Akces Medical Spa Dźwirzyno

Akces
Medical Spa

ul. Piastowska 5
78-131 Dźwirzyno
tel. 94 358 54 81
tel. 94 358 50 13
fax 94 358 50 12
kom. 609 520 709
e-mail:
recepcja@puh-akces.pl
www.ow-akces.pl

 

Cennik i warunki pobytów rehabilitacyjnych

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl

Zapraszamy do Akces Medical Spa położonego w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno nieopodal Kołobrzegu. Nasz ośrodek leży 150 m od szerokiej, piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego, jednej z najpiękniejszych na polskim wybrzeżu, z czystymi kąpieliskami i wydmami porośniętymi lasem sosnowym.

Rehabilitacja nad morzemRehabilitacja nad Bałtykiem

Do Państwa dyspozycji znajduje się przestronna jadalnia, drink bar, sala fitness, bilard, solarium, gabinet kosmetyczny i fryzjerski, butiki z galanterią i odzieżą, winda w dużym pawilonie, boisko do siatkówki i koszykówki, kort tenisowy, mini plac zabaw, miejsce na grill oraz parking. Wokół obiektu znajduje się pięknie zagospodarowany teren z dużą ilością ozdobnych krzewów i kwiatów, ze skalnikiem i źródełkiem po środku, z ławkami i stolikami, który sprzyja do chwili relaksu, odpoczynku i czasu dla siebie.

Rehabilitacja nad BaltykiemAkces Medical Spa Dzwirzyno Rehabilitacja DźwirzynoRehabilitacja Dzwirzyno

Z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu naszych gości posiadamy pokoje 1 i 2-osobowe oraz kilka wygodnych dwupokojowych apartamentów. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, TV Sat, telefon, radio, lodówkę, bezprzewodowy internet oraz sprzęt plażowy.

Turnus Rehabilitacyjny DźwirzynoTurnus Rehabilitacyjny Dzwirzyno Turnus Rehabilitacyjny nad morzemTurnus Rehabilitacyjny nad Bałtykiem

Specyficzny i unikalny mikroklimat przyciąga tutaj turystów i kuracjuszy. Nasz ośrodek to doskonałe miejsce na wczasy zdrowotne nad morzem. Doskonałe dla tych kuracjuszy, którzy od takiej oferty oczekują czegoś więcej. W naszym ośrodku organizowane są turnusy rehabilitacyjne nad morzem. Ponadto w obiekcie znajduje się doskonale wyposażona baza zabiegowa oraz gabinety SPA. Oferujemy zabiegi z zakresu leczenia reumatologii, chorób układu krążenia, oddechowego, narządów ruchu i ogólnej odnowy biologicznej. Zapraszamy także na zabiegi pielęgnacyjne oparte o najnowsze badania naukowe.

Turnus Rehabilitacyjny nad BaltykiemTurnusy Rehabilitacyjne Dźwirzyno Turnusy Rehabilitacyjne DzwirzynoTurnusy Rehabilitacyjne nad morzem

Atutem ośrodka jest komfortowy basen z udogodnieniami dla niepełnosprawnych wraz z sauną, jacuzzi i zjeżdżalnią dla dzieci, który jest ulubionym miejscem spędzania czasu wolnego przez naszych gości. Kryty basen z wysoko kwalifikowana kadrą instruktorską zapewnia także stały dostęp do specjalistycznych zabiegów rehabilitacyjnych. Wyposażenie basenu wraz z zapleczem gwarantuje relaks i zabawę na najwyższym poziomie.

Turnusy Rehabilitacyjne nad BałtykiemTurnusy Rehabilitacyjne nad Baltykiem Akces Medical Spa PUH Akces Akces DźwirzynoAkces Dzwirzyno

W naszym ośrodku prowadzimy 14-dniowe usprawniająco - rekreacyjne turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON dla następujących gruo osób:

 • kobiety po mastektomii,
 • z chorobami neurologicznymi,
 • z chorobami układu pokarmowego,
 • z cukrzycą,
 • z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich,
 • ze schorzeniami układu krążenia,
 • ze schorzeniami układu oddechowego,
 • z padaczką.

Ośrodek świadczy usługi zgodnie ze standardem Narodowego Funduszu Zdrowia, gdyż jest zarejestrowany jako NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, nr 32-01120.

Wszelkie dodatkowe informacje, ceny i terminy turnusów,
aktualne promocje i oferty specjalne znajdziecie Państwo na
www.ow-akces.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Parametry:

 • Rodzaj diety
  - bezglutenowa
  - cukrzycowa
  - inny owocowo-warzywna,
  - niskotłuszczowa
  - wątrobowa
  - wegetariańska
 • Rodzaj dysfunkcji lub schorzenia
  - inne kobiety po mastektomii, z chorobami neurologicznymi, z chorobami układu pokarmowego, z cukrzycą,
  - z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  - z padaczką
  - ze schorzeniami układu krążenia
 • Rodzaj obiektu
  - ośrodek wczasowy
 • Rodzaj turnusu
  - Usprawniająco - rekreacyjny

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie