITNESS 10,7 km, PÓŁMARATON 21,2 km oraz MARATON 42,2 km. W czasie wydarzenia będzie także okazja do wsparcia Funduszu Dzieci Osieroconych.

Letni rajd nordic walking "Szlakami Puszczy Białowieskiej"

W sobotę 20 sierpnia odbędzie się marsz nordic walking na trasie o długości 11 km, wiodącej przez rezerwat przyrody "Głęboki Kąt" w Puszczy Białowieskiej. Rajd wyruszy o godzinie 5.00 z Hajnówki.

"Gdzie Biją Źródła" - festiwal folklorystyczny w Ustroniu

W niedzielę 14 sierpnia w amfiteatrze w Parku Kuracyjnym w Ustroniu odbędą się koncerty zespołów folkowych i folklorystycznych. Początek o godzinie 16.00, wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Festiwal Wód Mineralnych w Muszynie

W dniach 6-7 sierpnia w Muszynie odbędzie się największa letnia impreza plenerowa - Festiwal Wód Mineralnych. W tych dniach Amfiteatr Zapopradzie stanie się plenerową pijalnią wody mineralnej. W czasie imprezy odbędzie się mnóstwo występów artystycznych.

XIV Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych

W sobotę 30 lipca w Ustce odbędzie się XIV Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych im. Stanisława Kądzieli, organizowany przez Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe Ustka. Rajd potrwa w godzinach 8.30 - 13.00.

XI Rowerowy Rajd Retro

W sobotę 23 lipca odbędzie się niesamowity rajd zabytkowych rowerów, od lat już nie będących w produkcji. Trasa biegnąca przez Góry Izerskie będzie wiodła ze Stacji Turystycznej ORLE w Szklarskiej Porębie do XI Festyn Św. Anny w czeskiej Jizerce. Osoby na rowerach współczesnych mogą towarzyszyć uczestnikom rajdu.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie. Polecamy: Zadbaj o siebie